Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

> AngelaV83: > Sziasztok! > Engem nagyon zavar, hogy ennyi reklám van az oldalon. Tudom, hogy az oldal ebből tartja fenn magát, de az, hogy mostmár lent, fent, a tételek, közt, az oldalak közt, mindenhol reklám ugrik fel már élvezhetetlenné teszi az oldalt. Lehet, hogy személyes probléma, de ez nekem le is lassította az oldalak betöltését. Nagyon rossz állandóan “kiikszelgetni” a tolakodó felugró reklámokat. Meg is unom és inkább hagyom az egészet. Ez már így marad? Szia! Ha Google Chrome-ot használsz, akkor a bővítményekhez töltsd le az uBlock Plus Adblocker nevűt és nem lesznek reklámok. :)
2020 06 13
> ternakbogii: > > AngelaV83: > > Sziasztok! > > Engem nagyon zavar, hogy ennyi reklám van az oldalon. Tudom, hogy az oldal ebből tartja fenn magát, de az, hogy mostmár lent, fent, a tételek, közt, az oldalak közt, mindenhol reklám ugrik fel már élvezhetetlenné teszi az oldalt. Lehet, hogy személyes probléma, de ez nekem le is lassította az oldalak betöltését. Nagyon rossz állandóan “kiikszelgetni” a tolakodó felugró reklámokat. Meg is unom és inkább hagyom az egészet. Ez már így marad? > Szia! Ha Google Chrome-ot használsz, akkor a bővítményekhez töltsd le az uBlock Plus Adblocker nevűt és nem lesznek reklámok. :) Szia! Köszönöm szépen a segítséget!🙂🙂🙂
2020 06 14
> AngelaV83: > > ternakbogii: > > > AngelaV83: > > > Sziasztok! > > > Engem nagyon zavar, hogy ennyi reklám van az oldalon. Tudom, hogy az oldal ebből tartja fenn magát, de az, hogy mostmár lent, fent, a tételek, közt, az oldalak közt, mindenhol reklám ugrik fel már élvezhetetlenné teszi az oldalt. Lehet, hogy személyes probléma, de ez nekem le is lassította az oldalak betöltését. Nagyon rossz állandóan “kiikszelgetni” a tolakodó felugró reklámokat. Meg is unom és inkább hagyom az egészet. Ez már így marad? > > Szia! Ha Google Chrome-ot használsz, akkor a bővítményekhez töltsd le az uBlock Plus Adblocker nevűt és nem lesznek reklámok. :) > Szia! Köszönöm szépen a segítséget!🙂🙂🙂 Nagyon szívesen! :")
2020 06 14
Szia! Segítséget szeretnék kérni. A legörgetősávban - nem tudom a melltartót választani a fehérneműk között. Vagy- nincs is? Köszi
2020 06 14
> RamiKittyKiss: > Szia! > Segítséget szeretnék kérni. > A legörgetősávban - nem tudom a melltartót választani a fehérneműk között. > Vagy- nincs is? > Köszi Nincs, pedig alapnak kéne lenni ,:) Írd be a keresőbe, hogy melltartó, én amúgy kombinéhoz szoktam tölteni, ha már nem lehet rendes kategóriába...
2020 06 14
> lacrymosa: > > RamiKittyKiss: > > Szia! > > Segítséget szeretnék kérni. > > A legörgetősávban - nem tudom a melltartót választani a fehérneműk között. > > Vagy- nincs is? > > Köszi > Nincs, pedig alapnak kéne lenni ,:) Írd be a keresőbe, hogy melltartó, én amúgy kombinéhoz szoktam tölteni, ha már nem lehet rendes kategóriába... Pontosan. Sajnos nincs olyan kategória. Elég szomorú pedig alap kéne tényleg hogy legyen.😕 Én is kombinéhez rakom mindig.
2020 06 14
> ternakbogii: > > AngelaV83: > > Sziasztok! > > Engem nagyon zavar, hogy ennyi reklám van az oldalon. Tudom, hogy az oldal ebből tartja fenn magát, de az, hogy mostmár lent, fent, a tételek, közt, az oldalak közt, mindenhol reklám ugrik fel már élvezhetetlenné teszi az oldalt. Lehet, hogy személyes probléma, de ez nekem le is lassította az oldalak betöltését. Nagyon rossz állandóan “kiikszelgetni” a tolakodó felugró reklámokat. Meg is unom és inkább hagyom az egészet. Ez már így marad? > Szia! Ha Google Chrome-ot használsz, akkor a bővítményekhez töltsd le az uBlock Plus Adblocker nevűt és nem lesznek reklámok. :) Köszi
2020 06 28
> AdminGCS: > Kedves Lányok! > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > üdv, > Admin Szia Kedves Admin! Fogtam egy csalót! Marek8899 Itt a profil Kár, hogy nem lehet belinkelni, mert screenshotoltam, amiben az áll, hogy : Marek8899 ára euró érte csak e-mailt küld itt: [email protected] Kérem likvidálni! Én nem tárgyalok vele. A rendszerszervező felé pedig üzenném, hogy jó lenne egy tiltási opció is, persze lehet, hogy van, csak én nem tudom! https://gardrobcsere.hu/marek8899-191252
2020 06 29
> mezzoforte: > > AdminGCS: > > Kedves Lányok! > > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > > üdv, > > Admin > Szia Kedves Admin! > Fogtam egy csalót! > Marek8899 > Itt a profil > Kár, hogy nem lehet belinkelni, mert screenshotoltam, > amiben az áll, hogy : > Marek8899 > ára euró érte csak e-mailt küld itt: [email protected] > Kérem likvidálni! > Én nem tárgyalok vele. > A rendszerszervező felé pedig üzenném, hogy jó lenne egy tiltási opció is, persze lehet, hogy van, csak én nem tudom! > https://gardrobcsere.hu/marek8899-191252 Szia!Van millio profiljuk sajnos amirol zaklatjak az oldalon az embereket! (Kategomes stb) Jelentve lettek az adminisztratonak! Szerintem is jo otlet a tiltasi funkcio a profilokon es mar en is felvetettem az adminnak,de sajnos meg eddig semmi........
2020 06 30
> Gardrobos111: > > mezzoforte: > > > AdminGCS: > > > Kedves Lányok! > > > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > > > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > > > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > > > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > > > üdv, > > > Admin > > Szia Kedves Admin! > > Fogtam egy csalót! > > Marek8899 > > Itt a profil > > Kár, hogy nem lehet belinkelni, mert screenshotoltam, > > amiben az áll, hogy : > > Marek8899 > > ára euró érte csak e-mailt küld itt: [email protected] > > Kérem likvidálni! > > Én nem tárgyalok vele. > > A rendszerszervező felé pedig üzenném, hogy jó lenne egy tiltási opció is, persze lehet, hogy van, csak én nem tudom! > > https://gardrobcsere.hu/marek8899-191252 > Szia!Van millio profiljuk sajnos amirol zaklatjak az oldalon az embereket! (Kategomes stb) Jelentve lettek az adminisztratonak! > Szerintem is jo otlet a tiltasi funkcio a profilokon es mar en is felvetettem az adminnak,de sajnos meg eddig semmi........ Szia! Örülök az egyetértésednek. Ma ismét megkeresett, más termékem iránt, más profillal, de az emailcíme ugyanaz... https://gardrobcsere.hu/andaz764-191513 TILTÓ FUNKCIÓT AKAROK! :D !
2020 07 03
Kedves Adminok! Nem lehetne törölni azt, aki x éve nem lépett be a profiljába? Elég zavaró, hogy mikor keresek egy ruhát, és találok egy hasonlót, akkor egy olyan profilra irányít, aminek a tulajdonosa mondjuk 2017 óta nem lépett be...
2020 07 08
Kedves Admin és Website üzemeltető! "Télleg" nagyon elférne itt egy TILTÓ FUNKCIÓ!!!!!!!!!!! Ugyan az a személy másik reggel, de ugyanazon @mail-címmel! Ki az a marha, aki bedől egy ilyennek????? - viszont és de legalább idegesítő, hogy befoglalja a terméked! Ha nem történik változás, minden nap 100 pizzát küldetek a GC ajtaja elé! 8-) :) 8-) Irgum-burgum, a mindenit! Na! :D geezz4 A cikk ára euróban, csak e-mailt küld az [email protected] címre
2020 07 09
Sziasztok! Nektek nincs az az érzésetek, hogy az oldal szerkesztői "elhagyták a vonatot"? Én csak azt látom hónapról hónapra, hogy kiáltunk segítségért, oldal fejlesztésért, tilitó funkcióért, jobb keresőért, de ezekre soha nem érkezik válasz sem fórumon, sem privát üzenetben. Mintha a fejlesztők itt hagyták volna már pár éve és magunk maradtunk, akik szeretjük és küzdünk érte és igyekszünk egy jó közösséget megtartani. Ami azért is elég furcsa, mert nem gondolnám, hogy a GCS egy szakadék felé tartó vonat lenne....
2020 09 30
> meszianna: > Sziasztok! > Nektek nincs az az érzésetek, hogy az oldal szerkesztői "elhagyták a vonatot"? > Én csak azt látom hónapról hónapra, hogy kiáltunk segítségért, oldal fejlesztésért, tilitó funkcióért, jobb keresőért, de ezekre soha nem érkezik válasz sem fórumon, sem privát üzenetben. Mintha a fejlesztők itt hagyták volna már pár éve és magunk maradtunk, akik szeretjük és küzdünk érte és igyekszünk egy jó közösséget megtartani. Ami azért is elég furcsa, mert nem gondolnám, hogy a GCS egy szakadék felé tartó vonat lenne... szerintem nincsenek fejlesztők/szerkesztők.. van 1-2 adminisztátor, aki kitörli a posztokat, amibe hasonló eladós oldalakat gyűjtünk, és posztol egy-egy pinterestről lementett képet facebookra. sajnos szerintem nincs annyi bevételük, amiből tudnának fizetni folyamatosan egy fejlesztőt. nem tudom, a reklámokból/vipből mennyi jön be, de talán épp elég ahhoz, hogy a szervert fent tudják tartani. én mondjuk szívesen fizetnék havidíjat, ha használhatóbb lenne az oldal. jobb kereső, több kategória, esetleg színek, tiltógomb, hogy csak bankszámlával lehessen regisztrálni (így jobban kilehetne szűrni a csalókat is) stb. meg ha deaktiválnák azokat a profilokat, akik mondjuk egy hónapja nem léptek be.
2020 10 02
> gpetraam: > > meszianna: > > Sziasztok! > > Nektek nincs az az érzésetek, hogy az oldal szerkesztői "elhagyták a vonatot"? > > Én csak azt látom hónapról hónapra, hogy kiáltunk segítségért, oldal fejlesztésért, tilitó funkcióért, jobb keresőért, de ezekre soha nem érkezik válasz sem fórumon, sem privát üzenetben. Mintha a fejlesztők itt hagyták volna már pár éve és magunk maradtunk, akik szeretjük és küzdünk érte és igyekszünk egy jó közösséget megtartani. Ami azért is elég furcsa, mert nem gondolnám, hogy a GCS egy szakadék felé tartó vonat lenne... > szerintem nincsenek fejlesztők/szerkesztők.. van 1-2 adminisztátor, aki kitörli a posztokat, amibe hasonló eladós oldalakat gyűjtünk, és posztol egy-egy pinterestről lementett képet facebookra. sajnos szerintem nincs annyi bevételük, amiből tudnának fizetni folyamatosan egy fejlesztőt. nem tudom, a reklámokból/vipből mennyi jön be, de talán épp elég ahhoz, hogy a szervert fent tudják tartani. > én mondjuk szívesen fizetnék havidíjat, ha használhatóbb lenne az oldal. jobb kereső, több kategória, esetleg színek, tiltógomb, hogy csak bankszámlával lehessen regisztrálni (így jobban kilehetne szűrni a csalókat is) stb. meg ha deaktiválnák azokat a profilokat, akik mondjuk egy hónapja nem léptek be. Dettó, beáldoznék én is egy minimum összeget, ha legalább valami telefonszám+bankszámla regisztráció lenne, de ugye ez édes álom... :s
2020 10 02
1 2 ... 9 10 11 12