Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Csomagküldés postára

A hölgy akinek postáznom kellene azt állítja, hogy múlthéten rendelt cipő aminek a postán maradó utánvétes csomag ára 700ft volt. Én akárhova akadtam fel cipőt normál cipős dobozban 2100ft a posta utánvéttel házhoz 1700 postán maradóként. A postán a hölgy iy ezt mondta és én már többször adtam ilyen árban fel csomagot. Akkor hogy is van ez?? Át akar verni? Hogy tudnám megoldani 1000ft alatt a csomagküldést? Kérlek segítsetek!
2018 03 12
Postai úton biztos nem tudod feladni, hogy ilyen olcsó legyen a postaköltség. Biztos, hogy nem igaz amit állít.... Foxposttal automatába; 690ft az utánvétel hozzá pedig +290ft tehát ez is 980ft. Foxposttal házhoz; 999ft és az utánvétel +290ft így 1289ft
2018 03 12
Szia!postán maradó ajánlott levélként kell feladnod. Csatlakozom az előttem szólókhoz, mérd le és kalkulátor alapján ha pl. 500g alatt van, 795,- ért fel tudod adni. Tehát nem csomagként mert az nagyon drága. A posta címére kell küldened és a címzettnek be kell érte mennie. Ennyi csak a hátránya, egyébként az egyik legolcsóbb postázási mód. 😊 Utánvéttel pedig azt javaslom, ne küldj semmit.
2018 03 14
> sissy79: > Szia!postán maradó ajánlott levélként kell feladnod. Csatlakozom az előttem szólókhoz, mérd le és kalkulátor alapján ha pl. 500g alatt van, 795,- ért fel tudod adni. Tehát nem csomagként mert az nagyon drága. A posta címére kell küldened és a címzettnek be kell érte mennie. Ennyi csak a hátránya, egyébként az egyik legolcsóbb postázási mód. 😊 > Utánvéttel pedig azt javaslom, ne küldj semmit. Szia :) Külföldre (Szlovákiába) szeretnék küldeni egy kb 2-3 kg súlyú csomagot,tudsz valamit a külföldre történő postázás díjáról és a kézbesítési időről?
2018 03 14