Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Miért nem írnak vissza?

Egyebkent pont a napokban vitaztam privat uzenetben egy lannyal, o azert izelt hogy en" nem irok vissza" en meg nem ertettem, ugyanis "nem is irt nekem semmit". Aztan kiderult hogy csak nem jott at az uzenet, eddig is voltak kisebb bajok de akkor egy frissitessel meg volt pldva es mar latszott is most viszont konkretan napokon keresztul elmaradt 1-1uzenet 😀
2018 05 27
Nyúzó Zoltán női alsóneműk iránt érdeklődik, tetszik neki mind. Folyamatosan fenn van az oldalakon, hiába válaszoltam azonnal, egyáltalán nem reagál, a kedvencei alapján látom, hogy csak a bugyikat nézegeti. NAGYON IDEGESÍTŐ!
2018 07 21
TamasNyuzo
2018 07 21
Ez bevett szokás, sok a bunkó paraszt! :( :( :(
2018 07 30
Én azért nem szoktam válaszolni az érdeklődők felének mert abból áll : mérsz nekem? Küldesz több képet? Ide vele” meg hogy kivan irva Polgáron lakom de nem hozod fel pestre? A 3000ft os ruhát 300km.re ...... Én már annyira besokkaltam ezektől hogy felrobbanok ha meglátok már ilyet.. Szerintem ha kivan irva hogy m méret akkor biztos nem s és nem is l, és volt már olyan lány is aki összehajtva kért képet a ruhárl (?????) Szóval engem ez nagyon untat :( Viszont akiknek lenne komoly vásárlójuk nem ilyen hülye kérdésekkel na azt tényleg nem értem miért nem irnan vissza...
2018 10 27
Szerintem teljesen normális kérés ha mérést kérnek. Én XXS és XS-es méret vagyok még is vannak olyan fazonok,típusok amikből csak az S jó, ha már valaki venni akar valamit itt akár bizalom alapján (előreutalás) akkor szeretne biztosra menni hogy nem lesz rá nagy :)
2018 10 29
Sziasztok..en mar javasoltam az oldal mukodtetőnek ,hogy legyen tel.szam ,,,mint a jófogason ..aztan mindenki eldonti ,hogy kinek mi a jo a levelezes vagy a gyorsabb telefonegyeztetes.. Utalom....mikor merest kerek 2 nap...atvetel 2nap...majdnem eltelik 1het mire jutunk valamire. Nekem jobb lenne ha a hirdetonek lenne tel.szama....
2018 10 30
Sziasztok. Nem értem ezt az oldalt. Alig válaszolnak az üzeneteimre😔 Eladni szeretnék. Én mindenkinek válaszolok, de vissza szinte senki nem ír, pedig látom, hogy be vannak jelentkezve!😔 Lehet, hogy nem kapják meg az üzeneteket?
2018 12 09
Én is elég sokszor belefutok ilyen eladókba. Írok és napokig hetekig be se jelentkezik. Akkor mi a fenének hirdet? Most már kezdek rájönni,hogy inkább megnézem mikor volt utoljára belépve. Ha már több mint 5 napja akkor inkább hagyom nem írok neki.
2018 12 10
Miért kérdez, miért méret le bármit az, aki aztán belép, de egyáltalán nem reagál arra, hogy lemértem, megírtam stb.... Szinte naponta csinálják ezt a "vásárlók", bár nem nevezhetnénk így azokat, akik csak szórakoznak más idejével, türelmével... :s
2018 12 11
Eladóként vagyok fenn, igazán türelmesnek tartom magam, de örülnék, ha az ilyeneket valahogy ki lehetne szűrni...
2018 12 11
> Fortaléza: > Miért kérdez, miért méret le bármit az, aki aztán belép, de egyáltalán nem reagál arra, hogy lemértem, megírtam stb.... > Szinte naponta csinálják ezt a "vásárlók", bár nem nevezhetnénk így azokat, akik csak szórakoznak más idejével, türelmével... :s Adj neki semleges értékelést! Mégsem egy negatív, de figyelmeztet másokat, hogy eltűnik, nem válaszol.
2018 12 12
> VarjuMeli1983: > Én is elég sokszor belefutok ilyen eladókba. Írok és napokig hetekig be se jelentkezik. Akkor mi a fenének hirdet? Most már kezdek rájönni,hogy inkább megnézem mikor volt utoljára belépve. Ha már több mint 5 napja akkor inkább hagyom nem írok neki. Ez nem igazán jó megoldás, mert a gardróbcsere rendszere (mily meglepő) ezen a ponton is rosszul működik. ha bekattintod belépéskor az "emlékezz rám" mezőt, akkor következő alkalommal automatikusan beléptet a rendszer. Ezzel nincs is gond csakhogy elfelejti frissíteni az utoljára belépés idejét... Nálam pl ez van kiírva: "Utolsó bejelentkezés 9 napja" ... pedig éppen most is itt beszélgetek :D
2018 12 12
Jó ötlet a semleges értékelés, köszönöm! :D
2018 12 12
Sziasztok! Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon tényleg eltűnik-e a rendszerben egy-két üzenet. Már jártam úgy hogy írtam egy lánynak, de nem látta az üzenetem, csak onnan derült ki, hogy már éppen találkoztunk, és szóban tudtunk egyeztetni róla. Lehetne egy olyan funkció, hogy látom amikor elolvasta az üzenetemet a másik.... (pl. másik apróhirdetés oldalnál van ilyen)
2018 12 17