Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

VIP hirdetések és tagság - Megéri megvenni ?

Sziasztok! Viszonylag új vagyok még itt, ezért tőletek, tapasztalt Gardróbosoktól kérnék segítséget abban, hogy megéri-e megvásárolni a VIP szolgáltatásokat? Erősen szemezek velük, de bizonytalan vagyok. A statisztika és rendszerezés lehetőségének előnyeit természetesen megértem, de a kiemelések valóban hatásosak? Nektek mik a tapasztalataitok? Segített nektek a kiemelés a ruháitok eladásában? Ha igen akkor csak az adott ruhára vetítve, vagy esetleg a boltotokba is többen néztek be miattuk? Köszönöm szépen előre is mindenkinek, aki válaszol erre a "buta" kérdésre :") <3
2016 11 12
Tagsag akkor eri meg ha sok sok cuccod van, vip hirdetes sztem nem, de a kiemelt az neha jol johet ha egy nagyon kapos ruhat olcson kiemelsz, akkor jon a nezettseg
2016 11 12
> VikiBr: > Tagsag akkor eri meg ha sok sok cuccod van, vip hirdetes sztem nem, de a kiemelt az neha jol johet ha egy nagyon kapos ruhat olcson kiemelsz, akkor jon a nezettseg Köszönöm hogy megírtad a tapasztalataidat, akkor szerintem a kiemelést ki is fogom próbálni ! :")
2016 11 13
Szia! En mar lassan 1 eve vagyok VIP felhasznalo, a statisztikat talan ha 2x megneztem, de nem igazan latom ertelmet, legalabbis en nem tudok mit kezdeni vele :D A ruha rendszerezest nem is tudom, hogy kell beallitani, de eleg konnyu eligazodni az oldalamon mert nincs olyan sok cuccom, igy annyira nincs is arra szuksegem. Amiben viszont pozitiv a VIP tagsag, hogy bizalmat sugaroz a vevo fele, nem igazan lattam meg olyan lanyt, aki megvette volna a vip tagsagot es csalo lenne :) emellett szerintem olcso is, en altalaban a legnagyobb osszeggel toltom fel a profilom es abbol fel evre meg tudom venni a tagsagot :) Remelem ez valamennyire segitett neked, sok szerencset hozza :)
2016 11 15
> kmooni95: > Szia! En mar lassan 1 eve vagyok VIP felhasznalo, a statisztikat talan ha 2x megneztem, de nem igazan latom ertelmet, legalabbis en nem tudok mit kezdeni vele :D A ruha rendszerezest nem is tudom, hogy kell beallitani, de eleg konnyu eligazodni az oldalamon mert nincs olyan sok cuccom, igy annyira nincs is arra szuksegem. Amiben viszont pozitiv a VIP tagsag, hogy bizalmat sugaroz a vevo fele, nem igazan lattam meg olyan lanyt, aki megvette volna a vip tagsagot es csalo lenne :) emellett szerintem olcso is, en altalaban a legnagyobb osszeggel toltom fel a profilom es abbol fel evre meg tudom venni a tagsagot :) Remelem ez valamennyire segitett neked, sok szerencset hozza :) Köszönöm szépen a választ! :") Nekem sajnos több száz cuccom van amit fel kellene ide töltenem ( megkaptam a parancsot, hogy felére kell csökkentenem a ruháim mennyiségét..), így (főleg a rendszerezés miatt) én is erősen gondolkozom a tagságon, mert már így is eléggé kaotikus a boltom :(
2016 11 16