Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Az oldal új designja

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy ez az új design az oldalon végleges? Esetleg nem lesz olyan beállítás ahol mindenki kiválaszthatja, hogy a régit vagy az újat állítja be magának? Ez az új is jó, de én személy szerint a régit jobban kedveltem.
2015 11 13
Támogatnám ezt az ötletet... nekem nagyon nem jön be az új megjelenés... semmit nem találok (nem csak a megszokás, mert a régiben sem voltam ezer éves tag, de az tök egyértelmű volt), ahhoz, hogy megnézzem, hogy az illető cserél-e és melyik városból hirdet, egy csomót kell kattintani... rengeteg benne a hiba....visszajelzésnél nem világos, hogy melyikre nyomjak, ha vásároltam és melyikre, ha eladtam... biztos sok embernek tetszik, de akinek mégse, biztosan örülne, ha visszatérhetne a régihez :(
2015 11 13
Úgy látom akár melyik témába lépek be, mindenki a régi oldalt követeli :) Én is a régi gardrocserét szeretném..!!!!! :( :(
2015 11 13
Szerintem is könnyebben kezelhető volt a régi felület. Persze ezt is meg lehet szokni,de nekem a másik jól bevált és kicsit hiányzik. Pl. az eladók nevét nem is látom a ruhák alatt, pedig sokszor már az alapján be tudtam azonosítani,hogy az illető mondjuk szokott-e cserélni vagy nem. A saját oldalon is körülményesebb a dolgok kezelése. Ha van rá lehetőség, akkor én javasolnám azt a funkciót,hogy mindenki maga választhassa ki,hogy melyik arculatot szeretné használni.
2015 11 13
Lehet,hogy nem itt kellett volna feltennem a kérdést,hanem az adminoknak írni. Bár nem tudom,hogy lesz-e változás.
2015 11 16