Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

HA MÁR REGISZTRÁLTATOK, FIGYELJÉTEK MÁR A PROFILOTOKAT!!!!!!!!!

Most vagy ellenem van az univerzum, vagy ennyire nincs szerencsém, de 3 különböző emberkére írtam rá itt az oldalon, kettőtől egy hete várok választ, a harmadiktól 2 napja, de nem igaz, hogy legalább heti egyszer nem lehet ide felnézni, ha már regisztrál valaki. Ha nem tud vele foglalkozni, törölje a tételeit és hagyja el az oldalt, de ez már nagyon bosszantó, hogy vásárolnék, de ezt sem lehet, nem hogy az eladás nem megy, még venni se hagyják az embert nyugodtan!!!! ,:)
2020 06 25
100%-ban ugyanez!!!! :@ Aztán még nekik áll feljebb ha az ember már úgy ír! :s :@
2020 06 26
Ma már jófosáson is ráírtam valakire, tegnap este jelentkezett be utoljára, hátha onnét kapok választ. ,:) Nem tudom mi van az emberekkel, oké, ne itt éljék az életüket, meg persze, gyerekkel itthon nekem is több időm van, de hogy hetente egyszer ne nézzen rá valaki, ha már hirdet...
2020 06 26
> lacrymosa: > Ma már jófosáson is ráírtam valakire, tegnap este jelentkezett be utoljára, hátha onnét kapok választ. ,:) > Nem tudom mi van az emberekkel, oké, ne itt éljék az életüket, meg persze, gyerekkel itthon nekem is több időm van, de hogy hetente egyszer ne nézzen rá valaki, ha már hirdet... Rengeteg ilyenbe botlom bele, hogy de szuper, ráírok, megvenném, cseréljünk, utolsó belépés 2018-19, egyéb elérhetőség nincs. :s Gondolom már próbáltad, a facebookon csináltak egy gardrobcsere csoportot a tagok, talán, ha oda írsz van esély rá, hogy megtaláljátok egymást. Ha linkelek tuti törlődik a komment, de privátban elküldöm, ha gondolod. :)
2020 06 27
Nem vagyok fent frászbúkon, egyenlőre írogatok mindenkinek, akinél találok olyan cuccot, aztán várok... ,:)
2020 06 27
Sajnos lassan, de biztosan elpártolnak innen az emberek...de miért is maradnának? A problémákra nem érkezik megoldás, csak mindig egyre rosszabb lesz:(
2020 06 30
> Méhészlány: > Sajnos lassan, de biztosan elpártolnak innen az emberek...de miért is maradnának? A problémákra nem érkezik megoldás, csak mindig egyre rosszabb lesz:( Pontosan! Tessék! https://gardrobcsere.hu/velence-129341
2020 06 30
> Méhészlány: > Sajnos lassan, de biztosan elpártolnak innen az emberek...de miért is maradnának? A problémákra nem érkezik megoldás, csak mindig egyre rosszabb lesz:( Hát igen :( Nagyon szomorú, mert olyan klassz hely volt ez régebben...és az még szomorúbb, hogy még mindig menthető lenne és nem is kellene sok hozzá....
2020 06 30
> lacrymosa: > Most vagy ellenem van az univerzum, vagy ennyire nincs szerencsém, de 3 különböző emberkére írtam rá itt az oldalon, kettőtől egy hete várok választ, a harmadiktól 2 napja, de nem igaz, hogy legalább heti egyszer nem lehet ide felnézni, ha már regisztrál valaki. Ha nem tud vele foglalkozni, törölje a tételeit és hagyja el az oldalt, de ez már nagyon bosszantó, hogy vásárolnék, de ezt sem lehet, nem hogy az eladás nem megy, még venni se hagyják az embert nyugodtan!!!! ,:) Mondjuk az is tök jó lenne, ha a rendszer magától inaktiválná az ezer éve be nem lépett tagokat és eleve nem futnánk bele ilyen hirdetésekbe... De hát álom, álom, édes álom...
2020 06 30
Hehe, én is szerettem volna vásárolni valakitől, végre először, normálisnak tűnik a képek alapján, de nuku válasz kb 4 levélre. Most először viccből rákerestem a nevére facebookon és még ott is írtam, tudom ez már zaklatásnak is elmegy :D, de nagyon kedvesen, bocsánatot kérve írtam, jó lett volna nagyon a cipő,de semmi. Pedig nagyon össze kellett szedjem a bátorságom, kár volt parázni :DD. Kérdésem lenne: végre van vásárlóm, ilyenkor nem emailben kell megbeszélni az utalási adatokat? Nem szívesen írom be itt válasz levélben valamiért..ráadásul nincs is semmi értékelése, mintha frissen regisztrált lenne. De normális levelet kaptam tőle, nem a zaklató külföldi kamuvásárlók, csak mégis.. Köszi!
2020 07 08
Ha bizonytalan vagy, akkor folytassátok e-mailben, engem amúgy nem zavar, ha itt írjuk meg egymás adatait. Ja, végre ma átvettem a csomagot, benne 2 rucival, amit jófogáson vettem, véééégre valaki, aki visszaírt és sikerült vásárolnom tőle! WOW!!!! Ez már lassan luxus itt az oldalon!!! :') :')
2020 07 08
> Dorothy3: > Hehe, én is szerettem volna vásárolni valakitől, végre először, normálisnak tűnik a képek alapján, de nuku válasz kb 4 levélre. > Most először viccből rákerestem a nevére facebookon és még ott is írtam, tudom ez már zaklatásnak is elmegy :D, de nagyon kedvesen, bocsánatot kérve írtam, jó lett volna nagyon a cipő,de semmi. Pedig nagyon össze kellett szedjem a bátorságom, kár volt parázni :DD. > Kérdésem lenne: végre van vásárlóm, ilyenkor nem emailben kell megbeszélni az utalási adatokat? Nem szívesen írom be itt válasz levélben valamiért..ráadásul nincs is semmi értékelése, mintha frissen regisztrált lenne. De normális levelet kaptam tőle, nem a zaklató külföldi kamuvásárlók, csak mégis.. > Köszi! Szerintem ne kockáztass... kérdezd meg, hogy miért e-amilen kommunikáltok, miért nem inkább telefon vagy facebook, ha már az oldal nem tetszik :/
2020 07 08
SZERINTEM TÖBBÜNK NEVÉBEN MONDHATOM, hogy én törölni fogom magam az oldalról, ha nem lehet tiltani ezt a csalót "ára euró érte csak e-mailt küld itt: [email protected]" marek996 néven írt jelenleg vagy 6 üzenetet plusz még hatszázezer kamu nevű profilról! A gardrobcsere egy nagyon szuper oldal volt, de ha sürgősen nem tesznek valamit a csaló eltüntetésében, tiltásában, sokan itt fogják hagyni az oldalt.
2020 07 10
Az eredeti topikhoz hozzá szólva, még az a jó hogy megjelent renget új ember és kiírja hogy szívesen cserél. És nem egy ilyenbe botlottam bele, hogy a terméke kedvenceim közé került és rá is írtam hogy szeretnék cserélni ha talál valamit. És még annyira sem veszi a fáradtságot hogy megírja, hogy bocsi semmi nem keltette fel az érdeklődésem vagy valami... Akkor hogy is van ez hogy szívesen cserélsz??? ,:( ,:)
2020 07 14
> bridzsitto: > > Dorothy3: > > Hehe, én is szerettem volna vásárolni valakitől, végre először, normálisnak tűnik a képek alapján, de nuku válasz kb 4 levélre. > > Most először viccből rákerestem a nevére facebookon és még ott is írtam, tudom ez már zaklatásnak is elmegy :D, de nagyon kedvesen, bocsánatot kérve írtam, jó lett volna nagyon a cipő,de semmi. Pedig nagyon össze kellett szedjem a bátorságom, kár volt parázni :DD. > > Kérdésem lenne: végre van vásárlóm, ilyenkor nem emailben kell megbeszélni az utalási adatokat? Nem szívesen írom be itt válasz levélben valamiért..ráadásul nincs is semmi értékelése, mintha frissen regisztrált lenne. De normális levelet kaptam tőle, nem a zaklató külföldi kamuvásárlók, csak mégis.. > > Köszi! > Szerintem ne kockáztass... kérdezd meg, hogy miért e-amilen kommunikáltok, miért nem inkább telefon vagy facebook, ha már az oldal nem tetszik :/ Nem jelentkezett egy hete..miért kell ezt csináni,nem értem.. Pár100 Ft-os termék,10-e körül...nem értem! Én ha valamit nagyon szeretnék,de még nincs lóvé,felveszem a pléhpofát,és megkérdem,h nem gond ha ekkor és ekkor tudnék utalni? Nekem ez kevésbé ciki,mint játszani az idővel,h irok 3 nap mulva,!eg 1 hét,aztán megint 1 hêt..szépen kiszámolva,meddig tart valakinek a türelme😬..pedig mondom nem egy "huelkapkodjákelőlem" cucc..
2020 07 15
1 2