Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Hiba az oldalon

Sziasztok! Ma vettem észre, hogy az összes termékemnél már csak 1 kép szerepel, pedig mindig több képet töltök fel egy-egy dologhoz, de most az összes eltűnt...Másnak is van ilyen problémája? Illetve a VIP tagságnál nem működnek bizonyos opciók, például a statisztika is teljesen törlődött. Mi lehet a baj? :/
2015 10 02
Szia! Nekem is csak egy kép szerepel mindenhol, az is rosszul igazítva... Szerintem karbantartják az oldalt és eddig jutottak benne egyelőre. Legalábbis remélem, hogy erről lehet szó. :D
2015 10 02
Szia! :) én nem tudom mi lehet itt, de ez már tényleg nagyon bosszantó! a képek elcsúszva, most néztem én is, nálam is csak egy kép van minden terméknél, a statisztika is hiányos, holott ugyebár az egy fizetett szolgáltatás! De mára a "Kiemelt felhasználók"-fül színesre váltott, hát gondolom ez marhára fontos volt! A sorozatosan jelentkező hibákat kellene minél hamarabb korrigálni!
2015 10 02
Sziasztok! Én is ugyanezt vettem észre. Egyébként azt néztem hogy akik most töltöttek fel új termékeket azoknál több kép is szerepel. Remélem megoldják és nem kell újra feltöltögetnem a képeket://
2015 10 02
Szerintem ők is tudják, hisz ők csinálják az oldalt.. Csak azt nem értem, miért nem lehet picit kommunikatívabb a felület, ahol mi is kérdezhetünk, ők meg válaszolnak rá. Engem már az is zavart, hogy nem lehet lapozni a termékek között. Ja amúgy az is eltűnt, hogy hányan nézték meg a terméket. Inkább lehetne néhány újítás. De ehhez az kéne, hogy megírhassuk az ötleteinket.. Pl. kívülről is látható lehetne a nézettség, megfigyelés, stb. Hátha most figyel valaki.. :)
2015 10 02
Gondolom próbálják kicsit fejleszteni alakítani az oldalt mint ahogy pl a facebook is a google is és minden más oldal. :)
2015 10 02
Olyan volt a hirdetések alatt, hogy hányan láttak az adott terméket, de most az is eltűnt. :(
2015 10 02
Az a baj, hogy itt már nagyon sokan megírták, a jobbnál jobb ötleteiket, amik tényleg jók. Csak a meglévő funkciók sem úgy működnek ahogy kellene, legelőször ezen kellene javítani. És ha a mindentlátó szemek azonnal tudnak törölni egy-egy nemkívánt hirdetést vagy bejegyzést, akkor problémák esetén is legalább tájékoztathatnának hogy mi a hiba forrása,kb. mikor kerül javításra vagy valami....
2015 10 02
Nem értem az admin miért nem ad tájékoztatást. Most várjak, hogy visszakerülnek a képeim a hirdetésekhez, vagy marad az egy, és álljak neki feltöltögetni a többit, ahogy volt eredetileg? Mert az, hogy el van csúszva a kép a hirdetésnél az a kisebbik gond, az leginkább csak zavaró.
2015 10 03
Én már elkezdtem visszatöltögetni a hiányzó képeket, szerintem simán törölték.....
2015 10 03
Sziasztok! Én eddig tudtam feltölteni ruhákat, ahogy azt kell, most pedig nem enged tovább a " címkék" résznél! hiába töltöm ki úgy ahogy ezt eddig is tettem! mi lehet a gáz? valakinek van ilyen gondja még? :) Köszi
2015 10 03
Ezt nekem is csinálja, nem tudsz írni a címkékhez, ha üresen hagyod tovább enged, de ha bármit írsz jön a Hoppá,.... és visszadob, hogy javítsd. Én most így tudok feltölteni, csak így meg ha valaki rá akar keresni csak a példa kedvéért arra hogy "csíkos" mert csíkos pólót akar, akkor nem dobja ki a cuccom, mert nem engedett odaírni a címkékhez. Hát most ez van :(
2015 10 03
Próbáljátok meg úgy, hogy nem raktok szóközt sem közé, csak vesszőt. Nekem úgy engedte! :) hátha..
2015 10 03
Azt hittem mára már megoldódik a probléma... vagy legalább kapunk tájékoztatást arról, hogy meddig fog tartani a hiba.
2015 10 03
A tageknél a titok nyitja szerintem, hogy a LEGVÉGÉRE nem szabad vesszőt tenni ;) A képek nálam is eltűntek, sajnos nincsenek már meg, hogy újra feltöltsem őket 8F
2015 10 04
1 2 3 4 5 ... 6