Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Drágul a FOXPOST :(( Viszlát akciós automaták

Biztosan hallottatok már róla, de én csak most szembesültem vele: május 1. től minden automata egységesen listaáras lesz ( megszűnik a kihasználatlanabb automaták kedvezményes ára ) szóval mostantól mindenhova a drágább áron lehet majd küldeni :( ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/0ec948fe312acefbb4defb8da091c472.jpg)
2020 04 25
Hát ezt jó tudni, én sem tudtam...
2020 04 25
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/19f352a48c92140d8b6117a9e8ac205e.jpg)
2020 04 25
Akkor azért volt a 200 ft kedvezménykupon, kicsit nyugtatásképpen, hogy aztán hamar felmenjen a vérnyomásunk!! :') Lehet, rájöttek, hogy egyre többen használják a vírus miatt, aztán megdobja a bevételüket az áremelés...
2020 04 25
Csütörtökig 599.-(akciós atm.) utána 999.- durván nagy a különbség :(
2020 04 26
--És akkor megint jobban megéri a postára menni...sajnálom, mert egy kicsi, pár száz grammos csomagért a 7-800 Ft még elfogadható, de 1000 Ft...hát basszák meg. Elnézést...
2020 04 27
> Méhészlány: > --És akkor megint jobban megéri a postára menni...sajnálom, mert egy kicsi, pár száz grammos csomagért a 7-800 Ft még elfogadható, de 1000 Ft...hát basszák meg. Elnézést... Bizony, vagy sz@rjanak sünt!!! :') :') Tudják nagyon jól, hogy most mindenki inkább a futárcégekre/csomagküldőkre szorulnak, mert ritkábban vásárolnak személyesen, ezért is különösen gusztustalan húzás pont ilyenkor, a járvány kellős közepén. És ne meséljék be, hogy csak azért emelnek, hogy megtartsák a dolgozóikat, mert a benzin ára a béka segge alatt, azaz olcsóbban tudják elszállítani a csomagokat, plusz mivel nőttek a netes vásárlások, gondolom a bevételeik sem szenvedtek kárt, erről ennyit. Egy kisebb, könnyebb ékszert, kiegészítőt, pólót nem is éri meg eladni, több a feladás, mint maga a cucc!!! De nem engedi az oldal a ruhacsomag hirdetést, pedig csomagban sokkal jobban eloszlik a szállítási költség!
2020 04 27
> Méhészlány: > --És akkor megint jobban megéri a postára menni...sajnálom, mert egy kicsi, pár száz grammos csomagért a 7-800 Ft még elfogadható, de 1000 Ft...hát basszák meg. Elnézést... Még ha lenne átmenet, hogy mondjuk az XS ugyanúgy 800 ft maradna...
2020 04 27
Na igen :( Remélem a vírusmizéria elmúltával visszatérnek a normális árak és akciók különben kampeca az eladásaimnak :(
2020 04 29
Nem hinném, hogy jófejségből majd csökkentik, max lesznek kuponok, meg esetleg pár akciós automata, de pl. a postán is sajnos várható az emelés, ha jól emlékszem év elején és nyáron is szoktak emelni! :'( Úgyhogy a sír már meg van ásva, álljuk hát körül és lassan temethetjük a netes csere-berét és eladást, mert olyan aranyáron tudjuk majd küldeni a holmikat, hogy senkinek sem éri meg... ,:)
2020 04 29
Ezt a kitolást!...szerintem mi csajok az oldalról eléggé sokat vettük igénybe, és pont azért kedveltük, mert olcsó és nem kell sorban állni...és ezt nem tudják, vagy nem veszik figyelembe? Ez azért durva volt a részükről, mert szó szerint úgy jön ki, hogy keresni akarnak a kialakult helyzeten. Nagyon szomorú vagyok! :(
2020 05 04
Én is tegnap néztem, hogy ami 1 hete 800ft volt az most 999ft lett. Nem fognak vásárolni az emberek, ha ilyen drága csak a feladás. :@
2020 05 04
Ha meghívót küldünk olyan személyeknek akik még nem regisztráltáltak a foxpost oldalán, akkor te is és az újonnan regisztrált tag is kap 300Ft kedvezményt. Tudom nem nagy dolog, de jobb mint a semmi 🙂
2020 05 06
Az mpl csomagautomata még mindig 900 ft. , a postán maradó fél kg-ig 795 ft. Utána viszont brutál 1630 ft 2 kg. -ig. :( Ezt nem tudom hogyan számolták ki...
2020 05 07
Foxpost is kezd elszállni. Semmi átmenet, legalább az XS csomag méret lenne olcsóbb. Sajnos ennek ellenére még mindig inkább ennél maradok, a postán most már rendszeresen tűnik el vagy az egész csomag, vagy a csomag tartalma... :@
2020 05 08