Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

fiók felfüggesztése opció

facebookon van egy opció, talán "profil felfüggesztés" a neve, ami nem törli a profilunkat, viszont kijelentkezésnél eltűntet minden feltöltött képet, információt, bejegyzést, stb, amit valaha közzé tettem, én most ezt vettem igénybe, ugyanis nem szeretném használni a profilomat, viszont egy egyszerű bejelentkezéssel újra megjelenik minden, mintha mi sem történt volna. ezt azért írom ide, mert szerintem egy ilyen opció hasznos lenne erre az oldalra is, pl ha valaki elmegy nyaralni, vagy külföldre tanulni, és csak félévente jár haza, és hasonló esetek, ne kelljen törölni a profilját, így ha hazajön kellemesen tudja folytatni az oldal használatot, ott, ahol abbahagyta, viszont amíg fel van függesztve, addig mi, a többi felhasználó nem látjuk a profilját/hirdetéseit, így szerintem mindenki jól járna, továbbá az elhanyagolt fiókok problémára is részben megoldás lehetne.
2016 01 20
Ez egy nagyon jó dolog lenne. :)
2019 04 02
Jó lenne egy ilyen opció, csak sajnos sok értelmes és okos ötletet gyűjtöttünk már össze különböző fórumokra, amit nem nagyon akarnak meghallani az oldal szerkesztői...
2019 04 02