Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Hanna0212- mindenki okulására

Sziasztok! Ismét érdekes tapasztalatom volt, megírnám nektek, addig is ventillálok. Hanna0212-vel egyhónapja sok termék átvételéről egyeztettünk, ajándékokban, kedvezményben is megállapodtunk. Az egyeztetett időpontban nem tudta átvenni a termékeket egy félreértés miatt, de kedvesen, korrekten felhívott telefonon, tisztáztuk, arra kért, hogy foglaljam neki az összes terméket és találkozáskor nyugodtan vigyem el neki az összes ékszerem, válogatna még belőlük személyesen. Megosztotta velem, hogy aznap van a kisfia születésnapja, szinte egyből válaszolt az oldalon, a céges számáról hívott, megadta a telefonszámát (erről később sms-t is írt), van 7 pozitív visszajelzése, tehát abszolút megbízhatónak tűnt. Mindent a munkahelyemen őrzök a mai napig- átvételig, ahogy abban megállapodtunk. Az átvétel húzódott, mert el kellett utaznia, de az oldalon írt üzenetben és sms-ben is megerősítette, hogy biztosan átveszi őket, ahogy megbeszéltük, ezért (és mivel nagy összegről és sok termékről van szó) a többi, néhány termék iránt érdeklődő megkeresést elhárítottam. Azt ígérte, amint visszaér a fővárosba, keresni fog. Teltek a hetek, szaporodtak az elutasított érdeklődések, rákérdeztem, hogy hozzávetőleg mikor tudná már átvenni őket, szívesen postázok is. Nem kaptam választ megkereséseimre, írtam neki az oldalon, hívtam telefonon, sms-eket hagytam. Tegnapig hagytam válaszadási lehetőséget azzal, hogy utána nem tudom garantálni, hogy minden általa foglalt termék elérhető lesz. Nem kaptam visszajelzést. Becsapva és megkárosítva érzem magam, bíztam benne, számítottam az összegre és nem értem, hogy lehet így játszani mások idejével, egyáltalán nem gondoltam, hogy így érhet véget ez a sztori.
2019 05 11
A legelső meghiúsult átvétel után én már megmondtam volna neki, hogy bizony ha van érdeklődő, akkor viheti a cuccost, esetleg ami megmarad akkorra, mikor kegyeskedik ténylegesen át is venni, az az övé lehet. Az meg a másik, hogy ha több mindent vesz, de tudja magáról, hogy macerás összehoznia egy személyes talit, akkor inkább postán maradósan vagy melóhelyre kérjen feladást. Irigyellek, én nem lettem volna ilyen türelmes vele, inkább bunkózzon le, de a cuccok nagy részét azóta elvitték volna mások...
2019 05 11
Nekem is volt már pár ilyen ígérgetős tapasztalatom, ezért is írtam ki a bemutatkozásba, hogy max 5 napig várok, hogy történjen valami, és ha nem történik semmi, nem jelentkezik, akkor 5 nap utána másnak adom, ha más is érdeklődött a termék iránt. Az a tapasztalatom, ha valaki ennyiszer lemondja, és csak ígérget, abból nem lesz semmi, nem érdemes ennyit várni. :/
2019 05 13