Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

levelezés probléma

Sziasztok! Valamiért nem tudok belépni a levelezésembe,másnál nincs ilyen probléma? Üdv: Zsuzsi
2016 10 04
Ezen az oldalon semmi sem működik,így tehát a levelezés sem működik,vagy ha mégis,akkor időnként megkergülni
2016 10 04
En sem.tudok belepni...
2016 10 20
Borzalmas ez az oldal.Regen (evekkel ezelott) egy hasznalhato platform volt jo kozoseggel, most egy hasznalhatatlan kupac sz@r. Lehet megfelel a mai "vasaggyal40kgvagyok-semmistilusomcsakkovetembirkamodjaraatobbieket-iphone-starbucks-mk-airmax-adidas-ilovecoffee" trendnek de nem er semmit. Egy ebayrol/alirol rendelos, 10xes haszonnnal arulo szemelytelen kozosseg lett kiegeszitve a "vegyesboltosokkal" akik lassan mar a sajat anyjukat is megprobaljak feltolteni es eladni. Tisztelet a kivetelnek. Ennek egyetlen kovetkezmenye lett-a normalis eladok es vevok eltunnek, ismet tisztelet a kivetelnek. Ha nem lennek lusta-lenne ra idom mar reg toroltem volna magam -elobb utobb az is bekovetkezik. A levelezes katasztrofalis, az adminok mindennel foglalkoznak csak a lenyeggel nem...nem tudom mi tortent de nagyon nem a jo iranyba tart a dolog...
2016 10 24
> hilvi8: > Borzalmas ez az oldal.Regen (evekkel ezelott) egy hasznalhato platform volt jo kozoseggel, most egy hasznalhatatlan kupac sz@r. Lehet megfelel a mai "vasaggyal40kgvagyok-semmistilusomcsakkovetembirkamodjaraatobbieket-iphone-starbucks-mk-airmax-adidas-ilovecoffee" trendnek de nem er semmit. Egy ebayrol/alirol rendelos, 10xes haszonnnal arulo szemelytelen kozosseg lett kiegeszitve a "vegyesboltosokkal" akik lassan mar a sajat anyjukat is megprobaljak feltolteni es eladni. Tisztelet a kivetelnek. Ennek egyetlen kovetkezmenye lett-a normalis eladok es vevok eltunnek, ismet tisztelet a kivetelnek. Ha nem lennek lusta-lenne ra idom mar reg toroltem volna magam -elobb utobb az is bekovetkezik. > A levelezes katasztrofalis, az adminok mindennel foglalkoznak csak a lenyeggel nem...nem tudom mi tortent de nagyon nem a jo iranyba tart a dolog... Na hát amiket laírtál teljes mértékben egyetértek és igazat adok neked. Arról meg inkább szót sem ejtek,h egyre több és több itt bunkó,válaszolni nem akaró felhsználókkal,na meg a csalók is szépen gyarapodnak itt. IP alapján tiltani kellene a csalókat,illetve akikre sokat panszkodnak,és visszatérő csalókat! Engem persze a régi profilommal 2-3 negavívval tiltott az admin,a csalók viszont jókat röhögnek rajtunk és kedvük szerint kopasszák itt meg a tisztességes,becsületes vásárlókat,ehhez azért már pofa kell!! -.-"
2016 10 24