Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

El lehet még adni valamit ezen az oldalon?

Egyre több a konkurencia, az eladó termék, és nem hiszem, hogy több lett a vásárló. Bár úgy tapasztalom, hogy ez mindenhol jellemző, a többi oldal is akkor megy jobban, ha még új. Vagy most a jófogást látom fellendülni, de ezt személy szerint a marketplace korlátozásnak tudom be. Nekem is itt lett a legkevesebb az eladásom. És ha tudok is, főleg kozmetikumot, ami nekem persze jó, mert főleg azt árulok.
2023 11 15
> Agi987: > Sziasztok! > Szerintem nem csak eladni, de vásárolni se lehet már ezen az oldalon. 3 embernek írtam ugyanazon a napon, 3 különböző termék miatt és egy eladótól se jött válasz a kérdésemre. Ez volt úgy kb. 2 hónapja. Azóta várok. Nyári ruhák, cipők tetszettek meg itt... Szerintem azért néha érdemes várni, én pár évvel ezelőtt kinéztem egy felsőt, de az eladó már hónapok óta nem volt fenn az oldalon, így próba cseresznye írtam neki üzenetet, ha mégis valamikor feljönne, akkor én megveszem azt a felsőt, és pár hónap múlva egyszer csak feljött! :) Meg is vettem a kinézett szépséget! :")
2023 11 18
> LindaKiss: > Sziasztok! > Én nézegettem pár szép fehérneműt magamnak de nem is írtam az eladókra mert a legtöbb hónapok vagy akár évek óta nem is volt online. :( > Vettem itt régebben bodyt, ruhát, szoknyát is még meg is vannak, hordom is őket de már lehetetlen szinte. > Sajnos ugye ezek kopnak, nyúlnak stb jó lett volna párat lecserélni és én szeretem így megmenteni a dolgokat de lehet inkább másik oldalon kéne nézegessek. Szia! :") Ugyan azt tudom neked is mondani, mint Agi987-nek. Szerintem azért néha érdemes várni, én pár évvel ezelőtt kinéztem egy felsőt, de az eladó már hónapok óta nem volt fenn az oldalon, így próba cseresznye írtam neki üzenetet, ha mégis valamikor feljönne, akkor én megveszem azt a felsőt, és pár hónap múlva egyszer csak feljött! 😃 Meg is vettem a kinézett szépséget! ☺️ :") Őszintén szólva én sem jövök fel sűrűn, mert meghirdetem a ruhákat, és ha van érdeklődő arról kapok üzenetet e-mail-ben, így általában szinte csak akkor jelentkezek be. Így van, hogy nekem is hónapok eltelnek, hogy nem járok fenn, a ruhák viszont eladók, és nagyon örülök amikor sikerül új gazdára lelni valamelyik ruhának. :")
2023 11 18
Már jó ideje hogy érdeklődő sincs nagyon pedig potom áron adok vadonatúj ruhákat.
2023 11 20
Nekem akkor is a gardrobcsere a kedvencem. Itt annyira kedves aranyos lanyok vannak! A közösség miatt szeretem es nekem a rendszere is tetszik. A Vinted egy nagy átverés ott a vevők hazudnak a kapott termékről és még visszakapják a pénzt és terméket is megtarthatják mert a Vinted úgy dönt…😭😒 Ráadásul mi az már, hogy megveszi próbálgatja es vissza akarja küldeni mert rossz a méret. áhh sajnos nem jo mas oldal csak ez. Remélem, hogy hamarosan mindenki visszajön ide🙏🏻❤️
2023 11 25
> Goldenme: > Nekem akkor is a gardrobcsere a kedvencem. Itt annyira kedves aranyos lanyok vannak! A közösség miatt szeretem es nekem a rendszere is tetszik. > A Vinted egy nagy átverés ott a vevők hazudnak a kapott termékről és még visszakapják a pénzt és terméket is megtarthatják mert a Vinted úgy dönt…😭😒 Ráadásul mi az már, hogy megveszi próbálgatja es vissza akarja küldeni mert rossz a méret. áhh sajnos nem jo mas oldal csak ez. Remélem, hogy hamarosan mindenki visszajön ide🙏🏻❤️ Nekem is a gardrobcsere a kedvencem!
2023 11 29
Örülök az előttem szólóknak. Jó lenne, ha újra felpezsdülne itt az élet. 🥰🤗
2023 11 30
jó lenne! :)
2023 12 17
> Edina000: > Már jó ideje hogy érdeklődő sincs nagyon pedig potom áron adok vadonatúj ruhákat. Én is ezt veszem észre. Pár éve volt, hogy naponta kellett postára járnom feladni dolgokat, idén szerintem 3x ha beléptem, de a kutya nem keres. :D Talán a marketplace miatt lehet ez, ott rengetegen árulnak, nekem is jobban megy ,:)
2023 12 21
> dorcsi_gardrob: > Nektek sikeres eladásaitok vannak itt? > Én bármivel próbálkozok még csak érdeklődő sincs, alig nézik meg. > Jó képeket készítek, részletes leírást adok, de nem ér semmit. > Szerintem teljesen korrekt árakat is adok meg… > Kisméretű női ruhákat szoktam felrakni, néha gyerek ruhákat, utóbbi totál esélytelen. > Letöröltem mindent, voltak régiek is, hiába frissítgettem, nem tudom próbálkozzak-e még egyáltalán… > Tele van kamu profilokkal, rengeteg adathalász betalál, szűrő alig működik… nagyon szétesőben van az oldal. :( Sziasztok! Nekem pont fordított a tapasztalatom. Én már sokszor szerettem volna vásárolni, de soha senki nem válaszol. Vajon mi lehet az oka?
2024 01 20
Mostanában rá keresek ruhákra beirom pl pink polo és a találatok nagy része 2022-es feltöltés olyan felhasználoktol akik 2023 03 ba leptek be utoljára 😅😆
2024 01 22
> Arabella11: > Mostanában rá keresek ruhákra beirom pl pink polo és a találatok nagy része 2022-es feltöltés olyan felhasználoktol akik 2023 03 ba leptek be utoljára 😅😆 Emiatt valóban nehéz vásárolni. Nemrég szintén ilyennek írtam, láttam hogy régen lépett be, de itt inkább az a baj, hogy az ide használt mailje sem biztos, hogy az elsődleges, így nem nézi, hiába kap ott üzenetet az itteni megkeresésről..
2024 01 23
Nem igazán. Nagyon régen volt már itt eladásom. Mindenki vinted-ezik. Sajnos.
2024 01 25
én mindig belépek és nagy ritkán tudok eladni csak eléggé feledésbe merült ez az oldal
2024 01 25
Sziasztok! Ismét hagyok egy update-et. Belépek heti-kétheti szinten, tehát ha egy valós vevő, mint például Arabella11 szeretne vásárolni, akkor elér. De ilyen már hónapokkal ezelőtt történt e platformon, konkrétan augusztusban utoljára. December elején indítottam több hirdetést a Marketplace-en. Meglepően jó számokat produkált, hirdetések kattintásainak száma-vásárlás arányban. Nyilván úgy, hogy most foglalkoztam vele és rendszeresen hosszabbítottam a hirdetéseimet. Olyan darabjaimat adtam el, amiket itt és a jófogáson 6-7 éve hirdetek - hiába. Ettől függetlenül maradok jelen a gardróbon is, teszek fel új holmikat napokon belül.. Már csak azért is, mert a Marketplace-en nem értékelnek a vevők és ide szoktam terelni őket a referenciák miatt. Hozzátok hasonlóan továbbra is azt fogalmaznám meg jókívánságként az idei évre, hogy ne néptelenedjen el ez az oldal teljesen.
2024 01 25