Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Segítség - VIP vásárlás

Sziasztok! Szerettem volna ViP tagságot és egy kiemelt hirdetést vásárolni, el is küldtem a kódot a megadott számra. Visszajött, hogy a szolgáltatás jelenleg fel van függesztve, próbálkozzak később. Ez egészen pontosan mit jelent?
2020 01 31
Sajnos ez nálam már hónapok óta probléma,azóta nem sikerült semmit sem vásárolnom ugyanezt küldi vissza nekem is :(. De most már arra gondolok,hogy esetleg a szolgáltatónál lehet letiltva az emelt díjas sms valamiért. Nem tudom te kinél vagy, én Telenoros vagyok.
2020 02 02
Én is Telenoros vagyok...Kíváncsi lennék, mi ennek az oka. Néha úgy érzem, hogy nagyon hanyagul kezelik ezt az oldalt. Kivéve, ha a hirdetések törölgetéséről van szó, na akkor elég aktívak.
2020 02 04
Sziasztok! Valakinek friss infó erről??? Nekem sem működik...
2020 05 15
Halihó! Nekem az történt,ha 500ftot szerettem volna venni akkor nem enegedte de 300ftért már igen. Elég érdekes
2020 06 10
lányok! nekem sikerült megvennem 2 szolgáltatást is, de nem jelenik meg, nem tudom használni :(
2020 07 06
Sziasztok! Ugyan ez a problémám. sikerült venni 1 szolgáltatást de semmi változást nem tapasztalok! :(((((((((((((((
2020 07 17