Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Régen belépett felhasználók

Sziasztok! Tudom, hogy agyon rágott csont a téma, de arra gondoltam, hogy mégis csak kezdeni kéne valamit ezzel. Én sokáig voltam inaktív önhibámon kívül, és megőrültem volna, ha eltűnnek a termékeim, vagy töröltek volna. Az ötletem az, hogy egyszerűen inaktívvá váljanak a termékek, pl ne jelenjenek meg kereséskor, csak ha az illető újra belép az oldalra, és aktiválja őket, ez valahol eladó és vevő barát is lehetne. Kinek mi a véleménye?:)
2016 02 12
Ebben a formában jó ötletnek tartom. Számomra idegesítő, hogy kinézek egy ruhát, azonban az eladó profilján meg látom hogy több mint egy hónapja be sem lépett, így nem is írok, mert minek? Szóval jó lenne egy ilyen funkció (:
2016 02 13
támogatom!
2016 02 13
Én is tamogatom. A másik szivfajdalman pedig az , hogy vannak akik fent vannak, aktívak, de ha küldesz üzenetet még válaszra sem méltatnak.😕
2016 02 24
Számomra csalódás ez az oldal, pedig nem rég fedeztem fel. Találtam nagyon jó cuccokat, de általában nem kapok választ, ha érdeklődöm egy termék iránt, így nem sok bizalmam lenne előre utalgatni hiszen vagy megkapnám a ruhát vagy nem....
2016 02 24
Én azt javasolnám, hogy valamilyen elérhetőség alapján kapcsolatba lehessen lépni az eladóval, aki régen lépett már be, hiszen nem egyszer jártam így én is sajnos! :/
2016 02 28
Új felhasználó vagyok, üdv ! Ma regisztráltam,kinéztem egy terméket,írtam két üzenetet az eladónak, semmi válasz, majd leütöttem vagy ötször.Mostmár látom,hogy nem az eladó lusta, hanem technikai problémák vannak a portállal.Sajnálatos ez az egész helyzet,azt hittem,hogy itt profin működik minden. Majd kialakul itt is a rend, de utána megint jön a következő újítás.Egy a lényeg: FELHASZNÁLÓBARÁT + Egyszerű legyen.Mindig ez a kulcs.
2016 03 02
> KittycatSale: > Ebben a formában jó ötletnek tartom. Számomra idegesítő, hogy kinézek egy ruhát, azonban az eladó profilján meg látom hogy több mint egy hónapja be sem lépett, így nem is írok, mert minek? Szóval jó lenne egy ilyen funkció (: Több mint egy hónapj? :D Hetek óta várok egy visszajelzést egy nyakláncra, amit meg akarok venni, most vettem észre, hogy 2014-ben töltötte fel. Szerintem rég elfelejtette ;)
2016 03 03
> Zaragirl: > > KittycatSale: > > Ebben a formában jó ötletnek tartom. Számomra idegesítő, hogy kinézek egy ruhát, azonban az eladó profilján meg látom hogy több mint egy hónapja be sem lépett, így nem is írok, mert minek? Szóval jó lenne egy ilyen funkció (: > Több mint egy hónapj? :D Hetek óta várok egy visszajelzést egy nyakláncra, amit meg akarok venni, most vettem észre, hogy 2014-ben töltötte fel. Szerintem rég elfelejtette ;) Hát nem kicsit felejthette el, ha meg eladta, akkor szépen törölnie kellett volna. Az ilyen ne is regisztráljon! Eszem megáll
2016 03 04
> KittycatSale: > > Zaragirl: > > > KittycatSale: > > > Ebben a formában jó ötletnek tartom. Számomra idegesítő, hogy kinézek egy ruhát, azonban az eladó profilján meg látom hogy több mint egy hónapja be sem lépett, így nem is írok, mert minek? Szóval jó lenne egy ilyen funkció (: > > Több mint egy hónapj? :D Hetek óta várok egy visszajelzést egy nyakláncra, amit meg akarok venni, most vettem észre, hogy 2014-ben töltötte fel. Szerintem rég elfelejtette ;) > Hát nem kicsit felejthette el, ha meg eladta, akkor szépen törölnie kellett volna. Az ilyen ne is regisztráljon! Eszem megáll Ennyire ne legyél gonosz, én pl azért nem tudtam belépni, mert váratlanul korházba kerültem...egyszerűen az oldal dolga lenne az, hogy a kereséseket a lehető legoptimálisabbá tegye. Már az is elég lenne, ha a keresésben beállíthatnánk, hogy mennyi ideje aktivkodó feltöltők hirdetéseit akarjuk látni...
2016 03 08