Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

El lehet még adni valamit ezen az oldalon?

Basszus én még a cserében is benne lennék, ha tényleg lenne olyan érdemes cucc fent.
2023 06 01
> Vanilla: > > MeszarosVanda: > > Nekem Vinteden sem sikerült eladni semmit. Hiába 1000- 2000 ft-ért van fent valami képesek 200 ft-os árra próbálni lealkudni. > > Hiába töltjük fel millió helyre már a cuccokat, csak akkor megy el ha ingyen van. > Ez így van ahogy mondod ezért is fejezem be az árulgatást…belefáradtam!!!😞😒 Hát en erre az oldalra fel éve be sem léptem, csak most jött e-mail, hogy valaki irt, gondoltam megnézem. Amiota van Vinted nagyon elment sajnos ez az oldal a süllyesztőbe.. bár en nem panaszkodok a Vintedem nagyon porog szerencsére , igaz nyilván potom összegekért adom el őket, de legalább elmegy.. olyanok is amik itt x ideje fennt vannak. Sajnálom ezt az oldalt en is, jó volt, de utóbbi időben amúgy is többsége csak adathalász volt és az nagyon bosszantott. :( de remelem Nektek is sikerül majd valami úton -módon megszabadulni a felgyűlt cuccoktol:)
2023 06 05
Hat itt tovabbra sincs semmi valtozas, szerintem nezelodo is alig van.. A Vinted nekem nem tetszik, vasarolni szoktam, de eladassal nem probalkoztam…
2023 06 06
Szerintem az embereknek egyre kevesebb jut ilyen rezsi és élelmiszerárak mellett ruhákat venni. Szerintem ez is közrejátszhat, hogy kevesebbet költenek az emberek ruhákra, színházra, mozira, étterembe menni. A plázák sincsenek már úgy tele vásárlókkal, mint 1 évvel ezelőtt. Én ezt tapasztalom.
2023 06 19
> GoncziZsofia: > Szerintem az embereknek egyre kevesebb jut ilyen rezsi és élelmiszerárak mellett ruhákat venni. Szerintem ez is közrejátszhat, hogy kevesebbet költenek az emberek ruhákra, színházra, mozira, étterembe menni. A plázák sincsenek már úgy tele vásárlókkal, mint 1 évvel ezelőtt. Én ezt tapasztalom. Én nem ezt tapasztalom sőtt… Tele az plaza,Árkád és a ruha üzletek!
2023 06 21
> Vanilla: > > GoncziZsofia: > > Szerintem az embereknek egyre kevesebb jut ilyen rezsi és élelmiszerárak mellett ruhákat venni. Szerintem ez is közrejátszhat, hogy kevesebbet költenek az emberek ruhákra, színházra, mozira, étterembe menni. A plázák sincsenek már úgy tele vásárlókkal, mint 1 évvel ezelőtt. Én ezt tapasztalom. > Én nem ezt tapasztalom sőtt… > Tele az plaza,Árkád és a ruha üzletek! Sokszor járok az Arénába, Árkádba és régen sorakoztam fél órát, míg bejutottam egy olasz étteremnél most sokszor csak 1-2 asztalnál ül ember. Tele a pláza emberekkel, de nem biztos, hogy vásárolnak is. Nagy a kínálat használt és új ruhában is. És sokan csak szabadulnak áron alul a megrendelt, megvásárolt ruháktól. És az online vásárlás kényelme sokszor nagyon jó árakkal, akciókkal megöli a Plázákat. Én ezt tapasztalom. :-))
2023 06 23
> Vanilla: > > GoncziZsofia: > > Szerintem az embereknek egyre kevesebb jut ilyen rezsi és élelmiszerárak mellett ruhákat venni. Szerintem ez is közrejátszhat, hogy kevesebbet költenek az emberek ruhákra, színházra, mozira, étterembe menni. A plázák sincsenek már úgy tele vásárlókkal, mint 1 évvel ezelőtt. Én ezt tapasztalom. > Én nem ezt tapasztalom sőtt… > Tele az plaza,Árkád és a ruha üzletek! Sokszor járok az Arénába, Árkádba és régen sorakoztam fél órát, míg bejutottam egy olasz étteremnél most sokszor csak 1-2 asztalnál ül ember. Tele a pláza emberekkel, de nem biztos, hogy vásárolnak is. Nagy a kínálat használt és új ruhában is. És sokan csak szabadulnak áron alul a megrendelt, megvásárolt ruháktól. És az online vásárlás kényelme sokszor nagyon jó árakkal, akciókkal megöli a Plázákat. Én ezt tapasztalom. :-))
2023 06 23
> GoncziZsofia: > > Vanilla: > > > GoncziZsofia: > > > Szerintem az embereknek egyre kevesebb jut ilyen rezsi és élelmiszerárak mellett ruhákat venni. Szerintem ez is közrejátszhat, hogy kevesebbet költenek az emberek ruhákra, színházra, mozira, étterembe menni. A plázák sincsenek már úgy tele vásárlókkal, mint 1 évvel ezelőtt. Én ezt tapasztalom. > > Én nem ezt tapasztalom sőtt… > > Tele az plaza,Árkád és a ruha üzletek! > Sokszor járok az Arénába, Árkádba és régen sorakoztam fél órát, míg bejutottam egy olasz étteremnél most sokszor csak 1-2 asztalnál ül ember. > Tele a pláza emberekkel, de nem biztos, hogy vásárolnak is. Nagy a kínálat használt és új ruhában is. És sokan csak szabadulnak áron alul a megrendelt, megvásárolt ruháktól. És az online vásárlás kényelme sokszor nagyon jó árakkal, akciókkal megöli a Plázákat. > Én ezt tapasztalom. :-)) Én rengeteget várakozom a gyors éttermekben és a ruha üzletekben is! Az éttermek tele vannak,legalábbis itt Pécsen a Király utca tele minden nap jóformán! A Plázában és Árkádban is sokat várakozom a ruha boltokban! De mindenhol más a tapasztalat ezek szerint!😃
2023 06 23
> GoncziZsofia: > Szerintem az embereknek egyre kevesebb jut ilyen rezsi és élelmiszerárak mellett ruhákat venni. Szerintem ez is közrejátszhat, hogy kevesebbet költenek az emberek ruhákra, színházra, mozira, étterembe menni. A plázák sincsenek már úgy tele vásárlókkal, mint 1 évvel ezelőtt. Én ezt tapasztalom. Ez igaz de én pl egy nyári ruhát ,ami új egy ezresért adok plusz posta költség. Kínai boltba sincs 6000 alatt nyári ruha bár pár hónapja közel 10 000 ért láttam a kínaiba vidéken. Szóval szerintem egy nyári ruha postaköltséggel együtt 2200 Ft ért nem sok! Ja és divatos fajta.
2023 07 06
> dorcsi_gardrob: > Hat itt tovabbra sincs semmi valtozas, szerintem nezelodo is alig van.. > A Vinted nekem nem tetszik, vasarolni szoktam, de eladassal nem probalkoztam… én is így látom de most pl eladtam kettő mini pénztárcát amit két éve tettem fel és megvették.
2023 07 06
> MeszarosVanda: > Nekem Vinteden sem sikerült eladni semmit. Hiába 1000- 2000 ft-ért van fent valami képesek 200 ft-os árra próbálni lealkudni. > Hiába töltjük fel millió helyre már a cuccokat, csak akkor megy el ha ingyen van. Én is ugyanígy vagyok evvel nekem a viteden ez a fizetési forma nem tetszik.
2023 07 06
+ orsay kivonult az országból Takko FAshion is zárt be üzleteket, szóval szerintem ebből adódóan kevesebb ruhát vesznek az emberek.
2023 07 06
A válság nem olyan élesen, de szép lassan gyűrűzik. Van egy mondásom: ruhája mindenkinek van, olyan amilyen , legyen az kicsi, nagy, kopott vagy foltos, de meztelenül még senkit sem láttunk az utcán. (kivételt képeznek a mentális sérültek::) Szóval, igen, nagyon nehéz eladni. Akinek elég pénze van, az eddig sem így/itt vásárolt, a többségnek akinek nincs, az pedig még inkább visszafogja az ilyen jellegű költéseit. Mert az élet mindenkinek drágább lett. Eladás szempontjából véleményem szerint a Vatera a legjobb, de miután már felemelték a hirdetés díját, ha sok dolgot hirdetsz, könnyen összejön pár ezer ft hirdetési díj és bár ugyan mindig adtam el valamit, de kb. annyi jön be , így akkor dolgoztam a semmiért. Itt sosem pörgött az eladás, eltűnős érdeklődők tömkelege , egy ideje már érdeklődők sincsenek, cserések, akikkel nem tudtam mire cserélni, stb. A Vinted-nek pedig nagyobb a füstje, mint a lángja... nagy volt körülötte a hype, meg az elején az ingyenes szállítás -beetetés. De igen, sz*rért-húgyért mindent el lehet adni- a lelkedet is. Én sem szeretem, ahogy ott kell fizetni , tágabb ismerősi körben történt számlalenyúlás, így én ott majd csak abból költök, amit eladok. De ha senki nem vesz semmit, akkor én sem költöm ott a pénzemet:) Így jártak. :) Ez az oldal tök jó lehetne- de ... Szóval annyiból megnyugodtam, hogy másnak is ilyen tapasztalata van. A másik oldalról nézve, pedig eléggé nyugtalanító , hogy ez a helyzet , mert ez azt jelenti, hogy semmi jónak nem nézünk elébe ...
2023 07 06
> Timi82: > Csatlakozom! Illetve annyival kiegészíteném,hogy vannak olyan dolgaim amiket a nézelődök beraktak kedvencbe. > Én valamelyik nap kedvesen írtam ezeknek az emberkéknek. :)És volt aki válaszra sem méltatott pedig fent volt az oldalon. > Volt olyan aki vissza írt és olyan is aki úgy írt vissza ,hogy érdekli a ruhám,cipőm ,bizsum.... > Kértek is méreteket meg ,hogy fotózzak ,én neki is álltam ,mértem és fotóztam.... > És azóta még arra sem méltatnak,hogy vissza írjanak. 2-4 nap után ma rájuk írtam,hogy nem kaptam visszajelzést ,hogy érdekli-e őket valami.És persze látom ,hogy megint fent voltak,és nem ír vissza. > Szóval,ha már az ember neki áll és méreget meg fotóz pluszban akkor annyi elvárható lenne,hogy annyit vissza írjon,Nem kell,köszi.! > Következtetésem,hogy itt tényleg már csak azok vannak akik szórakoznak a másikkal és a csalók,meg a robotok.... > Lehet én is itt hagyom ezt az oldalt!Semmi értelmét nem látom! És, hová érdemes még menni?
2023 07 07
Régen nagyon jó volt az oldal, mindig akadt pár üzletelés, de mára már sajnos nem így van. Pedig sok jó cuccomat vettem/cseréltem innét. Érzem magamon is, hogy kevesebbet költök ruhára, turik, vagy piacok használt ruhás árusai között szoktam szétnézni az egyedi cuccok miatt.
2023 07 07