Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Termékek feltöltése

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy csak nekem nem sikerül-e terméket feltöltenem? A képet egyszerűen nem tölti fel (pedig megfelelő nagyságú és formátumú), fél óráig vártam és semmi. Illetve kérte a termék méretét- de egy táskánál mégis mit írjak be? Vagy én ronthattam el valamit? Egyébként ti tudtok már hirdetést törölni?:( Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2015 10 18
Szia.Most nekem se enged új terméket feltölteni.Fogalmam sincs mi lehet a baj.Nem tölti be valamiért a képeket és én se tudok hírdetést letörölni.
2015 10 18
Nekem ugyanez a problémám, várok fél órája és már a kép mérete 1MB sincs és így se. :(
2015 10 18
Sziasztok! én is már fél órája próbálom és nem enged feltölteni képet!
2015 10 18
Sziasztok! Nekem sem enged dèlután óta,de amiket most töltenek fel,azok kèpeit sem látom,csak kockákat
2015 10 18
sziasztok! én sem tudok feltölteni képeket. , ill. törölni sem tudok, ti tudtok már törölni??
2015 10 18
Sziasztok! Nekem sem engedi már egy jó pár napja:///
2015 10 19
Akkor legalább nem én rontottam el valamit :( Ezt a törlés gombot igazán megcsinálhatnák most már:(
2015 10 19
Sziasztok! Mint azt már másik témába írtam, mindent ki kell tölteni ha terméket szeretnél feltölteni. Anyag, méret, 5 db cimke vesszővel elválasztva. Nekem így sikerült. A törlés is biztosan megoldódik hamarosan. :) Szép napot!
2015 10 21
Ma próbáltam megváltoztatni egy pulcsi kiírását, hogy tudjam jelezni, hogy foglalt. Mindent kitöltöttem, próbáltam úgy csinálni, hogy minden megfelelő legyen de egyszerűen nem engedte:( Remélem hamar megoldják.:( De köszi a segítséget! Szép napot! :)
2015 10 22
Sziasztok, napom óta nem tudok terméket feltenni, mert a képet nem tölti be. A kep normál méretű, ahogy eddig is csináltam! A többieknek hogy oldódott meg a probléma? Köszi
2015 10 25
Nagyon nem működik az őj gardrobcsere...még rengeteg javításra szorul....Termékeket nem engedi feltölteni, törölni egyáltalán nem enged, a terméket átírni szintén nem engedi...EZ ÍGY TEJESEN HASZNÁLHATATLAN !
2015 10 26
Sziasztok! nekem pár napja engedte most már megint nem tudok képet feltölteni!!!!:((((((((((((((((((((
2015 10 27
Régi sokkal jobb volt:(
2015 10 27
Több hete nem tudok feltolteni terméket, mert képet nem enged. Mar írtam, de persze válasz nem jött.... Kuka az egész oldal sajnos....
2015 11 03
1 2