Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem lehet képet feltölteni/ küldeni

Sziasztok! A mai nap azzal szembesültem, hogy nem tudok képet küldeni az egyik érdeklődőnek üzenetben, de ha feltöltök egy új terméket oda is csak egy x-et rak. Esetleg másnál is jelentkezett ilyen probléma? Kinek tudom ezt jelezni? Segítségeteket előre is köszönöm!
2019 06 23
Nálam is jelentkezett a probléma, azért kerestem hátha másnak is feltűnt. Én az új termékek képeit nem látom. A termék szerencsére felkerül , de kép nélkül. Gondolom az oldallal van valami.
2019 06 23
Szia! Nálam is ugyanez van😫 Nem tölti fel a képeket és így új terméket sem enged kitenni.
2019 06 23
Sziasztok! Nálam szintén, a kép csak tölt.. tölt.. de nem töltődik fel.
2019 06 23
Sziasztok! Ez a probléma nálam is jelentkezett, meg olyan is, hogy kifehéredett a kép, olyan is, hogy elforgatva tette fel (pedig állóba is fényképeztem) meg aztán már fel se töltött semmit! Remélem javítani fogják! 😇
2019 06 23
Nem most van az első eset 😊biztosan ahogy tudják orvosolják a problémát 😊😊😊
2019 06 23
Jólvan akkor másnál is fenn áll ez a probléma azt hittem csak nekem nem töltődnek be a képek.☺️
2019 06 23
Én sem tudok, és a többiek képét se látom, amik nemrég lettek feltöltve.
2019 06 24
Meg mindig nem jo :(
2019 06 24
nekem sem jó esetleg ha az adminnak írnánk? csak nem tudom ki az :( esetleg írjon aki tud segíteni és hátha megtudnák csinálni az oldalt hogy újra használható legyen. ha valaki tud elérhetőséget üziben várom
2019 06 24
Sziasztok!Jeleztem a képfeltöltési problémát az adminnak,annyit írt vissza,hogy köszöni,hogy jeleztem és igyekeznek mielőbb orvosolni a problémát.Remélem hamarosan sikerül,pár perce sajnos még mindig nem lehetett képet feltölteni.
2019 06 24
Egyébként a [email protected] mail címen tudjátok őket elérni☺
2019 06 24
Sziasztok! Nálam most úgy tűnik rendeződtek a dolgok! Tudok feltölteni és látom az új képeket is, csak ami tegnapi azt nem.
2019 06 24
Most már én is látom az új feltöltéseket csak amik akkor lettek feltöltve amikor a probléma fennt állt azok maradtak fehérek.
2019 06 24
Nálam még mindig semmi.. :(
2019 06 25
1 2 3