Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

LETILTOTT FELHASZNÁLÓK

sziasztok.Mit lehet tenni vagy mire utal ha 2 napja utaltam és nem jön válasz de a tag 21 perce volt aktív. Jelzem facen is írtam levelet. Kaphatnék listát tiltott felhasználók neveiről?
2018 08 12
Petrus184 - cseret beszeltunk meg, de nem kuldte a cuccot, csak en. Egy honapja valaszra se meltat.
2018 08 21
Petrus 184 engem is megkarositott. Most minden cuccat letorolte, valószínűleg új profilt nyit.
2018 08 28
Szopjátok ki a gecit ti fasszopo rákos picsáju gecikk !!!!! Mi jogon adjátok ki az adataimat ????? Csaló vagyok ???? Akkor nem lennék itt ugyan aulzzal a névvel ! Ti agyhalott csicska gecik !! És a többi igazi csalóval mivan ???? Őket meg szopjátok lefelé ! Közben meg havi szinten 100-200 ezer össze csalnak !!! Írjátok ki ahová akarjátok ! Félőlem a picsátokra tetoválhatsátok a nevem ! De ez az igazi bűncselekmény hogy nyílvánosságra hozzátok más személyes adatait !! Szerintem löjétekki magatokat !!!!!! Csak egy kis segítség ,ha már detektívek jatszottok! Rézműves ádámné! Csillagszem ...! Na eszrevételem szerint ők nyomassák most nagyon dúrván !! De ez csak 2 ember akik engem is át vertek már ! Nem sajnos nem tudok nekik visszavágni !!! Ez az a játék ahol mindenki saját felelöségére játszik !!!!!! (Valamikor veszít ) Pont mint a film a KIRAKÓS! Jaa igen, ne azt nézzétek kinek van több pozitivja! A rendőrség nem csinál semmit ,tudom mert már kb 80 embert próbáltam jelenteni csalásért mert nagyon durván atvertek!! Dee semmi !!! De a becsületsértés az tényleg bűncselekmény !! Azt nyomozza a rendőrség ! Amit ti csináltok az annak minősül!
2018 09 05
ciarahercegnő!! Nagy csaló.fel adtam a dolgaimat neki csereként de ő nem kűld semmit..jelzem 17000ft az érték amivel meg károsított........
2018 09 17
ciarahercegnő!! Nagy csaló.fel adtam a dolgaimat neki csereként de ő nem kűld semmit..jelzem 17000ft az érték amivel meg károsított........
2018 09 17
Hol is kell jelenteni az őrülteket? Ő az: manoudu. A harisnyás Péter..
2018 11 02
A harisnyás Pétert letiltották! Köszönjük!
2018 11 05
gica85!! 3 profilbol adott mar negativat!! Nem is ismerem!
2018 11 20
> drbanyai: > Sziasztok! > Lizilizi néven fut Horvath Gina egy cibes szàmlaszàmra utaltam 15000 ft-ot egy o bag táskàért ami persze nem jött meg.
2018 11 25
Sziasztok ! Új vagyok még az oldalon ! Ne igazán tudom hogy mi hogyan működik! Kaptam egy visszajelzést egy olyan lánytól akivel eddig még nem beszéltem itt az oldalon ! Ok nélkül csalonak allitbe ! Mit tudok ilyen esetben tenni ? Kérlek segítsetek !
2018 12 14
CUPPANCSBOGRE egy kamu! Átvert, ne higyjetek neki! Komoly vásárló voltam, szerettem volna tőle megvenni egy pulcsit. A megbeszélt időpontra nem jött el, de közben telefonon irt hogy mindjárt ott lesz. 25 perc után felhívott hogy én hol vagyok? Mondtam hogy a megbeszélt helyen. Erre ő hogy jó akkor odamegyek. 45 percet vártam rá. Utána már fel sem vette a telefont. Nem tudom mire jó ez neki, de nagyon sok lehet a szabadideje és nagyon pihent agyú lehet az ilyen ember hogy ismeretlenül szórakozik az emberekkel és ebben leli örömét. Hozzáteszem, a fél éves kisbabámmal vártam rá ennyit. Csalódtam, hogy ilyen emberek vannak. Hiába a pozitív értékelésekkel ha egy embert is így megszivat mint engem, számomra minősíthetetlen a viselkedése, és emberileg nulla!!!
2018 12 21
Zita.Bodnár nevű felhasználó csaló Utaltam a pénzt utána köddé vált , közben kiderült hogy több embernek is eladta ugyanazt a terméket , azok is utaltak de se pénz se kabát 😡😡😡😡
2019 04 24
Zita.Bodnár nevű felhasználó engem is átvert! :@ Rohadt csaló! Utaltam a pénzt és köddé vált. 68800130-00468347 Bodnár Zita Tiszántuli takarék
2019 04 25
Sziasztok! artepartep felhasználónéven regisztrált Cseke Petra vágott át: nem szoktam postázni, de kikönyörgött egy táskát karácsony előtt: feladtam neki, azt mondta utalja a pénzt....azóta se fizette ki,pedig többször volt már az oldalon... Egy ócska kis csaló...
2019 04 28