Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Borzasztó lassú az oldal

Láttam már kb egy hete ilyen fórumot, aztán valaki írta, hogy szólt adminnak és már rendbe is jött. Ezt tapasztaltam is. De most nálam megint borzasztóan lassú az oldal. Kb egy percig pörgeti a böngésző, mire egy beszélgetést megnyit... ugyanígy vagyok 1-1 ruha megtekintésével is. Másnak is vannak ilyen gondjai? Nem az internetemmel van a baj, mert más oldalakat nagyon gyorsan betölt. Csak ez ilyen lassú már megint.
2017 11 08
délelőtt én is tapasztaltam!
2017 11 08
Sziasztok! Nekem 2 napja lassult be az oldal, nagyon nehéz használni. Percekig tart mire egy üzenetet betölt!
2017 11 08
nekem változó most, pár napja volt kritikus
2017 11 08
Nekem most végre jobb lett.
2017 11 09
Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen lassú az oldal, és a képeket sem tölti be, legalább 0% az esélye annak, hogy valami megtetszik és költekezek. 8-)
2017 11 09
Ez igaz egyébként x-) Én is megspóroltam vele némi pénzt, mert akárhányszor kerestem valamit, beidegesedtem és inkább kiléptem. :D
2017 11 09
Eddig azt hittem a böngészővel van a gond, de úgy látom ez a probléma már széleskörű. Személy szerint alig várom h megszabaduljak a ruháktól és bezárjam a boltot. Egy katasztrófa, amióta televágták reklámmal az oldalt semmi nem működik. Imádtam pár éve mikor beléptem, de mostanra csak feldühíti az embert. Úgy elharapóztak itt a haszonleső, etikátlan emberek és senki az égvilágon nem tesz rendet.
2017 11 09
Teljesen egyetértek..
2017 11 09
Sziasztok! A fentiek mellett 2 napja az az érdekesség történt, hogy a bejelentkezés gombra kattintva nem léptetett be. Egy teljesen üres felület jött fel, felhasználónév- és jelszókérelem nélkül. Konkrétan úgy jelentkeztem be, hogy a főoldalon rányomtam egy tetszőleges termékre (ide vele) és ezután kérte az adataimat. Facebook bejelentkezést nem használok, nincs értelme. Nevetséges mennyire le van sz*rva az oldal!
2017 11 13