Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

El lehet még adni valamit ezen az oldalon?

> MissQueen: > Kíváncsi vagyok mikor lesz a következő eladásom, ha már nem nézik, nem érdekes az oldal. Nálad is megritkultak az eladások?
2023 09 04
> HannaPapp: > Én szeretem az oldalt, akár eladok itt akár nem. Szerintem jobb mint a Vinted, mert itt nincs annyi szakadt szennyes ruha és nincs lekorlatozva, hogy hány oldalt lehet csak megnézni. Én is szeretem meg az is jobb a gardrobcserén , hogy megtudod beszélni a feladási módot, a vintedesek elzárkóznak ettől pedig már packeta se olcsóbb
2023 09 04
> Edina000: > > HannaPapp: > > Én szeretem az oldalt, akár eladok itt akár nem. Szerintem jobb mint a Vinted, mert itt nincs annyi szakadt szennyes ruha és nincs lekorlatozva, hogy hány oldalt lehet csak megnézni. > Én is szeretem meg az is jobb a gardrobcserén , hogy megtudod beszélni a feladási módot, a vintedesek elzárkóznak ettől pedig már packeta se olcsóbb Szerintem most a Vinted bepacsált és sokat vesztett, hogy a packeta feladás vacakolt, nem tudták nyomonkövetni a csomagot amit feladtak az eladók (köztük én is és azóta sem láttam a pénzem, gyönyörű új Zara furdőruhát adtam el és végre majdnem 2000 ft-ért vásárolták tőlem!! vicc...:'D ) így nekem is most inog a bátorságom nagyon.. sokan fogyasztovedelemhez fordulnak, én pedig elkuldtem a szamlaszamom a kedves vevomnek ha van benne egy kis empatia elutalja..2 hete várom, azota mar keresztet vetettem a ruhara sajnos. pedig nekem viszonylag pörgött több mindent adtam el ott mint a sok évnyi gardrobcseres karrierem során pedig aztán én is szarért-hugyért adtam mindent is.. szomoru ,mert rengeteg jó emberrel lehetett itt beszélni, találkozni,cserélni.. csak ugye embereket nem érdekli az,hogy mindennek feljebbment az ára, az inflacio senkit nem érdekel, akkor se adhatjuk dragabban a ruhakat.. hiaba uj ,hiaba nem hordtuk akkor is
2023 09 04
Sziasztok! Szerintem nem csak eladni, de vásárolni se lehet már ezen az oldalon. 3 embernek írtam ugyanazon a napon, 3 különböző termék miatt és egy eladótól se jött válasz a kérdésemre. Ez volt úgy kb. 2 hónapja. Azóta várok. Nyári ruhák, cipők tetszettek meg itt...
2023 09 08
> dorcsi_gardrob: > Nektek sikeres eladásaitok vannak itt? > Én bármivel próbálkozok még csak érdeklődő sincs, alig nézik meg. > Jó képeket készítek, részletes leírást adok, de nem ér semmit. > Szerintem teljesen korrekt árakat is adok meg… > Kisméretű női ruhákat szoktam felrakni, néha gyerek ruhákat, utóbbi totál esélytelen. > Letöröltem mindent, voltak régiek is, hiába frissítgettem, nem tudom próbálkozzak-e még egyáltalán… > Tele van kamu profilokkal, rengeteg adathalász betalál, szűrő alig működik… nagyon szétesőben van az oldal. :( Szia! Hónapok óta nekem is csak az adathalász üzenetek jönnek. Pont most gondolkodom, hogy kár bele energiát rakni,. Én is igényes, szép hirdetéseket teszek fel, de úgy látom az oldal befulladt. Valószínű mindenki Vinted-ezik. Sok sikert más platformon! :)
2023 09 08
> JuditVivien: > > Edina000: > > > HannaPapp: > > > Én szeretem az oldalt, akár eladok itt akár nem. Szerintem jobb mint a Vinted, mert itt nincs annyi szakadt szennyes ruha és nincs lekorlatozva, hogy hány oldalt lehet csak megnézni. > > Én is szeretem meg az is jobb a gardrobcserén , hogy megtudod beszélni a feladási módot, a vintedesek elzárkóznak ettől pedig már packeta se olcsóbb > Szerintem most a Vinted bepacsált és sokat vesztett, hogy a packeta feladás vacakolt, nem tudták nyomonkövetni a csomagot amit feladtak az eladók (köztük én is és azóta sem láttam a pénzem, gyönyörű új Zara furdőruhát adtam el és végre majdnem 2000 ft-ért vásárolták tőlem!! vicc...:'D ) így nekem is most inog a bátorságom nagyon.. sokan fogyasztovedelemhez fordulnak, én pedig elkuldtem a szamlaszamom a kedves vevomnek ha van benne egy kis empatia elutalja..2 hete várom, azota mar keresztet vetettem a ruhara sajnos. pedig nekem viszonylag pörgött több mindent adtam el ott mint a sok évnyi gardrobcseres karrierem során pedig aztán én is szarért-hugyért adtam mindent is.. szomoru ,mert rengeteg jó emberrel lehetett itt beszélni, találkozni,cserélni.. csak ugye embereket nem érdekli az,hogy mindennek feljebbment az ára, az inflacio senkit nem érdekel, akkor se adhatjuk dragabban a ruhakat.. hiaba uj ,hiaba nem hordtuk akkor is Nekem is gond volt vinteden a packetával de szerencsém volt mert egy 80+ pozitívos csajszi vásárólt és amint visszautalták az összeget neki már utalta is nekem!
2023 09 08
> dorcsi_gardrob: > Nektek sikeres eladásaitok vannak itt? > Én bármivel próbálkozok még csak érdeklődő sincs, alig nézik meg. > Jó képeket készítek, részletes leírást adok, de nem ér semmit. > Szerintem teljesen korrekt árakat is adok meg… > Kisméretű női ruhákat szoktam felrakni, néha gyerek ruhákat, utóbbi totál esélytelen. > Letöröltem mindent, voltak régiek is, hiába frissítgettem, nem tudom próbálkozzak-e még egyáltalán… > Tele van kamu profilokkal, rengeteg adathalász betalál, szűrő alig működik… nagyon szétesőben van az oldal. :( Sajnálom, hogy összedőlt ez a rendszer, pedig annyira szerettem régen:(
2023 10 13
> szajuduli73: > > dorcsi_gardrob: > > Nektek sikeres eladásaitok vannak itt? > > Én bármivel próbálkozok még csak érdeklődő sincs, alig nézik meg. > > Jó képeket készítek, részletes leírást adok, de nem ér semmit. > > Szerintem teljesen korrekt árakat is adok meg… > > Kisméretű női ruhákat szoktam felrakni, néha gyerek ruhákat, utóbbi totál esélytelen. > > Letöröltem mindent, voltak régiek is, hiába frissítgettem, nem tudom próbálkozzak-e még egyáltalán… > > Tele van kamu profilokkal, rengeteg adathalász betalál, szűrő alig működik… nagyon szétesőben van az oldal. :( > Sajnálom, hogy összedőlt ez a rendszer, pedig annyira szerettem régen:( Én is szerettem ezt az oldalt,de sajnos ez befucsolt..😿
2023 10 15
Sziasztok! Én nézegettem pár szép fehérneműt magamnak de nem is írtam az eladókra mert a legtöbb hónapok vagy akár évek óta nem is volt online. :( Vettem itt régebben bodyt, ruhát, szoknyát is még meg is vannak, hordom is őket de már lehetetlen szinte. Sajnos ugye ezek kopnak, nyúlnak stb jó lett volna párat lecserélni és én szeretem így megmenteni a dolgokat de lehet inkább másik oldalon kéne nézegessek.
2023 10 21
> dorcsi_gardrob: > Nektek sikeres eladásaitok vannak itt? > Én bármivel próbálkozok még csak érdeklődő sincs, alig nézik meg. > Jó képeket készítek, részletes leírást adok, de nem ér semmit. > Szerintem teljesen korrekt árakat is adok meg… > Kisméretű női ruhákat szoktam felrakni, néha gyerek ruhákat, utóbbi totál esélytelen. > Letöröltem mindent, voltak régiek is, hiába frissítgettem, nem tudom próbálkozzak-e még egyáltalán… > Tele van kamu profilokkal, rengeteg adathalász betalál, szűrő alig működik… nagyon szétesőben van az oldal. :( Szia!Én nemrég regisztráltam,nem is tudtam h van ez az oldal,Vinteden megállt az eladásom,azért jöttem át ide..
2023 10 26
> Pzsaklin1: > Az a baj, cserélni kb. senki sem akar, inkább eladni (de azt is nevetségesen drágán..) nekem ez a tapasztalatom. Vinteden jóval olcsóbb minden mint itt! Ill. vaterán is. > Múlthéten volt egy próbálkozásom, sportmelltartót szerettem volna venni, és az eladó a bolti ár felett akarta adni, én próbáltam alkudni- de nem sikerült. Így nyilván nem vettem meg. > Sajnos manapság az ember nagyon átgondolja, mit -hol- mennyiért vesz meg, ilyen árak mellett! ,:( :| De ahogy olvasgatom a fórumot itt se nagyon van aktivitás 😏 Jó lenne ha újra fellendülne,mert nekem tetszik ez az oldal 🙂
2023 10 26
> Induska84: > > Pzsaklin1: > > Az a baj, cserélni kb. senki sem akar, inkább eladni (de azt is nevetségesen drágán..) nekem ez a tapasztalatom. Vinteden jóval olcsóbb minden mint itt! Ill. vaterán is. > > Múlthéten volt egy próbálkozásom, sportmelltartót szerettem volna venni, és az eladó a bolti ár felett akarta adni, én próbáltam alkudni- de nem sikerült. Így nyilván nem vettem meg. > > Sajnos manapság az ember nagyon átgondolja, mit -hol- mennyiért vesz meg, ilyen árak mellett! ,:( :| > De ahogy olvasgatom a fórumot itt se nagyon van aktivitás 😏 Jó lenne ha újra fellendülne,mert nekem tetszik ez az oldal 🙂 Sehol nincs aktivitás!Én mindent töröltem már több mint 1 hónapja mert a csalókon kívűl más nem talált meg! Elegem lett! Se eladni se venni nem lehet itt!
2023 10 29
> Vanilla: > > Induska84: > > > Pzsaklin1: > > > Az a baj, cserélni kb. senki sem akar, inkább eladni (de azt is nevetségesen drágán..) nekem ez a tapasztalatom. Vinteden jóval olcsóbb minden mint itt! Ill. vaterán is. > > > Múlthéten volt egy próbálkozásom, sportmelltartót szerettem volna venni, és az eladó a bolti ár felett akarta adni, én próbáltam alkudni- de nem sikerült. Így nyilván nem vettem meg. > > > Sajnos manapság az ember nagyon átgondolja, mit -hol- mennyiért vesz meg, ilyen árak mellett! ,:( :| > > De ahogy olvasgatom a fórumot itt se nagyon van aktivitás 😏 Jó lenne ha újra fellendülne,mert nekem tetszik ez az oldal 🙂 > Sehol nincs aktivitás!Én mindent töröltem már több mint 1 hónapja mert a csalókon kívűl más nem talált meg! > Elegem lett! > Se eladni se venni nem lehet itt! Köszi h írtál,igen észrevettem h nincs aktivitás,sajnos itt se járok szerencsével,nemcsak a Vinteden.. 😏
2023 10 30
A Vintedre nem regisztráltam a sok számlalehúzás miatt. És ahogyan olvastam, nem is igen érdemes. Itt a csalók nagyon sok embernek elvették a kedvét. Láttam többek kommentjében, hogy befejezik az eladást a sok adathalász troll miatt. Nekem is nagyon csendes volt, feltűnően csendes, az idei év a gardróbon. Igaz, időm sem volt új dolgokat feltölteni. Ez évben nem igazán hirdettem a jófogáson (csak az ingatlanomat), ha lesz időm újra feltölteni, kiderül milyen sikerrel. Télen egész jó eladási rátám volt ott. Nekem a marketplace eddig sem teljesített jól, több év alatt összesen 2 ruhadarabot tudtam eladni. Ott még több a.. fogalmazzunk úgy, "problémás egyén" nem győzöm tiltani őket. Személyesen ez az oldal volt a kedvencem! Többek között az értékelési rendszer miatt, biztonságosabbnak tartottuk eladók és vásárlók egyaránt. Voltak visszatérő vásárlóim is. Sajnálnám, ha elhalna teljesen a gardrobcsere.. 😢
2023 11 09
Én is sajnálnám hogy ha elhallna teljesen ez az oldal én mindettől függetlenül nagyon szeretem ezt az oldalt még ha idén sokkal kevesebb dolgot adtam el mint máskor.
2023 11 13