Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Csalók és zaklatók

Mégis mikor tervezitek egy a csalókra, perverzekre és zaklatókra irányuló blokkoltási lehetőség bevezetését? Ideje lenne.
2020 06 08
Az a baj, hogy az adminok nem olvassák a fórumot. Már kb a hátuk közepére se kívánják a felhasználókat. ,:) Néha felnéznek, hogy átnézzék az aktuálisan feltöltött képeket, és töröljék, ami (szerintük) nem ide való. Max facebookon, vagy email-ben foglalkoznak velünk...persze, ha van rá affinitásuk. ,:(
2020 06 08
> RagDoll: > Az a baj, hogy az adminok nem olvassák a fórumot. Már kb a hátuk közepére se kívánják a felhasználókat. ,:) Néha felnéznek, hogy átnézzék az aktuálisan feltöltött képeket, és töröljék, ami (szerintük) nem ide való. Max facebookon, vagy email-ben foglalkoznak velünk...persze, ha van rá affinitásuk. ,:( Pontosan!😡 Minden mással tudnak foglalkozni csak azzal nem amivel kellene!😡
2020 06 08
Valamit kéne már végre tennie az adminnak. Pár napja azt fontolgatom, hogy bezárom a boltomat... 😓
2020 06 08
Engem is eléggé zavar, hogy napi szinten írogat az az illető, aki euróban kér árat és email címet ... Bár elhiszem, hogy nehéz lenne mit kezdeni vele, mert folyamat másik névről ír. De ha legalább a tiltás gomb létezne, az ember sorra tilthatná le az ilyen profilokat pl :|
2020 06 08
> RagDoll: > Az a baj, hogy az adminok nem olvassák a fórumot. Már kb a hátuk közepére se kívánják a felhasználókat. ,:) Néha felnéznek, hogy átnézzék az aktuálisan feltöltött képeket, és töröljék, ami (szerintük) nem ide való. Max facebookon, vagy email-ben foglalkoznak velünk...persze, ha van rá affinitásuk. ,:( De miért nem adják át az admin jogot akkor olyannak, aki foglalkozna vele? Annyira szuper közösség lenne ez a csalók nélkül.
2020 06 09
most döntött rekordot a drága becky, 30 üzenetet kaptam ma tőle
2020 06 10
> jedli35: > most döntött rekordot a drága becky, 30 üzenetet kaptam ma tőle Az igen, biztos rágyúrt a Guinness rekordra! :') :') Amúgy meg a legjobb módszer, amit tehetünk, hogy ignoráljuk. Tudom baromira idegesítő, de másként nem húz el a vérbe, hacsak nem azt látja, hogy senki sem áll le vele levelezni.
2020 06 10
> meszianna: > > RagDoll: > > Az a baj, hogy az adminok nem olvassák a fórumot. Már kb a hátuk közepére se kívánják a felhasználókat. ,:) Néha felnéznek, hogy átnézzék az aktuálisan feltöltött képeket, és töröljék, ami (szerintük) nem ide való. Max facebookon, vagy email-ben foglalkoznak velünk...persze, ha van rá affinitásuk. ,:( > De miért nem adják át az admin jogot akkor olyannak, aki foglalkozna vele? Annyira szuper közösség lenne ez a csalók nélkül. Egyszer régen (mint a mesében, vagy egy messzi-messzi galaxisban... :') ) már kerestek admint az oldalon. Ha annyira nem tudnak mit kezdeni vele, kiírhatnának egy pályázatot, hogy keresnek embert, aki ráncba tudná szedni az oldalt.
2020 06 10
még plusz 10-et kaptam azóta. ez már nagyon idegesítő. hiába törlöm törlöm, pár nap alatt megint rengeteg érkezik
2020 06 10
> lacrymosa: > > meszianna: > > > RagDoll: > > > Az a baj, hogy az adminok nem olvassák a fórumot. Már kb a hátuk közepére se kívánják a felhasználókat. ,:) Néha felnéznek, hogy átnézzék az aktuálisan feltöltött képeket, és töröljék, ami (szerintük) nem ide való. Max facebookon, vagy email-ben foglalkoznak velünk...persze, ha van rá affinitásuk. ,:( > > De miért nem adják át az admin jogot akkor olyannak, aki foglalkozna vele? Annyira szuper közösség lenne ez a csalók nélkül. > Egyszer régen (mint a mesében, vagy egy messzi-messzi galaxisban... :') ) már kerestek admint az oldalon. Ha annyira nem tudnak mit kezdeni vele, kiírhatnának egy pályázatot, hogy keresnek embert, aki ráncba tudná szedni az oldalt. 😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂👌👍
2020 06 10
Na akkor jobb ha felkészülök, mert az imént kaptam én is egyet, lehet követi még pár ,:) ,:) :') De ne mondjátok már, hogy van olyan, aki visszaír neki? Hát semmi értelme az üzeneteinek :D
2020 06 11
Ez szégyen, mivé lett ez a jól működő oldal. Szívből remélem, hogy egy vállalkozó szellem létre hoz egy új oldalt, szigorúbb regisztrációs feltételekkel. Addig is irány a vatera :s
2020 06 12
tucat üzenet jön egy bizonyos felhasználótól, hogy kéri a termék árát euróban a bizonyos email címre... Nagyon sok negatív visszajelzést kapnak ezek a fiókok, megoldható lenne hogy automatikusan tiltásra kerülnek ezek a felhasználók ahol a negativ visszajelzések elérik a x számot?
2020 06 12
> Adec56: > Na akkor jobb ha felkészülök, mert az imént kaptam én is egyet, lehet követi még pár ,:) ,:) :') De ne mondjátok már, hogy van olyan, aki visszaír neki? Hát semmi értelme az üzeneteinek :D De van sajnos olyan aki visszaír és bedől. Én sem tudom felfogni hogy tudnak ilyenben bízni meg eggyáltalán mit várnak?! "Az ár euroban fekszik" stb dumáival!😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆 Ez a kedvencem eddig!😆😆😆😆
2020 06 12
1 2 3 4