Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem kapok valaszt

> Nici0507: > Sziasztok! Ti mennyit szoktatok várni az utalástól addig míg feladják a terméket részetekre? 1 hete ígérgetnek és kezd elgurulni a gyógyszerem. Hogyha tudom, hogy nem fogom tudni az utalás másnapján feladni, azt mindig jelezni szoktam előre, de 2-3 napon belül mindig feladom. Nem vitatom, hogy közbejöhet bármikor bármi, de azért annyira egetverő dolog szerintem viszonylag ritkán történik. Ha már elutalták az összeget, akkor ha borul a programom, akkor is prioritásként kezelem a feladást, hiszen a másik megbízott bennem és rám vár. Ha pedig tényleg valami hatalmas dolog jön közben, az okostelefonok korában akkor is lehet írni egy üzenetet, hogy bocsi, késve tudom csak feladni.
2019 07 05
Szia, meg vasarnapig várok de egyébként nem semmi... Írtam egy idei vevőjének ő is azt mondta 2-3nappal később küldte de neki rendben megérkezett, meg kérdezte nem e nyaral, hát épp az előbb beszéltem egy csajszival, aki szintén nyaral tőle is vennék de ő a pénzt sem kérte el még és mondta hétfőn ír mert nyaral😅> Ferrari: > Szia! > Megkérdezhetem, hogy ki a felhasználó? Történt azóta változás? > > MezeiDominika: > > Sziasztok, 8nappal ezelőtt utaltam egy lánynak pénzt papucsra, azt a választ kaptam , hogy holnap dolgozik de holnapután feladja. Nos annak is már 6napja irkalok neki hogy feladta e hol van a csomag stb de semmit nem válaszol rá...Nem tudom esetleg milyen módon lehetne ezt jelenteni vagy hogy utalja vissza a pénzem..Az oldalán is sajátképei vannak fent és nagyon sok és nagyon jó értèkelést kapott valós profiloktól.Ha valaki esetleg járt már sajnos így tudna nekem tanácsot adni az ügyben? Előre is köszönöm☺️☺️
2019 07 05
Egyetértek!!!!> aalexaa: > > Nici0507: > > Sziasztok! Ti mennyit szoktatok várni az utalástól addig míg feladják a terméket részetekre? 1 hete ígérgetnek és kezd elgurulni a gyógyszerem. > Hogyha tudom, hogy nem fogom tudni az utalás másnapján feladni, azt mindig jelezni szoktam előre, de 2-3 napon belül mindig feladom. Nem vitatom, hogy közbejöhet bármikor bármi, de azért annyira egetverő dolog szerintem viszonylag ritkán történik. Ha már elutalták az összeget, akkor ha borul a programom, akkor is prioritásként kezelem a feladást, hiszen a másik megbízott bennem és rám vár. Ha pedig tényleg valami hatalmas dolog jön közben, az okostelefonok korában akkor is lehet írni egy üzenetet, hogy bocsi, késve tudom csak feladni.
2019 07 05
Sajnos sok emberrel előfordul ,én is utaltam egyszer azóta se kaptam meg ,sőt le is törölte magát az illető.feljelentést lehet tenni ismeretlen tettes ellen , az ügyfélszolgálat a nyomozóknak kiadja az adatokat . levelezést ki kell másolni,utalásról a bizonylatot.
2019 08 15
a rendőrség felszólítja és az ügyfélszolgálat is ,erre talán reagál!
2019 08 15
Sziasztok! Sajnos Nekem is nagyon rossz tapasztalatom van az egyik felhasználóval. Múlt hét elején el utaltam Neki egy egy kabát árát. Amíg nem ment el a pénz, nagyon gyorsan, szinte azonnal reagált mindenre. Amint el küldtem, már minden válaszára 1 napot kellett várjak. A címet is nagyon nehezen adta ki, kb 2 napig könyörögtem Neki. Abban maradtunk,hogy én küldök érte futárt, de a címzett nem található. Azóta hiába írok Neki, nem kapok választ, pedig látom, hogy tegnap este is bent volt. 2500 Ft-ról van szó, de nem a pénz bosszant a legjobban, hanem, hogy ilyen aljas emberek elérik, hogy mindenkivel szemben bizalmatlanok legyünk. Nem szeretném és nem is fogom annyiban hagyni a dolgot. Mit tanácsoltok, mivel kezdjem?
2019 09 02
1 2