Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Válaszoljatok az üzenetekre!!

Miért van az, hogy senki nem képes az üzenetekre válaszolni? Szeretnék vásárolni valakitől látom, hogy fenn volt és vissza se írt. Így vegyél bárkitől valamit... Ez az egyik eset, a másik meg, hogy írnak a cuccaimra, hogy érdekelné őket mennyi lenne postaköltséggel, megbeszéljük, hogy utalással fizet majd aztán onnantól kezdve hiába írok bármit, hogy most kell e nekik a ruha/cipő le se szarják nem válaszolnak...szánalmas szerintem.
2015 04 10
Nyugi, ez nagyon gyakori, nem vagy vele egyedül. Jegyezd meg a nevét és te se válaszolj neki, ha ír, vagy simán tojd le! [:mosolyog]
2015 04 10
Köszi szépen :) az utalásról annyit, hogy megkérdezte hogy tud fizetni én leírtam neki és onnantól kezdve nem jött válasz..és írtam neki még egyszer, hogy érdekli még? és persze erre sem jött válasz :)
2015 04 10
az hogy írnak egy cucc miatt és utána ha válaszolsz nem méltoztatnak annyit sem írni, hogy nem "kő az napi 3-4 nálam ... sajnos nem egyedi ...általános jelenség zsu
2015 04 10
Én nem offolom szét KincsoBenyi topicját...
2015 04 10
Amúgy KincsoBenyi, az hogy nem válaszolnak egyből, vagy aznap, az még nem biztos hogy rosszat jelent. Volt olyan hogy egy lány 2 napig nem tudott itt a Gardrócserén írni mert bevitték a kórházba, de tök rendes volt mert a mobilomra küldött egy SMS-t hogy ne haragudjak és hogy az anyukája elindítja az utalást...és úgy is lett.... Szóval lehet türelemmel is lenni, nem biztos hogy valaki hazudós...Bár sajna vannak ilyenek is...
2015 04 10
A héten én is utalásra vártam, mert eltetetett egy ruhát az egyik lány, de baszott utalni és írni....az üzenetemre luxus válaszolni....csak azért írom, mert ez tényleg minden napos.Ezekkel nem kell foglalkozni. Sokszor még reklamál, hogy miért adtad el másnak, még te vagy a szemét. Ez így szokott menni. [:mosolyog]
2015 04 10
Nem azokra gondolok akik még nem voltak fenn azóta mióta írtam nekik hanem azokra akik már be voltak jelentkezve és ha fenn voltak akkor nem értem miért nem lehet vissza írni gondolom észre veszik h jött üzijük. De ha nem kell nekik a pénz...:D
2015 04 10
Hát, ha nem kell nekik a pénz.... [:nyelv]
2015 04 10
már nem foglalkozom velük...csak remélni tudom, hogy ezeket a posztokat ők is olvassák ;)
2015 04 10
Sziaa! :) Számomra sem ismeretlen a probléma! Eladóként szerintem ez a módszer a leghasznosabb, amit tehetsz: Kb egy hónapja írt nekem egy elkeseredett lány nagyjából ugyanezen dolgok miatt, és ezt írtam neki vissza: "Van ellenük megoldás! ;) Pont tegnap határoztam el, hogy a "Rólam" bemutatkozó részben le fogom fektetni a saját kis eladási szabályzatomat, amihez tartani is fogom magam. Ezeket találtam ki: /Nem teszek termékeket "Foglalva" státuszba, nem várok senkire és nem írok könyörgő leveleket sem. Ha valami megtetszik nálam, írj, utalj és küldöm. Menjen minden a lehető leggördülékenyebben :) / Mindezt megpróbálom majd nem túl unszimpatikusan megfogalmazni, hogy azért ne riadjanak vissza a velem való üzlettől :) Szigorúnak hangozhat, de csak így tudjuk elkerülni, hogy ilyen módon megkárosítsanak minket. Választhatunk, mi a fontosabb számunkra: a saját céljaink véghezvitele vagy a másoknak való megfelelés."
2015 04 10
Szóval remélem tudtam Neked segíteni és hasznodra lesz a tanácsom. Mióta megléptem ezt, azóta elkerülnek a hitegetők. :) További kellemes Gardróbcserézést kívánok! [:mosolyog] Üdvözlettel: Tündi
2015 04 10
Köszönöm szépen! :)
2015 04 10
Ennek a hétvégének a ""termése": -3 emberke nyomta meg az "IDE VELE" gombot....Rákérdezek hogy érdekli-e, kell-e ..VÁLASZ NINCS... -4 emberke küldött 1 mondatos üzenete: "Helló...Érdekelne ez a ruha" Amikor rákérdezek hogy mit szeretne tudni róla ...VÁLASZ NINCS
2015 04 12
SecretDoor... na ezeket én is imádom :D Hello, ide vele... aztán válasz nincs, amikor pontosítanám az átvétel helyét/időpontját. Az ilyen komolytalan emberekkel nem érdemes foglalkozni.
2015 04 13
1 2