Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Miért van ez???????

Miért van az hogy valaki elkezd érdeklődni... tisztában van avval hogy mennyi az ára,utána miután nem engedek az árból mert én is nagyon drágán vettem,és nem adom fel utánvétellel,már nem kell.??? Egy nagyon drága az utánvétel,kettő nem lehet feladni csak 2 kg-ig. Szerintem az ilyen csak megszeretné nézni a terméket és visszaküldeni ha nem tetszik neki...de elmondom hogy amíg nincs kifizetve addig a postás nem adja át :-D . Na meg a másik ha már érdeklődsz és válaszolok legyen már az emberben annyi hogy visszaír valamit hogy kösz nagy vagy nem kérem stb!!!! Ennyi emberség legyen már az illetőkben. Köszönöm.
2015 10 10
Elírtam.. Csak fél kg-ig lehet feladni utánvételt.
2015 10 10
2kg-ig lehet utánvéttel feladni de 2190 a pk súlytól független. Engem is kiakasztanak, mert egy nyakláncra is ennyi a pk és nem kockáztatom, hogy ha nem veszi át akkor vissza pkval együtt 4000 minuszba jöjjek ki....
2015 10 10
én ma úgy jártam, h 4 db cuccomat vitte volna egy lány 2000 ft-ért. mivel ruhákról van szó, nem bizsukról, úgy gondolom, elég kedvező az ár. Amikor viszont közöltem, h a pk 1000 Ft, mert annyi sajnos bármi, ami fél kg-nál több, már nem érdekelte. én értem, h használt cucc, meg minden, de jó, h nem én fizetek rá, ha el akarok adni valamit.
2015 10 10
Egy kínai pulcsit nem veszel már 3000-ért, nem hogy 4-et :"""DDDDD
2015 10 11
na igen, de erre jön a duma, hogy használt, azaz az eredeti árának már csak x százalékát éri... könyörgöm, ezek ruhák, nem autók...
2015 10 11
Nekem is mindig írják hogy használt.,van amit nem is használtam.. Mind tökéletes állapotban van...vannak olyanok akik replikákat árulnak kész vagyonért..azt viszik..és aki meg eredetit kb negyed annyiért azt nem :-D érdekes... Amúgy sztem az utánvétel nem jó sem az eladónak sem a vevőnek. Drága,meg ha nem veszik át bukta...
2015 10 12