Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

meg nem érkezett termék

Vásárolt már valaki vivsgardrobe felhasználótól? Én előre utaltam neki a pénzt, azt mondta, hogy feladja, csak nem tudta, ezért írt, rá egy hétre de nem érkezett meg, pedig az is már több mint két hete volt. Az üzenetekre pedig nem válaszol :(
2016 05 31
Rendorsegi feljelentes
2016 05 31
Én is veled nagyjából egy időben jártam ugyan így vivsgardrobe-al...ugyan így megírta, hogy kicsit később adja fel és 2 hete semmi. Rendőrségre viszont nem mehetünk és ezzel vigyázzatok, mivel ez a vásárlási forma úgymond nem legális. Az eladó nem ad számlát, de szerintem emiatt mi is ugyanúgy benne vagyunk. Mostanában kaptak is el emiatt valakit, még a tv-ben is benne volt. Amúgy megadta a nevét meg a számlaszámát, de sajnos ezzel nem tudunk mit kezdeni. Facebookon megtaláltam, de ha írok neki és letilt akkor ugyan ott vagyok :/
2016 06 05
Múlt héten végre írt, hogy még a héten megkapom, nem akar átverni..de azóta megint csak semmi. Azért írok ha véletlenül megkapnám :D Mindenesetre tanultam az esetből, hogy csak személyesen szabad venni itt ruhát. Kivételek persze vannak. :)
2016 06 13
Sziasztok! Hogyan lehet elérni egy felhasználót telefonon? Csak név van, szlaszám, helységnév... Sajna nem válaszol az üzeneteimre, kellene egy küldeményazonosító (egy hete várom a postást, persze elvileg egy hete feladta :/ ) Szeretném elérni valahogy, viszont gyanúsítgatni nem szeretném, hogy lehúzott, csaló stb. Köszi előre is (Akárkinek :)))
2016 06 15