Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

HA MÁR REGISZTRÁLTATOK, FIGYELJÉTEK MÁR A PROFILOTOKAT!!!!!!!!!

> kisszandi: > Az eredeti topikhoz hozzá szólva, még az a jó hogy megjelent renget új ember és kiírja hogy szívesen cserél. És nem egy ilyenbe botlottam bele, hogy a terméke kedvenceim közé került és rá is írtam hogy szeretnék cserélni ha talál valamit. És még annyira sem veszi a fáradtságot hogy megírja, hogy bocsi semmi nem keltette fel az érdeklődésem vagy valami... Akkor hogy is van ez hogy szívesen cserélsz??? ,:( ,:) Neki aztán van pozitív visszajelzése és tessék!😳😕 Lehet én vagyok türelmetlen...nem tudom de tényleg szinte 2 óránként fent van! https://gardrobcsere.hu/blankus-1457 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/d1a61b0f3a92e25d207ac8cea50d31a5.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/93770478baaf898f4370daea977cc432.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/e1e8178ece01d9d1898ba811c9c7150c.jpg)
2020 07 31
> Vanilla: > > kisszandi: > > Az eredeti topikhoz hozzá szólva, még az a jó hogy megjelent renget új ember és kiírja hogy szívesen cserél. És nem egy ilyenbe botlottam bele, hogy a terméke kedvenceim közé került és rá is írtam hogy szeretnék cserélni ha talál valamit. És még annyira sem veszi a fáradtságot hogy megírja, hogy bocsi semmi nem keltette fel az érdeklődésem vagy valami... Akkor hogy is van ez hogy szívesen cserélsz??? ,:( ,:) > Neki aztán van pozitív visszajelzése és tessék!😳😕 > Lehet én vagyok türelmetlen...nem tudom de tényleg szinte 2 óránként fent van! Hát ha 5 napja nem válaszolt de sokszor fent van az mondjuk tényleg gáz :( Nekem is van, hogy csak 1 nap elteltével tudok válaszolni, de már attól is kínosan érzem magam. Amúgy azt, hogy belép de nem ír vissza az nem csak a bunkóssággal magyarázható: nekem is előfordult már, hogy csak olvasni tudtam, de írni már nem ( a mobilom csak papíron okos, és begépelni róla bármit is szinte lehetetlen . Ezért általában, akkor válaszolok ha hazaértem a gép elé - kivéve ha nagyon-nagyon SOS ). Mondjuk ilyenkor is jó volna legalább egy "bocsi majd később írok" vagy valami. DE mondjuk lehet, hogy olyan helyen van ahol csak ránézni tud, de (hosszabban) írni nem. Az is lehet, hogy nem is ő lépett be (bőven elég ha a böngészője automatikusan nyitja a lapot valamiért - és máris minden családtagja " belépteti" aki a gépét = mobilját használja). Szóval ez még akármi is lehet.
2020 07 31
> KacatCica: > > Vanilla: > > > kisszandi: > > > Az eredeti topikhoz hozzá szólva, még az a jó hogy megjelent renget új ember és kiírja hogy szívesen cserél. És nem egy ilyenbe botlottam bele, hogy a terméke kedvenceim közé került és rá is írtam hogy szeretnék cserélni ha talál valamit. És még annyira sem veszi a fáradtságot hogy megírja, hogy bocsi semmi nem keltette fel az érdeklődésem vagy valami... Akkor hogy is van ez hogy szívesen cserélsz??? ,:( ,:) > > Neki aztán van pozitív visszajelzése és tessék!😳😕 > > Lehet én vagyok türelmetlen...nem tudom de tényleg szinte 2 óránként fent van! > Hát ha 5 napja nem válaszolt de sokszor fent van az mondjuk tényleg gáz :( Nekem is van, hogy csak 1 nap elteltével tudok válaszolni, de már attól is kínosan érzem magam. > Amúgy azt, hogy belép de nem ír vissza az nem csak a bunkóssággal magyarázható: nekem is előfordult már, hogy csak olvasni tudtam, de írni már nem ( a mobilom csak papíron okos, és begépelni róla bármit is szinte lehetetlen . Ezért általában, akkor válaszolok ha hazaértem a gép elé - kivéve ha nagyon-nagyon SOS ). Mondjuk ilyenkor is jó volna legalább egy "bocsi majd később írok" vagy valami. DE mondjuk lehet, hogy olyan helyen van ahol csak ránézni tud, de (hosszabban) írni nem. > Az is lehet, hogy nem is ő lépett be (bőven elég ha a böngészője automatikusan nyitja a lapot valamiért - és máris minden családtagja " belépteti" aki a gépét = mobilját használja). Szóval ez még akármi is lehet. Azóta se semmi.😂 Még az utolsó írásomra se reagált!😕 Rendszeresen fent van!😳
2020 08 02
Én ugyan így jártam. Érdeklődtem egy szép cipőre. 2 hétig vártam semmi pedig többször fent volt. Rairtam újra 2 nap múlva válaszolt hogy küld majd képet (az oldal már leszedte csak kicsiben láttam) 1 hétig vártam a képre semmi. Írtam neki hogy köszönöm és hogy kapott tőlem egy visszajelzést (nem negatívat csak semlegeset) Láss csodát 3 órával visszatudott írni és még neki állt feljebb És 50 pluszos értékelése volt. Nem is értem.
2020 08 03
1 2