Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

2024 | Gardrobcsere

Ki az aki még 2024-ben is használja ezt az oldalt és mi az amit legjobban szerettek az oldalon? 🥰🩷 1 | Eladni 2 | Vásárolni 3 | Cserélni
2024 01 08
Jelen❤️ Én eladok és ritkán cserélek☺️ de van amikor vásárolok én is😊 Szeretem ezt az oldalt de újabban nem megy sajna kevesebb az eladásom😞
2024 01 09
Használom, többnyire eladásra, de néha vásárolok is. Remélem újra fellendül, mert elég jó kis hely volt ez sokáig. : )
2024 01 09
Szia, A közösséget, csak innen találkoztam személyesen egy csomó vevővel és mindenki kivétel nélkül cuki volt. ❤️
2024 01 09
Én is használgatom, most valahogy csak eladás, vagy csere miatt, viszont sajnálattal és nagy felháborodással vettem észre, hogy túlságosan elszaporodtak a spam és adathalász csalók itt az oldalon csakúgy, mint a facebookon, a marketplace-en, a jófogáson és egyébb nyílt csoportokban. Valahogy jó lenne ezektől megszabadulni.
2024 01 10
Egyelőre semmit nem csinálok itt, mert vevő nincs, eladó se, aki ruhákat töltene fel.
2024 01 10
🙋🏻‍♀️. Kisebb időkihagyás után, újra itt vagyok én is ! 😁
2024 01 10
> anita763: > Én is használgatom, most valahogy csak eladás, vagy csere miatt, viszont sajnálattal és nagy felháborodással vettem észre, hogy túlságosan elszaporodtak a spam és adathalász csalók itt az oldalon csakúgy, mint a facebookon, a marketplace-en, a jófogáson és egyébb nyílt csoportokban. Valahogy jó lenne ezektől megszabadulni. Sajnos igen annyira sok helyről jönnek ezek a kamu üzenetek :(
2024 01 13
> BeaTrix0325: > Jelen❤️ > Én eladok és ritkán cserélek☺️ de van amikor vásárolok én is😊 > Szeretem ezt az oldalt de újabban nem megy sajna kevesebb az eladásom😞 A posta költség is emelkedett szerintem emiatt is csökkenek a vásárlások/eladások
2024 01 13
Jelen, szeretem az oldalt ❤️ de az utóbbi időben nagyon kevés a vásárló, érdeklődő Eladok és ritkán cserélek☺️ illetve van, amikor vásárolok én is😊
2024 01 17
Eladás és csere is érdekel😊
2024 01 18
Eladni
2024 01 20
Jelen! 😊 Én is sajnálom, hogy egyre kevesebben használják az oldalt, mert nekem a kedvencem lenne. Elsősorban eladásra, de mostanában újra szoktam cserélni. Nagyon ritkán vásárolok is.
2024 01 20
Eladni jöttem pár napja, azóta folyamatosan megtalálnak adathalász profilok… petra nevű különbőző számmal a neve végén. Minden esetre,ha valakit érdekelnek a termékeim,keressen. 😊
2024 01 21
> Detta4: > Jelen! 😊 Én is sajnálom, hogy egyre kevesebben használják az oldalt, mert nekem a kedvencem lenne. > Elsősorban eladásra, de mostanában újra szoktam cserélni. Nagyon ritkán vásárolok is. Emlékszem még néhány éve a corvinnál csereltünk meg vasaroltam is tőled😊 akkoriban sokkal jobban működött az oldal többen voltak fent
2024 01 22
1 2