Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Gardrobcsere csomagok szállítása olcsóbban/ingyen

Sziasztok! :) Csak egy ötlet eszembe jutott, gondoltam megosztom veletek :) Sokatok, köztük én is azt ország két távoli pontja között ingázom havi rendszerességgel, és sokatokkal találkoztam már, akik szintén így vagytok. Rengeteg csomagot elpostáztam olyan városokba is ahonnan többszörösen visszajáró vásárlóm/cserepartnerem van. Arra gondoltam, hogy mi ingázók (főleg Budapest és egy másik város között) elvihetnénk a csomagot ha már úgyis leutazunk, az nem kerül semmibe. Nyilván ehhez megbízható emberek kellenek, de van szerencsére bőven ilyen itt :) Akár ki is dolgozhatnánk erre egy rendszert hogy megbízható legyen. Pl: - A vevő az eladónak kifizetné előre a csomag árát ahogy postázás esetén is - Eladó átadná a szállítónak (aki már ismert itt az oldalon), aki a másik városba érkezéskor átadja a vevőnek. - Gondolom azért ez nyilván macerás is lehet a szállítónak, így mondjuk megegyezhetnének abban, hogy elviszi ingyen a csomagot ha tőle is vásárol valamit, vagy a postai ár töredékéért. - Létrehozhatnánk egy listát/topicot, ahová mindenki beírhatná, hogy mely városok közt vállalna ilyesmit Kérlek írjátok meg a véleményeteket :) Jó gardróbcserézést! :) Bea
2015 02 19
remek ötlet :)
2015 02 19
Nagyon jó ötlet! Így legalább nem kell a posta miatt bosszankodni, ha valaki ezt bevállalja, akkor ez egy jó megoldás lehet!
2015 02 19
Túljelentkezés van a véleményezésre is :D No mindegy :)
2015 02 23
én Kecskemétről Szegedre tom megoldani
2015 02 27
Ez nagyon jó ötlet!:))))
2015 04 14
Én Budapest-Zalaegerszeg között tudom megoldani kb havi 1 alkalommal hétvégén :)
2015 04 15
úú én ezt most olvasom de ennek adhatnánk nagyobb hangot is ez nagyon jó ötlet lehetne :)))
2015 08 19