Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Ha utalt, de nem küldi az adatait

Sziasztok! Ti jartatok már úgy hogy valaki elutalta valami árát, de nem adta meg az adatait? Többször is elérhető volt az illető, nagyon sok pozitív visszajelzése van, úgy nem értem Az ő érdeme hogy megkapja minél elobb, hiszen kifizette, én pedig küldeném már rég :) Mit lehet ilyenkor tenni? Várni? Köszönöm ha esetleg válaszoltok vagy valaki megosztja tapasztalatait :) Szép napot csajok!🌸
2020 05 13
Hú, velem még nem csinálták meg, hogy eltűntek utána. Szerintem várj még 1-2 napot, majd írj rá, hogy ha x időn belül nem jelez vissza, akkor inkább visszautalod az összeget. Érdekes emberek vannak, valaki plusz fotó/méret kérés után szívódik fel, meg ezek szerint valaki olyankor is képes eltűnni, mikor már utalt is... ,:)
2020 05 13
Igen, én sem igazán értem hogy ez mi :D Biztos hogy látja hogy írok neki, ha néhanéha fellépeget
2020 05 13
Na ez már megint egy újabb szint x-) Várj még pár napot, esetleg írj neki többször is. Lehet egyszerre sok adásvétele van folyamatban, aztán elfelejtette az egyiket. Vagy az életében történt valami, ami miatt nincs ideje visszaírni, bár ha fellép, akkor ez nem hiszem, hogy opció. Szerintem én is azt csinálnám, hogy ha nem ír vissza mondjuk 5 napig, akkor visszautalom a pénzt. Lefotózni a bizonylatot, hogy visszament, meg az üzeneteket is, hogy legyen nyoma.
2020 05 14
En 2x jartam ugy hogy kifizettek aztan eltuntek, hiaba irogattam. :D Mindkettonel az volt hogy elkuldtem de nem vettek at, aztan utana eltuntek.🤷‍♀️
2020 05 19
Tényleg, azóta valami fejlemény? Sikerült elérni az illetőt?
2020 05 19
Sikerült igen, de nem értettem az indokot hogy eddig miért nem írta le az adataid De már többször is felvetettem hogy akkor visszautalom a penzet
2020 05 23
Nem értem, az ő érdeke lenme főként hogy odaérjen időben amit már ki is fizetett😂😁
2020 05 23