Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

üzenet megnézése

üdv!hol tudom megnézni üzieimet
2015 04 06
Szia! A lap legtetején van egy fejléc ahol megtalálod a profil, tétel hozzáadása, beszélgetések füleket és a beszélgetésekre kattintva tudod olvasni az üzeneteidet, illetve ott zárójelben mutatja, hogy hány olvasatlan üzeneted van. :)
2015 04 06
Szia! BOcsánat a kérdésemért még új vagyok. Azt szeretném kérdezni miért nem enged üzenetet írni?
2016 01 13
Sziasztok!Nemtudom ,hogy ki milyen sűrűn nèzi a postalàdàjat,de kicsit zavaró,hogy beleszeretek valamilyen ruhàba ìrok a tulajdonosnak ès làtom ,hogy be van jelentkezve de nem vàlaszol a levelemre ès nem tudom ,hogy megvan e mèg vagy nincs.Tèny hogy nem annyira feltünő az új üzenet ès beleveszik az olvasottakba.
2016 01 14
> EnikoLaszlo: > Sziasztok!Nemtudom ,hogy ki milyen sűrűn nèzi a postalàdàjat,de kicsit zavaró,hogy beleszeretek valamilyen ruhàba ìrok a tulajdonosnak ès làtom ,hogy be van jelentkezve de nem vàlaszol a levelemre ès nem tudom ,hogy megvan e mèg vagy nincs.Tèny hogy nem annyira feltünő az új üzenet ès beleveszik az olvasottakba. az olvasott/olvasatlan üzenetek között tényleg nem nagy a különbség, viszont jobb fent a "beszélgetések" fül mellett a számjelzés, hogy hány olvasatlan üzeneted van elég szembetűnő. sajnos rengeteg felhasználó van az oldalon, aki nem válaszol, még akkor sem, ha konkrétan leírod neki, hogy megvennéd a termékét. ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni, szokj hozzá...
2016 01 20
Csak sajàt maguktól vonjàk meg azt hogy pènzt keressenek.Van akinèl màr làttam hogy a visszajelzèsek között van ,hogy nem ìr vissza..Ha többen kapnànak ilyen visszajelzèst az azt jelenti nem akar eladni csak szorakozik..akkor persze nem fàradozok ès könyörgöm neki h vâsàrolni szeretnèk tőle.Milyen lenne màr ha egy turkalóban vagy bârhol mâshol könyörögnöm kellene hogy vàsàroljak.Az ilyenek sajnos komolytalanok szàmomra ès szürni kellene mert lassan elmegy a kedve az embernek az ilyenektől es pont annak nem fog ìrni aki kivètelesen vàlaszolna
2016 02 07