Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Segitség posta

Multheten szerdan feladtam egy csomagot postan marado ajanlott levelkent. Viszont meg mindig nem erkezett meg a cimzetthez. A csomagszam alapjan annyit lehet latni hogy fel lett adva es ennyi. A postan azt mondtak tobb nap mire megkapja a cimzett. Volt valakivel mar ilyen hogy ennyi ido utan kapta meg a csomagot? Eddig barmit adtam fel max 2-3nap alatt ott volt. Koszi
2019 02 13
Szia! Én egyszer csomaggal jártam így, én voltam a címzett. (Igaz cégtől rendeltem, de ez a posta szempontjából tökmindegy) Több körös utánajárás után kiderült, hogy a postaközpontban "veszett el" aztán kiderült hogy mivel kisebb csomagról volt szó valami nagyobb mögé bekeveredett, úgy kaparta elő a raktáros, hogy kérleltem hogy nézze már meg harmadszorra is mert másnapra kéne. Szóval szerintem kicsit nyomuljatok a postán, ha már eléggé kellemetlen hogy állandóan hívogatod őket, akkor talán előkerítik. Remélem meglesz, drukkolok!
2019 02 13
Szia! Nekem volt hogy 2 hét alatt ért oda az ajánlott levélként feladott ruhadarab pedig csak pestre küldtem ami nekem a szomszéd tehát nem az ország másik vége. :D Már lehet azóta a tiéd is megérkezett, de ha mégsem akkor még nem kell annyira aggódni. :D
2019 02 15
Waoo koszi lanyok akkor remenykedem. Bar a holgy vissza kerte a penzt de a posta elinditott valami keresesi kervenyt.:) remenykedem.
2019 02 15