Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

El lehet még adni valamit ezen az oldalon?

Az mit jelent, hogy régen kb hány éve?
2023 07 10
Jó lenne, ha ez az oldal is kicsit lenne reklámozva, mert a Vinted oldal-ba rengeteg marketing pénzt beleöltek. Átszoktak oda az emberek. A lengyelek nagyon sokat akarnak alkudni a Vinted oldalon. 4500 Ft-os felsőt kérik adjam már oda 1000 Ft-ért. Akkor inkább elajándékozom egy családtagomnak. Nem szeretem a Vinted felületét. És a gardrobcsere oldalon tényleg nagyon sok a kategomez féle adathalász troll. Jó lenne, ha ismét fellendülne ez az oldal is.
2023 07 11
> GoncziZsofia: > Jó lenne, ha ez az oldal is kicsit lenne reklámozva, mert a Vinted oldal-ba rengeteg marketing pénzt beleöltek. Átszoktak oda az emberek. > A lengyelek nagyon sokat akarnak alkudni a Vinted oldalon. 4500 Ft-os felsőt kérik adjam már oda 1000 Ft-ért. Akkor inkább elajándékozom egy családtagomnak. Nem szeretem a Vinted felületét. > És a gardrobcsere oldalon tényleg nagyon sok a kategomez féle adathalász troll. Jó lenne, ha ismét fellendülne ez az oldal is. Tényleg jó lenne ha reklámozva lenne a gardrobcsere. Régen (kb 5 éve is van már) mindent sikerült itt eladnom jó áron, nem “csak” 500 forintokért. Most Vinted-ezek, eladtam x dolgot viszont sokat 1000 alatt sikerült csak. Valahogy azon az oldalon nagyon olcsón lehet eladni dolgokat. Egyszerűen az embereket az sem érdekli ha új a cucc és nem is volt rajtad soha. Nem rég feltettem oda egy kabátot amit 10 ezerért vettem, nem is hordtam tehát full hibátlanul feltettem 4000-ért. Erre valaki küld egy ilyet, hogy 1800ft-ért megvenné. Gardrobcserén sosem voltak ilyen vevőim… soha nem írtak rám úgy, hogy adjam kevesebbért. A másik meg, hogy most annyira fellendült a vinted, hogy egy ideje alig tudok eladni bármit de olvastam, hogy másoknál is csökkent az eladás. Maradt 10db ruhám, hibátlan állapotúak… senkit nem érdekel. Jó áron is tettem fel őket, mindig leárazgatom őket hátha valaki megvesz valamit… semmi… olyan jó lenne eladni végre az összeset. És még van amit fel sem töltöttem, mert már kezdek bele unni. Ide is feltöltöttem azokat amik fent vannak vinted-en is, egyből a csalók betaláltak úgyhogy le is töröltem inkább mindent 😭
2023 07 11
ez tényleg igaz a reklám jól jönne az oldalnak
2023 07 17
amúgy a gardróbcserén nálam sem alkudtak sohasem bár az tény hogy mindent elég olcsón adok
2023 07 17
Mintha mindenhonnan eltűntek volna az érdeklődők. Barhova töltök fel valamit 1-2 perc mulva kapom a spam csaló uzeneteket! Es sehol semmi…
2023 07 19
gondolom most mindenki vintedezik
2023 07 30
de ha belegondolok az sem olcsóbb egyáltalán posta költséggel együtt
2023 07 30
A Vinteden Nekem külföldi vásárlóim vannak csak.
2023 07 31
Igen,valóban mindenki Vinted-en van....Pedig ez az oldal is jó volt.Marketplacen meg szinte semmit nem tudtam még eladni. :( A Jófogás is meghalt.A Vinted-el meg az lett a gond a nagy reklámnak köszönhetően,hogy túl sok lett ott a kínálat és kevesebb a vevő.Meg szerintem mindenki nyaral,most ez az időszak van.Illetve kevesebbet is költenek az emberek.Én csak ezekre tudok gondolni....Ha,meg egyik sem akkor lehet vacak ruháim vannak és azért nem tudom eladni őket! :( :)
2023 08 03
> Timi82: > Igen,valóban mindenki Vinted-en van....Pedig ez az oldal is jó volt.Marketplacen meg szinte semmit nem tudtam még eladni. :( A Jófogás is meghalt.A Vinted-el meg az lett a gond a nagy reklámnak köszönhetően,hogy túl sok lett ott a kínálat és kevesebb a vevő.Meg szerintem mindenki nyaral,most ez az időszak van.Illetve kevesebbet is költenek az emberek.Én csak ezekre tudok gondolni....Ha,meg egyik sem akkor lehet vacak ruháim vannak és azért nem tudom eladni őket! :( :) Most behalt a Vinted is. 2 facebookos vinted csoportban vagyok benne, elvileg a packetával feladott csomagokkal vannak gondok. Szerintem ezek után onnan is szépen lassan elfognak tűnni az emberek.
2023 08 19
> Timi82: > Igen,valóban mindenki Vinted-en van....Pedig ez az oldal is jó volt.Marketplacen meg szinte semmit nem tudtam még eladni. :( A Jófogás is meghalt.A Vinted-el meg az lett a gond a nagy reklámnak köszönhetően,hogy túl sok lett ott a kínálat és kevesebb a vevő.Meg szerintem mindenki nyaral,most ez az időszak van.Illetve kevesebbet is költenek az emberek.Én csak ezekre tudok gondolni....Ha,meg egyik sem akkor lehet vacak ruháim vannak és azért nem tudom eladni őket! :( :) Szerintem amúgy szép ruhákat adsz el, jó árakon, nem azzal lesz a gond. Inkább az, hogy nem jut el elég emberhez az oldalad.
2023 08 19
> VikiTerdik: > > Timi82: > > Igen,valóban mindenki Vinted-en van....Pedig ez az oldal is jó volt.Marketplacen meg szinte semmit nem tudtam még eladni. :( A Jófogás is meghalt.A Vinted-el meg az lett a gond a nagy reklámnak köszönhetően,hogy túl sok lett ott a kínálat és kevesebb a vevő.Meg szerintem mindenki nyaral,most ez az időszak van.Illetve kevesebbet is költenek az emberek.Én csak ezekre tudok gondolni....Ha,meg egyik sem akkor lehet vacak ruháim vannak és azért nem tudom eladni őket! :( :) > Szerintem amúgy szép ruhákat adsz el, jó árakon, nem azzal lesz a gond. Inkább az, hogy nem jut el elég emberhez az oldalad. Szia Viki! Köszönöm szépen a hozzászólásod és a pozitív visszajelzést.😘 Igen lehet,hogy akkor tényleg az lesz a gond,hogy nincs meghirdetve.
2023 08 20
Én szeretem az oldalt, akár eladok itt akár nem. Szerintem jobb mint a Vinted, mert itt nincs annyi szakadt szennyes ruha és nincs lekorlatozva, hogy hány oldalt lehet csak megnézni.
2023 08 27
Kíváncsi vagyok mikor lesz a következő eladásom, ha már nem nézik, nem érdekes az oldal.
2023 08 29