Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Szuper!Extra gyors az átutalás!

Szerintem a pozitív hozzáállás a legfontosabb az életben. Lecsúsztam,mert nem figyeltem a telefonom hosszú órákig,akkor lecsúsztam,majd lesz másik és továbblépek. Ha az eladó olyan korrekt,hogy éjszaka kapott üzenetre éjszaka válaszol,akkor a vevő másnap 13-kor(mikor meglátta hogy eladva)azonnal válaszol,hogy ok este fele utalok.Na most ez korrekt egy vásárlótól?Az eladó az inkorrekt,azért mert ő éjszaka visszaválaszolt és másnap 13-kor eladta annak aki 5perc alatt utalt. Miértnem lehet értelmes üzenetet írni,mindent megért az ember és alkalmazkodik a másikhoz,holott profilban is jelezve-érdeklődj akkor amikor aktuális neked is,aki elöbb utal az viszi!!-ezt nem lehet értelmezni?
2020 06 01
Érdekes,több is mint 320 emberrel már hibátlanul üzleteltem :")
2020 06 01
Nem szoktak amúgy olvasni, írnak boldog-boldogtalannak, legalábbis a legtöbben. Ebből is adódik elég sok felesleges üzenetváltás. Én azért rá szoktam kukkantani a profiljukra, mert pl. akinél semmi sincs kiírva, de még a tételek mellet sincs konkrétum megadva, attól igenis kérdezéssel lehet információhoz jutni, már ha válaszol rá... 😅 Elvileg aki itt regisztrál, írni és olvasni már tud, az meg az ő bajuk, ha nem használják ki eme képességeiket! 😂 De azért én is alap jófejséggel és türelemmel szoktam hozzáállni mindenkihez, most például függőben van 2 "adás-vétel", egyik engem keresett meg cserével, és bő egy hete hallgat, pedig volt fent már többször is az oldalon. Kapott is érte friss negatívat (nem tőlem), hogy komolytalan, mert érdeklődik, aztán semmi... A másik felhasználót én kerestem meg cserével kapcsolatban, benne is volt, de mivel méret nem szerepelt sehol, egy egyszerű derékszélességet és egy lábközéptől derékig való méretet kértem (hogy rövid fazonú vagy emelt-e a naci, mert valahogy a dereka nem látszik a fotón), még írtam rá utána, és képen illusztrálva elküldtem mit kéne lemérnie, de azóta se semmi válasz... Igazi kihívás itt eladni és venni egyaránt! 😂
2020 06 01
Igazi kihívás,az biztos.Mindig türelmes vagyok,volt aki 3nap alatt intézte,de megkért elötte hogy tartsam.Mérek,fotozok mindent megcsinálok,tarom is.Könyörgöm,akkor írjuk le értelmesen mit,mikor,hogyan egy üzenetben,nem pedig most egy üzenet,fél nap múlva egy,aztán megint fél nap,megint... Én így dolgoznék éhen halnánk :')
2020 06 01
Kedvenceim,egyszavas komoly érdeklődők: Érdekelne!- -postaköltség,súly,esetleg,hogy áll a páromon?mi érdekel? Szeretném!- -találkozunk ebéd után,vagy postázzam,esetleg drónnal küldjem?mit szeretnél?
2020 06 01
Én mostanság ráírok csere miatt valakire az úgy megy hogy magammal beszélgetek.😆😆😆😆😆 Várok 5 napot aztán megkérdezem hogy kaphatnék e választ így 5 nap várakozás után mivel napi szinten fent van vagy 5-ször.😆😆😆 Semmi! Aztán megint várok 5 napot. Írok hogy látom nem kapok választ hiába várok 10 napja és van fent rendszeresen.😆😆😆 Megint 5 nap semmi. Aztán a végső üzenetben már csak annyit kérdezek a helybeli illetőtől akivel személyesen cserélhetnék hogy ugyan mire kapta a 26 pozitívot ha még válaszra sem méltatja az embett? Lás csodát semmi válasz!😂😂😂😂😆😆😆😆😆 A beszélgetés magammal! A neve nem tükrözi az énjét"kiscukor"nem tudom kinek?!😆😆😆😆 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/76d40d2f710c653865eacf02f9a7e7a0.jpg)
2020 06 01
Jaja, vagy ezek: - Csere? - szia, csere? - Csere esetleg? - Megvan még? Néha semmi köszönés-elköszönés, mondat megfogalmazás. Vagy ugye jön az üres "ide vele" üzenet, és nekem kell külön rákérdeznem, mégis mire gondolt. Megszoktam, így szépen válaszolgatok, de ugye 90%-ából nem lesz semmi... ,:)
2020 06 01
> lacrymosa: > Jaja, vagy ezek: > - Csere? > - szia, csere? > - Csere esetleg? > - Megvan még? > Néha semmi köszönés-elköszönés, mondat megfogalmazás. Vagy ugye jön az üres "ide vele" üzenet, és nekem kell külön rákérdeznem, mégis mire gondolt. Megszoktam, így szépen válaszolgatok, de ugye 90%-ából nem lesz semmi... ,:) Pontosan ugyanez! 😆
2020 06 01
Fuj undorito tenyleg 🤣🤣
2020 06 13
> Meow12: > Szerintem a pozitív hozzáállás a legfontosabb az életben. > Lecsúsztam,mert nem figyeltem a telefonom hosszú órákig,akkor lecsúsztam,majd lesz másik és továbblépek. > Ha az eladó olyan korrekt,hogy éjszaka kapott üzenetre éjszaka válaszol,akkor a vevő másnap 13-kor(mikor meglátta hogy eladva)azonnal válaszol,hogy ok este fele utalok.Na most ez korrekt egy vásárlótól?Az eladó az inkorrekt,azért mert ő éjszaka visszaválaszolt és másnap 13-kor eladta annak aki 5perc alatt utalt. > Miértnem lehet értelmes üzenetet írni,mindent megért az ember és alkalmazkodik a másikhoz,holott profilban is jelezve-érdeklődj akkor amikor aktuális neked is,aki elöbb utal az viszi!!-ezt nem lehet értelmezni? Valaki lehet ejszaka alszik, es nem a gardrobcseret lesi ejjel 1 kor, mert 11 kor irtam neked, es nem 1 kor, mint ahogy azt te allitottad a levelezesben ;) hidd el jo elado/vasarlo vagyok, benne vagyok mas csoportokban is tobb szaz visszajelzessel. akkor meg nem volt kiteve, h eladva, es nem igy irtam, h "ok este utalok", legalabb az igazat ird, te seggnyalo :)
2020 06 14
1 2