Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

CÍMKÉK HELYES HASZNÁLATA!!!!!!!!!!!!!

A leírás karakterszámának meghatározása nem lenne rossz. Legegyszerűbb az lenne, ha az eladó profiljánál lenne egy elrejtés gomb, hogy ne láthassam egyik cuccát sem. :*
2017 04 30
Egyszerű lenne kedves adminok ha max.5 cimkét lehetne beírni ! Szerintem ennyi bőven elèg lenne
2017 05 09
Ha megfigyelitek, minden egyes szó, amit a termék leírásába beletesztek, címkeként funkcionál. Anno Tally Weijl nacikat kerestem és észrevettem, hogy kiadja az én cuccaimat, amik nem voltak TW nadrágok, viszont mivel beleírtam a leírásba, hogy ezekre szívesen cserélek, kiadta a kereső. Elég szánalmas. Amúgy szívem szerint negatívot adnék lendületből az ilyen hirdetőknek, de nem teszem, mert azonnal jönne vissza bosszúból. Annyira utálom az egész oldalt, mert hibás, elhanyagolt és tele van szeméttel, de valahogy mégis sikerül néha találni/eladni pár cuccot, így még mindig itt vagyok. De a frász kitör minden alkalommal, ha feljövök és meglátok ilyeneket.
2017 05 27
ma beírtam hogy papucs, erre kidobott 10 melltartót, és 5 táskát meg 3 ruhát.... köszi... el is ment a kedvem
2017 05 28
> Tiimii: > tudom, sok ilyen topic van már de könyörgöm....ennyire buták vagytok kedves emberek, akik nem az eladó termék márkáját írjátok oda??? > pl beírom keresőbe hogy Bobbi Brown. találatok 47 (!!!!!) ruha, táskadísz miegymás és 5 azaz öt db Bobbi-s hirdetés. > nevetséges. erre csak ezt tudom írni. ha én valamit keresek nem fogok más sz.r ruhát venni. > a kereső funkció így totál felesleges. > másik dolog pedig hogy szerintem az lenne fair ha nem hirdetnének eladók kamu terméket eredetiként. a szakavatott szem úgyis észreveszi, viszont aki annyira nem ismeri hogy mit kell nézni, hogy kell észrevenni egy termék eredetiségét az sajnos csalódhat. ( illetve pénzzel is lehúzzák)jó lenne ha mindenki jelölné hogy replika. > amikor regisztráltam akkor még elég jól működött az oldal, viszont most....mit csinál az admin? > sok a törölhető hirdetés, csak hajrá :) Sziasztok!Nem tudom hol megkérdezni,ezért itt teszem bocsánat!Ma regisztráltam ide....mikor fogok tudni feltölteni terméket???Ugyanis a rendszer még mindig nem engedte.Végig rögzítem,kitöltöm a hirdetés összes rubrikáját,de a végén mikor feltölteném,nem történik semmi!Ja,és rögtön a kategóriáknál falba ütköztem,ugyanis egy szabadidő garnitúrát nem tudok hova besorolni.....nem láttam ilyen megnevezést (szabadidő,melegítő,szett,együttes vagy garnitúra)Segítenétek ezekben?Köszönettel:Eszti
2017 07 13
szia Eszti, emlékeim szerint egyből tudtam feltölteni, néha szarakodni szokott az oldal a feltöltésnél, több ilyen topic-ot is találsz a fórumban, ez pár óra-nap alatt meg szokott oldódni ha jól láttam. szerintem rakd őket fel külön-külön, mármint külön a felsőt és a nacit, a címkékhez írd oda ezeket amiket írtál (szabadidő,melegítő,szett,együttes, garnitúra), és max. a leírásban írd oda mindkettőhöz hogy egyben is eladó. én így csinálnám :D
2017 07 13
ismét vállalhatatlan a helyzet....képtelenség keresni úgy hogy közben ne lássak minden más [email protected]ár bocsánat a kifejezésért :). ha én beírom a keresőbe az általam kiválasztott márkát ÚGYSE fogom a nem oda illő ruhát, cipőt, melltartót, anyám kínját megvenni, mert nem azt keresem. tényleg nem értem miért jó ez.....beírni minden márkát amit ismer-divatos, amikor a kínált terméke egyszerűen nem az a márka, minősége is silány. valamit pls csináljanak már ezzel a problémával.....
2017 11 25
1 2 3