Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

napok óta nem működik a honlap - nem lehet feltölteni, és nem tudom megnyitni a termékeimet

Egy régi 2015-ös email címet találtam csak, mint kapcsolat, arra írtam, most várom a választ. A honlapon megadott "segítség" és "kapcsolat" link egyike sem megnyitható. Itt állok egy halom feltölteni valóval, és nem megy. Ha mégis másnapra látom, hogy sikerült, többször tölti fel ugyanazt, nagyon keservesen. Valakinek hasonló problémája? Ki az admin, és hogy érhető el?
2018 10 01
> Zsola1: > Egy régi 2015-ös email címet találtam csak, mint kapcsolat, arra írtam, most várom a választ. A honlapon megadott "segítség" és "kapcsolat" link egyike sem megnyitható. Itt állok egy halom feltölteni valóval, és nem megy. Ha mégis másnapra látom, hogy sikerült, többször tölti fel ugyanazt, nagyon keservesen. Valakinek hasonló problémája? Ki az admin, és hogy érhető el? Ezek amiket felsoroltál,ez még semmi,de sokszor pl beírom a nevem és a jelszót és csak hosszas szenvedés után és sokadik próbálkozásra lehet csak belépni,vagy pedig be se enged,meg összességében nagyon de nagyon lassan töltődnek be pl a termékek ha rákattintok egy termékre vagy mondjuk az üzenetekre.
2018 10 01