Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!

Van pár felhasználó,aki ok és minden ismeretség nélkül negatív vissza jelzéseket adott és ad nekem,holott még csak nem is beszéltem velük nem hogy adás-vétel vagy csere történt volna köztünk. Meg rágalmaznak meg sem tett dolgokkal és már nagyon kellemetlenül érzem magam és rosszul esnek ezek a vádak. Természetesen rendelkezem megbízhatósági mappával és rengeteg szelvénnyel,mellyel tudom bizonyítani,hogy tisztességes eladó és csere partner vagyok. Szeretném a segítségeteket kérni,hogy hogy tudnám ezeket a "zaklatókat" leállítani,mert ahogy láttam nem csak velem,de már több eladóval is eljátszották ezeket az aljas húzásokat.
2016 10 25
Írj az adminnak egy levelet, hogy zaklatnak téged és nincs ok a negatív értékelésre. Elfogja távolítani az értékeléseket és a felhasználókat letiltja. Ha nem vállna be, javaslóm csinálj új profilt és fotózd le más szemszögből a ruhákat. Ha vannak szelvényeid elég azt elküldened minden érdeklődőnek, mert ez ,ár elég bizonyíték a mebízhatóságra. Idővel újra lesz sok pozitívod :)
2016 10 25