Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Nem tudok belépni rendesen

Sziasztok! Már bocsánat, de rendkívül idegesítő. Amióta az oldal megújult, nem lehet rendesen belépni, nincs belépés ikon. Ha meg már benn vagyok, nem látom az üzeneteim, mert az sincs, üzenet gomb. Mindez PC-ről. Okostelefonról kicsit jobb. Bocsánat de az új fejlesztőnek, ezekbe nem kellett volna belenyúlni, ha nem ért hozzá. Gondolom, visszaállítani sem tudja. A legutóbb úgy tudtam belépni, hogy saját magamnak adtam el valami... szintén programozói hiba. Szóval vannak hibák, jó lenne ha mielőbb kijavítaná az oldalt programozója. Köszönöm Egyébként az jó lett, hogy minden tételnél látom, hogy hányan nézték meg. Jobban áttekinthető, mint volt, jobban látszik.
2024 07 18
és nagyon sok a reklám
2024 07 30
Egyértelműen amatőr munka. De írtál már az adminnak?? Ezeket a fórum bejegyzéseket kötve hiszem, hogy nézik... Minden programozással egyre rosszabb lett az oldal, talán x % gardróbos tag emiatt is pártolt el. Én minden esetben írtam az adminnak, hogy korrekt megbízható céggel szívesen összekötöm. > MissQueen: > Sziasztok! > Már bocsánat, de rendkívül idegesítő. > Amióta az oldal megújult, nem lehet rendesen belépni, nincs belépés ikon. Ha meg már benn vagyok, nem látom az üzeneteim, mert az sincs, üzenet gomb. Mindez PC-ről. Okostelefonról kicsit jobb. Bocsánat de az új fejlesztőnek, ezekbe nem kellett volna belenyúlni, ha nem ért hozzá. Gondolom, visszaállítani sem tudja. > A legutóbb úgy tudtam belépni, hogy saját magamnak adtam el valami... szintén programozói hiba. > Szóval vannak hibák, jó lenne ha mielőbb kijavítaná az oldalt programozója. Köszönöm > Egyébként az jó lett, hogy minden tételnél látom, hogy hányan nézték meg. Jobban áttekinthető, mint volt, jobban látszik.
21 napja, 12:51