Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

NE VÁLASZOLJATOK A GAGYI MAGYARSÁGGAL ÍRÓ PROFILOKNAK!!!

![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/e9aa5ed5b3f0b670f7820392adbe8056.jpg) ezek borzasztóan idegesítőek, csak tudnám mitől szaporodtak most el ennyire... eddig kb négy vagy öt írt nekem üziket :s
2020 05 21
> lacrymosa: > Végre, tudtam neki írni egy szerelmetes levelet!!! :') :') > ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/5e65b2886ba367b33d25d01c3b8c796f.jpg) 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👍
2020 05 22
Sziasztok, engem férfi néven talált meg: Marek Andaz " fvzdsd455 Ide vele: Balerina, Tally Weijl 37 milyen árat jelent az én e-mail [email protected] csak e-mailben " Sajnos nem tudtam, hogy csalók garázdálkodnak és válaszoltam, 2 napja irkál vagy ő vagy a Credit EuropeBank cseh fiókja nevében, ez egy holland bank, de úgy látom nincs cseh kirendeltsége. Most már én is tudom, hogy csaló, de lehet, hogy lesznek még akik utólag olvassák a fórumot. Nincs valakinek ötlete, hogyan tehetnénk valamit ellene? üdv Márta
2020 05 23
jó lenne ha az oldalra beépítenének egy olyan opciót, hogy mindenki tilthasson akit akar, szinte minden oldalon van erre lehetőség Ez megoldás lehetne.
2020 05 25
jó lenne ha az oldalra beépítenének egy olyan opciót, hogy mindenki tilthasson akit akar, szinte minden oldalon van erre lehetőség Ez megoldás lehetne.
2020 05 25
> jedli35: > jó lenne ha az oldalra beépítenének egy olyan opciót, hogy mindenki tilthasson akit akar, szinte minden oldalon van erre lehetőség > Ez megoldás lehetne. Kb. 4 éve kérjük a tiltó gombot.. Ennyire veszik figyelembe a felhasználókat sajnos.
2020 05 25
> Picicicca: > > jedli35: > > jó lenne ha az oldalra beépítenének egy olyan opciót, hogy mindenki tilthasson akit akar, szinte minden oldalon van erre lehetőség > > Ez megoldás lehetne. > Kb. 4 éve kérjük a tiltó gombot.. Ennyire veszik figyelembe a felhasználókat sajnos. PONTOSAN ÍGY VAN!😡
2020 05 25
NEEEEM UNJA MÉÉÉG???? ,:)
2020 05 25
> lacrymosa: > NEEEEM UNJA MÉÉÉG???? ,:) Nem sajnos... De az újabb ilyen topikokat sem... https://gardrobcsere.hu/forum/t/30343/ujabb-profillal-a-szokasos-csalo?page=1&dt=1590514537881#tm-topic-message-84537
2020 05 26
Egyébként vicces most már, mert eddig mindig a legdrágább termékre írogatott és most meg a legolcsóbbra :) :) :)
2020 05 26
> kisszandi: > Egyébként vicces most már, mert eddig mindig a legdrágább termékre írogatott és most meg a legolcsóbbra :) :) :) Lentebb adta mostmár!😂 😆 Egyszer fent máskor lent!😆😆😆 Ráadásúl fütyköst is növesztett idő közben😂😂😂😂😂😂😂
2020 05 26
> Vanilla: > > kisszandi: > > Egyébként vicces most már, mert eddig mindig a legdrágább termékre írogatott és most meg a legolcsóbbra :) :) :) > Lentebb adta mostmár!😂 😆 > Egyszer fent máskor lent!😆😆😆 > Ráadásúl fütyköst is növesztett idő közben😂😂😂😂😂😂😂 Biztos azt hiszi ha az olcsóbb termékekre jelentkezik, akkor majd dőlünk a gyatra magyarsággal írt kamu üzeneteinek :') :') :')
2020 05 27
> kisszandi: > > Vanilla: > > > kisszandi: > > > Egyébként vicces most már, mert eddig mindig a legdrágább termékre írogatott és most meg a legolcsóbbra :) :) :) > > Lentebb adta mostmár!😂 😆 > > Egyszer fent máskor lent!😆😆😆 > > Ráadásúl fütyköst is növesztett idő közben😂😂😂😂😂😂😂 > Biztos azt hiszi ha az olcsóbb termékekre jelentkezik, akkor majd dőlünk a gyatra magyarsággal írt kamu üzeneteinek :') :') :') Jah jah😂😂😂😂 Tényleg vicc hogy van aki bedől neki...fel sem tudom fogni hogyan?! Ennyire buták az emberek...ezt egy hülyének is észre kéne vennie...hogy nem normális az illető!😂😂😂😆😆😆
2020 05 28
> Vanilla: > > kisszandi: > > > Vanilla: > > > > kisszandi: > > > > Egyébként vicces most már, mert eddig mindig a legdrágább termékre írogatott és most meg a legolcsóbbra :) :) :) > > > Lentebb adta mostmár!😂 😆 > > > Egyszer fent máskor lent!😆😆😆 > > > Ráadásúl fütyköst is növesztett idő közben😂😂😂😂😂😂😂 > > Biztos azt hiszi ha az olcsóbb termékekre jelentkezik, akkor majd dőlünk a gyatra magyarsággal írt kamu üzeneteinek :') :') :') > Jah jah😂😂😂😂 > Tényleg vicc hogy van aki bedől neki...fel sem tudom fogni hogyan?! > Ennyire buták az emberek...ezt egy hülyének is észre kéne vennie...hogy nem normális az illető!😂😂😂😆😆😆 Na igen... ,:) Alap lenne, hogy mikor először elolvasom, akkor jót röhögök, majd törlöm. Utána meg akárhányszor írna, akkor automatikusan törlöm (esetleg, ha nagyon unom, visszaírok egy halál alfelébe elküldős üzenetet ide, de véletlenül sem a megadott e-mail címére :') ) és ennyi lenne...
2020 05 28
Csak hogy mennyire veszik még komolyan az oldalt az üzemeltetők.. Nekem pár nap után válaszoltak face-en arra, hogy ugyan miért nincs az ilyenek ellen tiltó gomb, először valahogy nem értette a kérdést, biztos túl hosszan fogalmaztam, és azt mondta, hogy sokan jelezték, tiltogatnak, de más ip cím van folyton, stb. Feljelenteni meg a falhasználóknak kell.. Köszi! A következő üzenetemre már válaszolt, hogy tiltó gomb biztonsági okokból nincs! Nem fejtette ki.. Nem tudom elképzelni, hogy így lenne. Szerintem csupán nem éri meg foglalkozni vele.. Ennyit erről..
2020 06 03