Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Hiba az oldalon

Sziasztok! Az oldalt megújítjuk és ezért vannak ezek a fennakadások, legyetek türelemmel, hamarosan meg lesz a gyümölcse :)
2015 10 04
Új szabály, hogy véleményt sem lehet írni? A kitörölt hozzászólásom miatt kérdezem, amiben kifejtettem az oldallal kapcsolatos problémáimat. :) Nevetséges ez az óvodás hozzáállás...
2015 10 04
Énis ilyen problémákat tapasztalok , plusz nekem rengeteg fotót nem tölt be , akárkiét akarom megtenkinteni nem engedi illetve nagyon lassan tölt be az oldal
2015 10 04
> Madison: > Új szabály, hogy véleményt sem lehet írni? > A kitörölt hozzászólásom miatt kérdezem, amiben kifejtettem az oldallal kapcsolatos problémáimat. :) Nevetséges ez az óvodás hozzáállás... De lehet csak nem kell közben trágár szavakat használni
2015 10 04
Kétszer írtam le a végtermék szó egy szinonimáját, de az a betű helyett direkt @-tettem. Viszont szerencsére lementettem a szöveget, szóval átfogalmazom azt a két szót és újra bekommentelem, így már nem lesz vele gond. :)
2015 10 04
Szóval így hangzik a dolog szépen átírva: Csajok, ez az egész oldal egy borzalom. Amióta felregisztráltam csak idegeskedek, ha nem lenne tele jó cuccokkal, már rég töröltem volna a profilom. Állítom nektek, hogy aki csinálta/csinálja az oldalt, az marhára nem érti a dolgát és angolul se nagyon tudhat, mert a keresés eredményeinél, ami angolul "found" azt írja ki, hogy "alapít", ami valóban a found egyik jelentése, csakhogy itt múltidejű "find" szeretne lenni, magyarra szépen lefordítva találat. És ez csak egy a nagyon intelligensen lefordított szavak közül. (Teljesen véletlenül tudom, hogy hogy áll össze egy weboldal, így, mint felhasználó megmondom, hol az összes hiba.) Az admin meg bunkó. Sosem válaszol a levelekre, se akkor, ha panaszkodom, se akkor, ha kérdezek. Törölgeti a normálisan feltett cuccokat, bezzeg könyvek meg stockfotós holmik dögivel vannak az oldalon. Te meg olvasd át ezredjére is a szabályzatot, hogy vajon mit rontottál el. Az ilyen ember minek foglalkozik ezzel, adja el valakinek, aki örömmel vezeti és szerkeszti. Nálam is eltűntek a képek (mázli, hogy sokszor összeszerkesztem őket), engem is kiléptet, az oldal, ha benyomom a maradjon bejelentkezve gombot, ha nem. A cuccok összevissza vannak feltöltve, a kategóriák hiányosak és rosszul összeállítottak is. A címkéket átjavítja az oldal, ráadásul van, hogy hibásra. Tudnám még sorolni, de akit érdekel, az tehetetlen, aki meg segíthetne, az tojik rá. U.i.: Én telefonról irányítottam egy hivatalos webshopot, ha éppen nem voltam melóban/gépközelben, szóval a nincs időm, nem voltam otthon blablabla nem kifogás az igénytelen munkára. Mindent meg tud oldani az ember. Ha akarja...
2015 10 04
Sziasztok! Engem nem enged továbblépni a feltöltésnél. A cimkékhez kiirja folyamatosan hogy adjam meg pedig megvan
2015 10 04
Picibaby1991 nem az a baj, hogy vesszőt (és szóközt) teszel az utolsó címke után is? Próbáld meg így.
2015 10 04
Kedves Madison, Folyamatosan azon dolgozunk, hogy az oldal jobb legyen. Őszíntén kétlem, hogy tudnád mennyi időt és energiát rakunk az oldal üzemeltetésébe és fejlesztésébe, vagy éppen mennyire szeretettel végezzük a munkát. Ha valamelyik levélre nem válaszoltunk akkor bocsánatot kérünk, de mivel nem egy hatalmas cég vagyunk ezért nincs három műszakban főállásban 30 emberünk aki a leveleket kezeli. Nyugodtan elküldheted mégegyszer a kérdésed, ha nem kapsz választ egyből. A bunkóság, pedig relatív...:) Az, hogy egy csomó ember, olyan dolgokat tölt fel ami nem idevaló hidd el rettentően bosszant minket is és próbálunk úrrá lenni a problémán. Nyelvészeti kérdésekbe pedig nem mennék most bele, nem hiszem, hogy releváns de nyílván igazad van. És őszíntén gratulálok a hivatalos webshopod sikeréhez és további jó munkát kívánok neked!
2015 10 04
Na ez már válasz! Nagyszerű! Amúgy tudom mennyi energia és idő egy weboldal, nem lehet félvállról venni, még ha nem is hivatásból csinálja az ember. Én csak azt sérelmezem, meg nyilván mások is, hogy nagyon kevés segítséget kapunk, pedig egy ilyen oldalt a felhasználói teszik azzá, ami. Az, hogy egyetlen levelemre sem kaptam választ (valamint két ismerősöm sem, akik szintén felhasználói a Gardróbcserének), elég bosszantó volt. Rengeteg kérdésem lenne igazából és mégtöbb javaslatom, na nem mintha közöm lenne hozzá, de nekem ez az oldal kicsit félkésznek tűnik. Sok finomításra lenne szükség. Ami meg a főállású munkatársakat illeti, biztosan lenne olyan ember vagy ismerős, aki ingyen is szívesen segít, pusztán jóindulatból, bár lehet, hogy nem magamból kéne kiindulni. :D Ez egy nagyon sikeres oldal lehetne több odafigyeléssel. Ha valami véletlen folytán érdekelnének a javaslataim, mert komolyan szívesen segítenék, már csak azért is, hogy én szívesebben használjam az oldalt, az emailem a rendszerben van. Köszönöm az első igazi választ! Hajrá! :)
2015 10 04
Mint mondtam mi is tudjuk, hogy az oldal "nincs kész" és nem dölhetünk csak úgy hátra. Napokon belül pedig meglepetés vár rátok és láthatjátok, hogy nem csak ülünk a babérjainkon :)
2015 10 04
Alig várjuk :D <3 legalábbis én már kíváncsian várom :D
2015 10 04
Én is egyre kíváncsibb vagyok, alig várom! :)
2015 10 04
Sziasztok!Nem tudom elolvasni az üzeneteket,mert számokat ir az oldal!Sok betű helyett számokat!Igy honnan tudjam mit irtak az üzenetemre?
2015 10 05
Probald meg frissiteni az oldalt. Ha tovabbra is kodolt az uzenet kuldj egy screenshotot nekem a problemarol.
2015 10 05