Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Termékek törlése

Hahó! Jól jönne egy kis segítség :) Frissíteni szeretném a profilomat, ezért néhány terméket törölnék, de amikor a törléshez érek, sem közvetlen a listázásban, kicsiben, sem pedig külön-külön a ruháknál megnyitva nem engedi. Másnak is volt ilyen? Ez ideiglenes probléma vagy csak nálam fordul elő? :) Mit tehetnék? Előre is köszönöm a válszokat.
2015 10 15
Szia! Az új felületet használod? Én még a régivel nyitottam meg és úgy sikerül. Egy próbát megér.
2015 10 15
Sziasztok! nekem is ez lenne a problémám! De nekem már nem engedi a régit megnyitni! :-(
2015 10 15
Nekem ugyanez a problémám. Csak az új felületet tudom hasznáni ami nem is lenne baj, kezdek hozzászokni. Eladtam egy cipőt, ma utalták holnap postázom, törölném a hirdetést de sehogy sem megy. Eladottá is csak nehezen tudtam tenni. Miért nem működik a fotó alatti "kuka" azaz törlés gomb, jel???
2015 10 15
de az a régi megfog szünnii....... akkor ha az ujlesz lese fogjuk tudni törölni a cucokat amit feltettünk.............nekem a ruhákat se engedi hogy töltsek fel.............
2015 10 16
Szintén nem tudom törölni,azt találtam megoldásnak ki töltök másikat a helyére ha nincs mit akkor egy fotót és kiírom nem tudom törölni:-)
2015 10 16
Annyit tudok ötletnek ami nálam bevált aki mobilról is fent van ott a régi felület működik legalábbis nekem ott lehet próbálkozni esetleg .
2015 10 16
Én sem tudok törölni! Nagyon idegesítő! Most telefonról másik böngészőből sikerül törölnöm a régi felületet használva.
2015 10 18
Sziasztok! én fel sem tudok rakni újabb terméket(semmi hiba jelet nem ír ) és törölni sem tudom amit eladtam vagy nem szeretném tovább hirdetni :( kérlek segítsetek....
2015 10 18
Sajnos én sem tudom sehogy sem törölni az eladott termékeket. Eladottnak ha bejelölöm az pedig a listázásban nem jelenik meg. Én remélem ez csak ideiglenes probléma és kell egy kis idő amíg beáll az új oldal :(
2015 10 19
Én sem tudom törölni a potom 60 valahány db Alverde hirdetést. Elnézést mindenkitől! Valószínűleg nem kellett volna 60x rácsapni a feltöltés gombra,de előtte meg egyszerűen nem akart működni. :D
2015 10 21