Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Képfeltöltés hiba

Sziasztok. Már több napja próbálom feltölteni a ruhákról a képeket, de egyszerűen nem enged semmit. Végigmegyek a címkéken, mindent beírok rendesen, de miután feltöltöm a képet azt írja ki, hogy próbáld meg később. Tudnátok esetleg segíteni, hogy mit csinálok rosszul? :O [:duhos]
2015 10 04
Szia! te semmit, reggelig lehetne már sorolni mi a hiba az oldalon..... :((
2015 10 04
Valószínűleg túl sokan próbálkoznak egy időben
2015 10 04
Sziasztok! Tegnap óta próbálom feltöltögetni a dolgaimat,nem hiszem hogy az lenne a baj,hogy sokan próbáljuk,mert se este 8 kor,se èjfèlkor,se reggel 8kor nem sikerül..... Ès ha esetleg mègis fel tudok tenni 3 kèpet,akkor meg írnak,hogy nem nyitja meg... Új felhasználónevet kellett csinálnom,hogy jelezzem a problèmát,mert a másik azt írja blokkolt fórum... Okè,de meddig? Ès mièrt? Így nem is tudokm jelezni a hibákat,mert nem írhatok egyik fórumba sem... Ez nagyon bosszanto.. :/
2015 10 05
Jelenleg nem tudok címkéket írni a képeim alá, mert oda is hibaüzenetet ír...
2015 10 05
Valószínűleg rossz helyre írtál témát ezért lettél blokkolva, tudtommal egy hónap a blokkolás.
2015 10 05
A programozónk utánanéz mi lehet a baj. Ramika24 nyugodtan írhtsz emailt ([email protected], [email protected]) vagy a facebookon, esetleg nekem az oldalon keresztül. Nem a fórum az egyetlen hely a kérdésid feltételére ;) A blokkolás azért történt, mert valószínűleg a hirdetéseidet nem a megfelelő kategóriába írtad. A blokkolást egy hónap múlva oldjuk fel, ha ez nem történik meg automatikusan jelezd valamelyik fent említett elérhetőségen.
2015 10 05
Beatrix köszönöm szépen. :) Az a baj, hogy ameddig nem tudom feltölteni a képeket, használni se tudom az oldalt, mert nincs mit megmutatnom másoknak. :(
2015 10 05
Roxyka, megprobaltad cimkek nelkul?
2015 10 06
Sziasztok! Nekem sem engedi feltölteni a képeket, sőt, amiket feltöltöttem, azokat is törölte. Egy ruháról mindig felraktam 4-5 képet, most mindegyiknél kb csak egy van. :/
2015 10 06
Beatrix igen, akkor meg nem engedett tovább és azt írta ki, hogy "Hoppá elfelejtettél pár lépést".
2015 10 06
Kerlek, kuldj egy screenshotot a problemarol uzenetben.
2015 10 06
Problema megoldva, ismet lehet hirdeteseket feltolteni, kerlek teszteljetek!
2015 10 06
Esetleg hol lehet a meglévő hirdetést szerkeszteni? Illetve képpel bővíteni? Üdv
2015 10 06
Minden termékemhez minimum 2-3 (maximálisan ugye 5) képet feltöltögettem és én is észrevettem, hogy eltűntek! Miért? Furcsáltam, hogy többen kértek képet felvéve 1-1 termékről és emlékeztem, hogy készítettem és fel is töltöttem, utánajártam és már nem volt sehol. Most újra feltöltöttem mindhez, újra. Talán megmaradnak... majd kiderül :/
2015 10 07
1 2 3