Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Címkék rendeltetés szerű használata

Szokásom úgy nézelődni/vásárolni az oldalon, hogy konkrét márkára keresek rá, ám egyesek a terméküknél a címke fülnél megjelenítenek több márkát is, annak ellenére, hogy az adott eladni kívánt darab nem az. Számomra rettentő bosszantó, hogy ilyen esetben nem csak a számomra érdekelt márkájú termékek jelennek meg, ha keresőbe beírom, hanem minden olyan, aminek a leírásában/címkéjében stb. szerepel az a szó. Nem tudom központilag, erre lenne-e megoldás, de kérlek figyeljetek rá, hogy csak valós dolgokat írjatok mind leírásba, mind címkékbe stb.! Köszönettel: Patrícia
2015 12 03
Szia! Igazad van! Ha megfigyeled, sokan a címkék közé, a termék tulajdonságai, jellemzői helyett, egyszerűen beírnak 5-6 népszerű fast fashion márkát. Szerintem is zavaró, főleg ha az adott dolognak semmi köze hozzá.
2015 12 04
Igazad van! Én is sokszor egy adott márkára keresek rá, és borzalmas idegesítő, ha a találatoknál kidob teljes mas termékeket mint amit én keresek. Pl.: nem értettem, hogy a zara tag mit keres egy szemceruzánál, samponnál, körömlakknál és úgy kb rengeteg dolgnál Jó, hogy úgy egy ruhára is többen rákattintanak, ha egy masmilyen címket (ami népszerű) odaír az eladó, de ez elég nagy csalódas utana a vasarlónak, illetve biztos van belőle félreértés is.
2016 07 15
Ezt már 10 éve is csinálták a Teszveszen/Vaterán, és ott az adminok szankciókat vezettek be, mert már elárasztották az oldalt. A kedvencem, amikor valaki egy tankönyvhöz írta be, hogy Keyo Mayo Dior :D Értem én, hogy mindenki próbálja eladni a portékáját, de így áttekinthetetlenné válik, és az eladóknak se jó, ha túl sok találatot dob ki a kereső, mert a vevők tuti nem nézik végig a 100 oldal találatot...
2016 08 30