Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

El lehet még adni valamit ezen az oldalon?

Nektek sikeres eladásaitok vannak itt? Én bármivel próbálkozok még csak érdeklődő sincs, alig nézik meg. Jó képeket készítek, részletes leírást adok, de nem ér semmit. Szerintem teljesen korrekt árakat is adok meg… Kisméretű női ruhákat szoktam felrakni, néha gyerek ruhákat, utóbbi totál esélytelen. Letöröltem mindent, voltak régiek is, hiába frissítgettem, nem tudom próbálkozzak-e még egyáltalán… Tele van kamu profilokkal, rengeteg adathalász betalál, szűrő alig működik… nagyon szétesőben van az oldal. :(
2023 05 15
> dorcsi_gardrob: > Nektek sikeres eladásaitok vannak itt? > Én bármivel próbálkozok még csak érdeklődő sincs, alig nézik meg. > Jó képeket készítek, részletes leírást adok, de nem ér semmit. > Szerintem teljesen korrekt árakat is adok meg… > Kisméretű női ruhákat szoktam felrakni, néha gyerek ruhákat, utóbbi totál esélytelen. > Letöröltem mindent, voltak régiek is, hiába frissítgettem, nem tudom próbálkozzak-e még egyáltalán… > Tele van kamu profilokkal, rengeteg adathalász betalál, szűrő alig működik… nagyon szétesőben van az oldal. :( Szia Nekem se itt se máshol csak a csalók adathalászok! Lassan az lesz mindent letörlök mert nincs értelme hírdetni! Már így is 2 zsák ruhát el vittem rokonoknak! Facen,vinteden,jófogáson és itt se megy! Emlékszem régen a szabadkai semmit érő ruhákat felraktam és úgy vitték mint a cukrot fél órán belűl de most még a márkás új féláron se kell! Én még 1 próbát teszek és ha nincs semmi törlök mindent hisz egy vicc az egész és nyűg! Ráadásul ahogy elnézem élet sincs itt már a fórum teljesen halott napok sőt van fórum ahol hetek óta áll az egész most már keresni se keresnek az emberek! Sztem jobb ha lépünk innen mert halott!!!
2023 05 16
Csatlakozom! Illetve annyival kiegészíteném,hogy vannak olyan dolgaim amiket a nézelődök beraktak kedvencbe. Én valamelyik nap kedvesen írtam ezeknek az emberkéknek. :)És volt aki válaszra sem méltatott pedig fent volt az oldalon. Volt olyan aki vissza írt és olyan is aki úgy írt vissza ,hogy érdekli a ruhám,cipőm ,bizsum.... Kértek is méreteket meg ,hogy fotózzak ,én neki is álltam ,mértem és fotóztam.... És azóta még arra sem méltatnak,hogy vissza írjanak. 2-4 nap után ma rájuk írtam,hogy nem kaptam visszajelzést ,hogy érdekli-e őket valami.És persze látom ,hogy megint fent voltak,és nem ír vissza. Szóval,ha már az ember neki áll és méreget meg fotóz pluszban akkor annyi elvárható lenne,hogy annyit vissza írjon,Nem kell,köszi.! Következtetésem,hogy itt tényleg már csak azok vannak akik szórakoznak a másikkal és a csalók,meg a robotok.... Lehet én is itt hagyom ezt az oldalt!Semmi értelmét nem látom!
2023 05 17
> Timi82: > Csatlakozom! Illetve annyival kiegészíteném,hogy vannak olyan dolgaim amiket a nézelődök beraktak kedvencbe. > Én valamelyik nap kedvesen írtam ezeknek az emberkéknek. :)És volt aki válaszra sem méltatott pedig fent volt az oldalon. > Volt olyan aki vissza írt és olyan is aki úgy írt vissza ,hogy érdekli a ruhám,cipőm ,bizsum.... > Kértek is méreteket meg ,hogy fotózzak ,én neki is álltam ,mértem és fotóztam.... > És azóta még arra sem méltatnak,hogy vissza írjanak. 2-4 nap után ma rájuk írtam,hogy nem kaptam visszajelzést ,hogy érdekli-e őket valami.És persze látom ,hogy megint fent voltak,és nem ír vissza. > Szóval,ha már az ember neki áll és méreget meg fotóz pluszban akkor annyi elvárható lenne,hogy annyit vissza írjon,Nem kell,köszi.! > Következtetésem,hogy itt tényleg már csak azok vannak akik szórakoznak a másikkal és a csalók,meg a robotok.... > Lehet én is itt hagyom ezt az oldalt!Semmi értelmét nem látom! Jah tényleg ezt el is felejtettem hogy imádom ezeket az embereket akik rá írnak az emberre válaszolok,méregetek,fotózok és válaszra se méltatnak! Én már ott tartok hogy csak annyit írok hogy ezért nagyon megérte vagy sok értelme volt de még erre se reagálnak!🤣 Én valószínű mindent törlök és itt hagyom ezt az oldalt! Sajnálom mert ez nem ilyen volt règen,de már nincs értelme itt lenni meg igazából a többi oldal se jobb csak nem halt meg viszont az emberek ugyanazok!😒
2023 05 18
> Vanilla: > > Timi82: > > Csatlakozom! Illetve annyival kiegészíteném,hogy vannak olyan dolgaim amiket a nézelődök beraktak kedvencbe. > > Én valamelyik nap kedvesen írtam ezeknek az emberkéknek. :)És volt aki válaszra sem méltatott pedig fent volt az oldalon. > > Volt olyan aki vissza írt és olyan is aki úgy írt vissza ,hogy érdekli a ruhám,cipőm ,bizsum.... > > Kértek is méreteket meg ,hogy fotózzak ,én neki is álltam ,mértem és fotóztam.... > > És azóta még arra sem méltatnak,hogy vissza írjanak. 2-4 nap után ma rájuk írtam,hogy nem kaptam visszajelzést ,hogy érdekli-e őket valami.És persze látom ,hogy megint fent voltak,és nem ír vissza. > > Szóval,ha már az ember neki áll és méreget meg fotóz pluszban akkor annyi elvárható lenne,hogy annyit vissza írjon,Nem kell,köszi.! > > Következtetésem,hogy itt tényleg már csak azok vannak akik szórakoznak a másikkal és a csalók,meg a robotok.... > > Lehet én is itt hagyom ezt az oldalt!Semmi értelmét nem látom! > Jah tényleg ezt el is felejtettem hogy imádom ezeket az embereket akik rá írnak az emberre válaszolok,méregetek,fotózok és válaszra se méltatnak! > Én már ott tartok hogy csak annyit írok hogy ezért nagyon megérte vagy sok értelme volt de még erre se reagálnak!🤣 > Én valószínű mindent törlök és itt hagyom ezt az oldalt! > Sajnálom mert ez nem ilyen volt règen,de már nincs értelme itt lenni meg igazából a többi oldal se jobb csak nem halt meg viszont az emberek ugyanazok!😒 Igen,de nem tudom ez miért van?!Meg azt sem ,hogy miért lettek ilyenek az emberek?!Lehet jobb i s,hogy ha nem értem.... Köszönöm a válaszod! :)
2023 05 19
> Timi82: > > Vanilla: > > > Timi82: > > > Csatlakozom! Illetve annyival kiegészíteném,hogy vannak olyan dolgaim amiket a nézelődök beraktak kedvencbe. > > > Én valamelyik nap kedvesen írtam ezeknek az emberkéknek. :)És volt aki válaszra sem méltatott pedig fent volt az oldalon. > > > Volt olyan aki vissza írt és olyan is aki úgy írt vissza ,hogy érdekli a ruhám,cipőm ,bizsum.... > > > Kértek is méreteket meg ,hogy fotózzak ,én neki is álltam ,mértem és fotóztam.... > > > És azóta még arra sem méltatnak,hogy vissza írjanak. 2-4 nap után ma rájuk írtam,hogy nem kaptam visszajelzést ,hogy érdekli-e őket valami.És persze látom ,hogy megint fent voltak,és nem ír vissza. > > > Szóval,ha már az ember neki áll és méreget meg fotóz pluszban akkor annyi elvárható lenne,hogy annyit vissza írjon,Nem kell,köszi.! > > > Következtetésem,hogy itt tényleg már csak azok vannak akik szórakoznak a másikkal és a csalók,meg a robotok.... > > > Lehet én is itt hagyom ezt az oldalt!Semmi értelmét nem látom! > > Jah tényleg ezt el is felejtettem hogy imádom ezeket az embereket akik rá írnak az emberre válaszolok,méregetek,fotózok és válaszra se méltatnak! > > Én már ott tartok hogy csak annyit írok hogy ezért nagyon megérte vagy sok értelme volt de még erre se reagálnak!🤣 > > Én valószínű mindent törlök és itt hagyom ezt az oldalt! > > Sajnálom mert ez nem ilyen volt règen,de már nincs értelme itt lenni meg igazából a többi oldal se jobb csak nem halt meg viszont az emberek ugyanazok!😒 > Igen,de nem tudom ez miért van?!Meg azt sem ,hogy miért lettek ilyenek az emberek?!Lehet jobb i s,hogy ha nem értem.... > Köszönöm a válaszod! :) Én sem sajnos de egy biztos nem csak a világ változott rossz irányba sajnos az emberek is!😒 Köszönöm én is a válaszod!😊
2023 05 22
Sziasztok Régen én is rengeteg mindent eladtam itt. a gardróbcsere ment a legjobban. De mostanában nagyon nem megy sehol: se Facebook se jogfogas, a vinned meg egy vicc... Szerintem mindenki megveszi az új ruhákat boltban, vagy nagy divat most a használtruha bolt, azok teljesen tele vannak...
2023 05 22
> Emmaclothes: > Sziasztok > Régen én is rengeteg mindent eladtam itt. a gardróbcsere ment a legjobban. De mostanában nagyon nem megy sehol: se Facebook se jogfogas, a vinned meg egy vicc... > Szerintem mindenki megveszi az új ruhákat boltban, vagy nagy divat most a használtruha bolt, azok teljesen tele vannak... Igen így van pontosan ahogy írod!
2023 05 22
Egyáltalán semmit. Még csak megtekintések sincsenek a feltöltött dolgokon :(
2023 05 23
> MeszarosVanda: > Egyáltalán semmit. Még csak megtekintések sincsenek a feltöltött dolgokon :( Sajnos így igaz! Nekem facen is van aminek 1 megtekintése van 1 hónap után és márkás új dologról beszélek amit bolti ár feléért adok!😒 Én sztem mindenhonnan le fogom törölni a dolgokat és inkább megtartom! Rengeteg időm elmegy feleslegesen az állandó újra hirdetgetésekkel nekem elegem van!
2023 05 23
Én is sajnálom, mert régen egy tök jó kis oldal volt. Nagyon szuper dolgokat vettem és cseréltem... Nem tudom hová tűntek az emberek.....🤨 Valahogy fel kellene újra lendíteni az oldalt.....
2023 05 23
> dorcsi_gardrob: Ugyanez nálam is, de már hónapok óta és ez szerintem nem a vinted megjelenésének köszönhető, azelőtt is nagyon kevés volt a vevők száma, inkább facebookon tudtam eladni kulonbozo csoportokban.
2023 05 23
Nekem Vinteden sem sikerült eladni semmit. Hiába 1000- 2000 ft-ért van fent valami képesek 200 ft-os árra próbálni lealkudni. Hiába töltjük fel millió helyre már a cuccokat, csak akkor megy el ha ingyen van.
2023 05 25
> MeszarosVanda: > Nekem Vinteden sem sikerült eladni semmit. Hiába 1000- 2000 ft-ért van fent valami képesek 200 ft-os árra próbálni lealkudni. > Hiába töltjük fel millió helyre már a cuccokat, csak akkor megy el ha ingyen van. Ez így van ahogy mondod ezért is fejezem be az árulgatást…belefáradtam!!!😞😒
2023 05 25
Az a baj, cserélni kb. senki sem akar, inkább eladni (de azt is nevetségesen drágán..) nekem ez a tapasztalatom. Vinteden jóval olcsóbb minden mint itt! Ill. vaterán is. Múlthéten volt egy próbálkozásom, sportmelltartót szerettem volna venni, és az eladó a bolti ár felett akarta adni, én próbáltam alkudni- de nem sikerült. Így nyilván nem vettem meg. Sajnos manapság az ember nagyon átgondolja, mit -hol- mennyiért vesz meg, ilyen árak mellett! ,:( :|
2023 05 26
1 2 3 4 5 ... 6