Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Hiba: utolsó bejelentkezés időpontja

Sziasztok! Az utóbbi időben ha rámegyek egy felhasználó oldalára (vagy akár a sajátomra), az utolsó bejelentkezés időpontjának az oldal állandóan néhány perces-másodperces időket ír ki, akkor is, ha az illető egyébként nincs is fent éppen... más is tapasztalta már ezt a hibát? Kicsit zavaró már, pl amikor valakitől választ várok, jó lenne látni, hogy mikor jelentkezett be utoljára, & kb mire számíthatok :p Kedves Admin, ha esetleg olvasod, jó lenne, ha javításra kerülne (ha tényleg hiba, és nem csak nálam nem stimmel valami).. :)
2015 12 30
Nálam is ugyanez van.
2015 12 30
Én is tapasztaltam ezt már sokszor, és tényleg nagyon zavaró! Támogatom, hogy ez valamilyen módon javításra kerüljön ha lehet. :)
2015 12 30
dettó :( Mondjuk az én firefox böngészőmmel még mindig nem elérhető sok funkció, remélem jövőre már jó lesz, mert nem szeretem a másik böngészőt! :D
2015 12 30
en is ugyanezt tapasztalom az utobbi idoben es nagyon zavaro. chrome-ot hasznalok.
2015 12 31
Dolgozunk rajta! : ) Néhány napon belül helyre kell jönnie.
2015 12 31
Köszönjük! :)
2015 12 31
Nálam is ugyanez, és még mindig....
2016 01 03
Nálam még mindig nem mutatja jól sajnos, és az Admin hozzászólása óta nem néhány nap, hanem lassan 2 hét telt el ): Nagyon zavaró amikor várok egy választ és nem tudom, hogy fent volt tényleg az illető, vagy csak hiba miatt mutatja úgy :/
2016 01 13
Kérlek küldjetek emailban képernyőképet a hibáról. Köszönjük!
2016 01 15
Érkezett egy kép, azonnal továbbítom a programozóinknak. Legyen szép hétvégétek ebben a hidegben! :")
2016 01 16
Nalam meg mindig valtozatlan a helyzet :(
2016 01 20
Igen, nekem is ez a problémám. Keresek valamit, és kb. 15 itteni felhssználónak írtam, és vártam a válaszokat. Egyáltalán az üzenetküldés működik? Elsősorban vásárolni szeretnék itt, de így ez nagyon nehézkessé vált.
2016 01 23
maximalisan egyetertek.Az uzenetkuldessel eddig meg nem volt problemam.
2016 01 24
Nem szeretnék türelmetlennek tűnni, de az utolsó bejelentkezés időpontja mikorra lesz újra működőképes? Dec. 31-én kaptuk ezt a választ: "Dolgozunk rajta! : ) Néhány napon belül helyre kell jönnie." Azonban sajnos még semmi nem történt.
2016 02 01