Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Csak egy kis érdekesség.

Sziasztok. Nem csaló ezt hozzá teszem. Adott egy parfüm amit szerettem volna megvenni. Jó áron van. Eladó tette fel ennyiért, így próbáltam lecsapni rá. Kérdeztem hány ml. Megírta. Megkérdeztem,hogy postán maradó ajánlottként postáz-e,és mennyi a díja. Irreálisan sokat írt postaköltségnek, úgy h szinte napi rendszerességgel, vagy legalábbis hetente 2x minimum járok postára. Hol a lakóhelyemre ( falu) ,hol oda ahol dolgozom ( város). Írtam normálisan h jól benézte mert ennyiért mac csomagot adok fel, dobozban 500gramm felett jóval. Eleve a bemutatkozásomba is szerepel, hogy nem tudok semilyen automatába postázni,falun élek, legközelebbi automatata a lakóhelyemtől 25-30km. Ebben a vírusos helyzetben nem megyek be ,és nem kujtorgok automatáért. Illetve ha találnék is működő kepest,sem biztosíték h héten megkapom, mivel jövő héttől már dolgozom és nem fogok nem áll szándékomba tök faradtan odacsattogni , meg melóból sem fogok elkésni . Számomra érdekes eddig itt az oldalon BÁRKIVEL meg tudtam beszélni legyen az eladó ,vagy vásárló hogy hogyan postázok vagy az illető hogy postáz. Ennek az eladónak sehova nem volt írva h csak automatába postáz, ha lett volna eleve rá sem írok. De az h segítő szándékkal írom h a posta nem annyi és jön a szöveggel h de én tudom h nevetséges áron tette fel a parfümöt az gáz. Mindenki maga rúdja mit mennyiért tesz fel,sosem írtam ilyet senkinek h "ugye tudod h nevetséges áron tettem fel a terméket". Nekem ehhez mi közöm? Semmi. Xy is annyiért hirdet amennyiért akar, és :cb is annyiért ehhez egy érdeklődőnek mi köze van? Illetve az is gáz számon rá h mennyi minden van a postával. Lehet. De tapasztalataim szerint nekem semmi problémám jó pár éve. Mint eladó,és mint vásárló írom ezt.
2020 04 28
Mint eladó,és mint vásárló írom ezt. Nem egyszer vásároltam ott az oldalon is egy lánytól nagyobb összegekért rendben megkaptam, nem egyszer adtam el az oldalon dolgokat mindenki rendben megkapta. De miért kell felháborodni ha egy 200gramm alatti termékért postán maradó ajánlottként nem vagyok hajlandó fizetni 1400.-ot. Neki azt kellene mint nekem,meg sokunknak. Elutalom a parfüm árat és a postaköltséget. Becsomagolja h ne sérüljön, és feladni szelvényeket mellékelni. Érdekes már tudott nekem innen postázni parfümöt,illetve én is
2020 04 28
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/7520240346c6a39a0f8cc9b15babb569.jpg)
2020 04 28
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/582c33530aabb3db64c1848486804bc8.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/7dfe6dc50b934b832980d9ef45695482.jpg)
2020 04 28
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/d06ce0db6ae505928dc776d68bb01ec0.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/990085733011b43a621dd9e147b73a79.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/63e8487a4143bdff96f3ad031bf525e3.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/06f6db5465ff1d3ad8abacc587ec73f2.jpg)
2020 04 28
Mivel nem vagyok hajlandó automatát választani, ezek szerint nemnem adja el nekem. Érdekes...Ha én így reagáltam volna le, senki én vásárolt volna tőlem és valószínű lenne pár negatívom 😂 Hozzáteszem nem csaló meg mindig
2020 04 28
Nem kell rugózni rajta, ha nem olyan árat írna valaki postaköltségre, ami nyilvánvaló, akkor elengedném a francba. Majd talál rá vevőt, akinek megfelelnek azok a vásárlási/postázási feltételek, amelyeket ő szab. Keresgélj tovább, van még sok másik eladó, akiktől érdemes vásárolni. Amúgy sajnos tényleg nem egy életbiztosítás ajánlva feladni a csomagot, mert úgy tűnik, szeret kártérítést kifizetni a posta, mert az utóbbi években elég sokszor gyűlt meg a bajom velük, mert "eltűnt" elég sok ajánlott küldeményem.
2020 04 28
> lacrymosa: > Nem kell rugózni rajta, ha nem olyan árat írna valaki postaköltségre, ami nyilvánvaló, akkor elengedném a francba. Majd talál rá vevőt, akinek megfelelnek azok a vásárlási/postázási feltételek, amelyeket ő szab. Keresgélj tovább, van még sok másik eladó, akiktől érdemes vásárolni. > Amúgy sajnos tényleg nem egy életbiztosítás ajánlva feladni a csomagot, mert úgy tűnik, szeret kártérítést kifizetni a posta, mert az utóbbi években elég sokszor gyűlt meg a bajom velük, mert "eltűnt" elég sok ajánlott küldeményem. Szia. Akkor nekem "szerencsém " volt ,mert minden megjött illetve amit feladtam azt is megkapták a címzettek. Kb 10éve volt egy gondom csak, de a vevő részről volt az elég gyanús,mármint a viselkedése. ::/
2020 04 28
Sziasztok! Nekem a posta a fura!!!! Például legutóbb én is szerettem volna postán maradóként feladni valamit, de azt mondták, hogy mivel 2,5 cm-nél vastagabb a csomag ezért nem adhatom fel postán maradóként?????? Mi ebbe logika? Semmi. De sajnos amit nem tud az ember belehajtogatni egy bubis borítékba, hiába kicsi méretű, hiába kicsi súlyú, nálunk be sem veszik a postán, csak csomagként!!! Egyébként pedig nemrég nagyon felemelték az árakat! Ha pl. egy 490g-os felsőt adsz fel ajánlottként az 795 Ft, de ha már 510g (ami 500g felett van) akkor 1590 Ft. Tehát grammokon múlik, hogy dupla annyit fizetsz vagy sem :(
2020 04 29
Én viszonylag kis faluban élek, de a postán szerencsére nem volt gond sose, hogy postán maradóként kérjek egy kövérkés, vastagabb csomagot. Van táblázat, onnét szokott puskázni az ott dolgozó nő, hogy mégis mennyi az annyi, de sosem próbálta a csomagként való feladást erőltetni.
2020 04 29
> X-bara: > Sziasztok! > Nekem a posta a fura!!!! Például legutóbb én is szerettem volna postán maradóként feladni valamit, de azt mondták, hogy mivel 2,5 cm-nél vastagabb a csomag ezért nem adhatom fel postán maradóként?????? Mi ebbe logika? Semmi. De sajnos amit nem tud az ember belehajtogatni egy bubis borítékba, hiába kicsi méretű, hiába kicsi súlyú, nálunk be sem veszik a postán, csak csomagként!!! > Egyébként pedig nemrég nagyon felemelték az árakat! > Ha pl. egy 490g-os felsőt adsz fel ajánlottként az 795 Ft, de ha már 510g (ami 500g felett van) akkor 1590 Ft. Tehát grammokon múlik, hogy dupla annyit fizetsz vagy sem :( Na akkor neked valamit nagyon benéztek a postán. Én beszéltem a postai ügyfélszolgálattal még korábban erről és ott azt mondták, hogy csak 2,4 cm alatt számít olyan levélnek amit kivisznek házhoz, afölött pedig postán maradó ajánlott levélként lehet csak feladni, itt ilyenkor úgynevezett amorf levélnek minősül. És én is így adom fel mostanában a ruhákat, hogyha a vevőnek megfelel, hogy postán maradó ajánlott levél.
2020 05 04
Mondhatni, ahány posta, annyi szokás, sőt, ahány ügyintéző, annyi szabály...még az ott dolgozók sem tudják pontosan, hogy mi-hogy működik, és néha velem is elképesztő dolgokat csinálnak...az meg, hogy egy eladó milyen postázási díjat választ, ugyanúgy az ő dolga, mint a terméke ára. Ha talál rá vevőt, aki elfogadja, akkor jó, ha nem, akkor is. Sajnos ezzel magával tol ki, de te ezen nem tudsz segíteni.
2020 05 07
> X-bara: > Sziasztok! > Nekem a posta a fura!!!! Például legutóbb én is szerettem volna postán maradóként feladni valamit, de azt mondták, hogy mivel 2,5 cm-nél vastagabb a csomag ezért nem adhatom fel postán maradóként?????? Mi ebbe logika? Semmi. De sajnos amit nem tud az ember belehajtogatni egy bubis borítékba, hiába kicsi méretű, hiába kicsi súlyú, nálunk be sem veszik a postán, csak csomagként!!! > Egyébként pedig nemrég nagyon felemelték az árakat! > Ha pl. egy 490g-os felsőt adsz fel ajánlottként az 795 Ft, de ha már 510g (ami 500g felett van) akkor 1590 Ft. Tehát grammokon múlik, hogy dupla annyit fizetsz vagy sem :( Nálunk nem így működik a posta,illetve sok helyen sem. Elég sok embertől szoktam vásárolni,onnan is vettem már ahol az illető lakik.
2020 05 11