Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Miért nem írnak vissza?

Totyika felhasználónévvel kérdezőtől óvakodjatok!
2019 05 18
Semlegesre negatívat? Akkor írj az adminnak, hogy törölje. A semleges lényege pont az, hogy mégsem egy negatív, de jelez az esetleges későbbi vevőknek/eladóknak, hogy problémás az illető vagy sem.
2019 05 19
> kerdes: > Sajnos ez nagyon megbízhatatlanná teszi az oldalt. Be kellene vezetni valami szabályt, pl. ha valaki üzenetet kapott, és utána amikor legközelebb bejelentkezett, akkor köteles legyen válaszolni, vagy büntetés/kitiltás elé nézne. Nekem is hasonló gondom van egy felhasználóval... Nem nevesíteném még, mert nagyon szeretném tőle azt a 2 cuccot, amire "lecsaptam". Csak félek, sosem lesz az enyém, mert egyszerűen nem ír vissza!!!! Látom, itt van, napjában többször is belép, sőt, tesz fel új holmikat, tehát aktív. De egy betűt sem lehet kihúzni belőle. Végül nagy kegyesen írt, hogy "van más érdeklődő is, ha neki nem kell, az enyém lehet." Azóta megint eltelt 1-2 nap, látom, sokszor belép, de egy szót sem ír. Minek árulja a holmijait, ha ennyire nem érdekli a potenciális vevő...?! Én még ennél is több vagyok, konkrétan biztos vevő, de nem lehet vele kommunikálni :@ :@ De várok, mert tényleg nagyon kellene mind a két terméke, amit meghirdetett és kértem tőle... Kiszolgáltatott helyzet... Kellene egy szabály az ilyen esetekre... Admin, te mit gondolsz? Én már arra is gondoltam, hogy egy csaló, akinek nincs is semmiféle terméke, mert még egyetlen eladása sincs és természetesen értékelése sem... De akkor meg nem értem a mozgatórugót: MIÉRT TENNÉ EZT????
2019 06 18
Sokat gondolkoztam ezen a problémán én is, most az jutott eszembe, hogy lehetne válaszadási arány, mint a Facebookon a Page-eknél. Ott is jelzi, hogy egy adott oldal milyen gyorsan / milyen arányban válaszolt. Aztán akinél ez az arány siralmasan rossz lenne (pl:20 ból 1 levélre válaszolt) vagy valami hasonló, azt instant lehetne tiltani. Az oldalnak is jót tenne, mert ezek az eladók szerintem ártalmasabbak mint a régóta futó hirdetések voltak. Tényleg borzasztó érzés amikor kinézel egy elméletileg "friss" hirdetésben szereplő ruhát és aztán nemhogy megvenni nem tudod, de még válaszra sem méltatnak.. Persze megesik, hogy közbejön betegség, család,nyaralás,csincsilla szőrhullás stb - de ez azért ritkább és utólag megmagyarázható egy bocsánatkéréssel vagy valami...
2019 06 18
> KacatCica: > Sokat gondolkoztam ezen a problémán én is, most az jutott eszembe, hogy lehetne válaszadási arány, mint a Facebookon a Page-eknél. Ott is jelzi, hogy egy adott oldal milyen gyorsan / milyen arányban válaszolt. Aztán akinél ez az arány siralmasan rossz lenne (pl:20 ból 1 levélre válaszolt) vagy valami hasonló, azt instant lehetne tiltani. Az oldalnak is jót tenne, mert ezek az eladók szerintem ártalmasabbak mint a régóta futó hirdetések voltak. > Tényleg borzasztó érzés amikor kinézel egy elméletileg "friss" hirdetésben szereplő ruhát és aztán nemhogy megvenni nem tudod, de még válaszra sem méltatnak.. Persze megesik, hogy közbejön betegség, család,nyaralás,csincsilla szőrhullás stb - de ez azért ritkább és utólag megmagyarázható egy bocsánatkéréssel vagy valami... Jó ötlet! Vajon megvalósítható...?!
2019 06 18
Én Kolozsy Szintike nevű eladóval jártam hasonló képen. Jeleztem h erdekelne az egyik hirdetett kabátja. A problema az volt h az elado egyatalan nem volt rugalmas csak a lakhelyen ami nekem masfel ora szóval nem keves idombe kerult kijutni volt hajlando atadni a termeket mikor lebeszeltunk egy ido pontot mindig atrakta egy masikra a vegen mar ott tartottunk h lakcimet adta meg, majd mikor begbeszeltuk h melyik nap megyek ki es elotte szolok neki egy oraval telefonon mar azt se vette fel de akkor mar fel uton voltam hozza majd egy masik telefon szamrol hivtam mire vegre felvette es ujabb kifogasok h neki megse lenne jo aznap stb stb kozolte h na jo ha mar tenyleg elindultam akkor valahogy megprobalja megoldani h talalkozunk es így még plusz vadtam ra vagy 20percet mire vegre megvasarolhattam a termeket. Szanalmas! Tenyleg nem ertem ha valaki nem akar eladni az minek hirdet, es mert jo egy masik ember idejevel szórakozni??...
2019 09 23
Miért kéri el valaki a számlaszámot, miért adja meg az adatait, ha azután eladóként nekem kell rákérdezni: aktuális -e a vásárlási szándéka.
2019 09 25
> yvetta2: > Árulja el végre nekem valaki, hogy minek vannak itt olyanok, akik NEM ÍRNAK VISSZA!? Miért töltenek fel eladó dolgokat, ha nem válaszolnak? MIÉÉÉÉRT???? :@ Én ugyanígy vagyok! Látom hogy mikor volt bent és mégsem válaszol, nem ad méretet. Így hogy akar eladni. Plusz flegmák a legtöbben. Ha találkozom intelligens emberrel már örülök és tapsolok!!! De komolyan! Hol élünk? Hol az egymás iránti tisztelet. Így az oldal is ahmar lelassul majd...
2019 11 10
Szami110.... Már több mint 1 hete írtam neki,hogy megvennék tőle egy sálat. Egyszer visszaírt annyit,hogy mik érdeklik. Azóta sem méltat válaszra pedig folyton elérhető!😟 Kapott tőlem egy negatív visszajelzést! ☺️ Nem csak tőlem kapott emiatt már! Szerintem törölni kellene őt is.
2019 11 29
1 2 3 4 5