Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Mi a kedvenc pozitív élményed vásárlóként / eladóként?

Ez remek lacrymosa. :) És ha a gyerek idővel leamortizálja, nem lesz se címke, se szempár, se végtagok, eladhatod itt sminkpamacsnak vagy táskadísznek. :D
2020 03 04
Jó ez a téma, ne mindig csak a negatív élményeinket osszuk (: Csere ügyben én RagDoll-t emelném ki, soha nem csalódtam, mindig nagyon kedves, többször kaptam a cseretermék mellé kis ajándékokat amik olyan szívmelengetők, könnyen és gördülékenyen lehet vele kommunikálni, nem kell napokat várnom, csupa +++++ :") Akitől vásároltam és nagyon pozitív az Pigvinke, többször is vásároltam tőle, mindig nagyon kedves volt, szintén hamar válaszolt az üzikre (nálam ez egy fontos szempont, nem szeretem húzni az adás-vételt/cserét). Volt hogy teljesen ingyen szóval még pk-ra se kellett utalnom, kaptam elajándékozós apróságot, szóval szintén csupa +++ :") Vásárlásnál voltak olyanok akiknél az első alkalom tök pozitív volt, azonban a későbbi vásárlás már nem, mert nem éppen azt kaptam ami a hirdetésben szerepelt, más méretet, vagy foltos-szakadt terméket, szóval az meg olyan lehangoló volt az első szupi vásrlás után. Eladóként is sok kedves vásárlóhoz volt szerencsém, akik határozottak voltak, nem hitegettek. Személyes cserénél/adás-vételnél is volt olyan hogy vagy fél-egy órát még elbeszélgettünk, mert annyira jófej volt a másik fél (:
2020 03 05
Múlt héten feltettem 4 arcmaszkot ingyen (az önkormányzattól kaptuk, de tesóm már varrt nekünk korábban), egy kedves lánynak el is küldtem, és vissza is írt, hogy megérkezett, és hogy köszöni az apukája és a tesója is :) Jó érzés segíteni másokon, aki csak teheti, segítsen! o:)
2020 04 08
Bár nem gardrobcserén történt, de kellemes tapasztalat. Jelképes összegért szerettem volna megvenni egy régi könyvet. Eladó korrekten jelezte, hogy a köny nem mai pipi és nincs jó állapotban. Nem érdekelt, szeretem a régi könyveket is. :) A találkozókor nem, hogy azt a jelképes összeget nem kérte el a könyvért, de még +2 könyvet is kaptam ajándékba. :)
2020 06 09
1 2