Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Felhasználó tiltása

Folyamatosan erkeznek vásárlási szándékkal olyan üzenetek, melyekben email valtasra hivnak fel különböző profilokrol. Kértem az illetőket, ne keressenek, de ma már kétszer is megtalaltak. Hogyan lehetne letiltani a nemkivanatos személyeket? Köszönöm
2020 06 29
Szia! Ne írj nekik vissza sem email-ben, sem itt az oldalon üzenetben, mert úgyse állnak le ezekkel az üzenetekkel, és ha kapcsolatba lépsz velük, még neked lehet belőle gondod :( ! Az adminoknak küldj egy emailt a [email protected] címre, vagy facebookon, vagy itt az oldalon is megtalálod őket felhasználóként, ők fognak tudni csak ebben segíteni, 1-2 napon belül tiltani fogják a profilt! ! :") Sajnos azonban hiába tiltanak le egy profilt, ezek a csalók csinálnak 2 másikat.... :(
2020 06 29
> flora18: > Szia! > Ne írj nekik vissza sem email-ben, sem itt az oldalon üzenetben, mert úgyse állnak le ezekkel az üzenetekkel, és ha kapcsolatba lépsz velük, még neked lehet belőle gondod :( ! > Az adminoknak küldj egy emailt a [email protected] címre, vagy facebookon, vagy itt az oldalon is megtalálod őket felhasználóként, ők fognak tudni csak ebben segíteni, 1-2 napon belül tiltani fogják a profilt! ! :") > Sajnos azonban hiába tiltanak le egy profilt, ezek a csalók csinálnak 2 másikat.... :( Szia, igen, valószínű, ugyanaz az illető próbálkozik, többféle profilról. Bosszantó, hogy folyton zaklat. Köszi a válaszod! :)
2020 06 29
Sziasztok!Legyen tiltasi lehetoseg a profilokon! Igy ha nem is szunnek meg ezek a zaklato kamu profilok,de az uzenetek igen a tiltas utan!
2020 06 30
> lacrymosa: > Úccse tiltsák, hiába esdekelünk itt évek óta a tiltó gombért. Pedig jófosáson is le lehet tiltani a perverz zaklatókat... Nekem tiltották az összes jelentett profilt.... :")
2020 07 01
> flora18: > > lacrymosa: > > Úccse tiltsák, hiába esdekelünk itt évek óta a tiltó gombért. Pedig jófosáson is le lehet tiltani a perverz zaklatókat... > Nekem tiltották az összes jelentett profilt.... :") Nem te tiltottad, hanem írni kellett az adminnak. Jófosáson egyből ott az opció, hogy felhasználó tiltása. Itt is az kéne, és akitől nem szeretnél többé üzit kapni, attól nem kapnál.
2020 07 01
Én örülök, hogy nem lehet tiltani..inkább torolgetem nap mibt nap a spammereket mint hogy utalás után menjen a tiltás Nemrég vertek át... ha lenne tiltas funkció szerintem egyből kaptam volna a tiltást és viszlát a pénzemnek.. Valószínű így is, de így legalább volt esélyem írni AZOKNAK akik átvertek. Szóval szerintem ez az egyik oka a tiltó gomb hiányának
2020 07 10
Tisztelt Admin! Jeleztem már korábban is, időnként megjelenik nálam, és úgy látom, másoknál is "[email protected]" e-mail címmel üzenetben bejelentkező tag, aki váltogatja a profilját. Legjobb árat kér, illetve azt, hogy e-mail-ben vegyem fel vele a kapcsolatot. Szerintem nem újdonság itt, mert ezt már csak velem megtette rengetegszer. Idegesítő a folyamatos zaklatása!
2022 01 30
Sziasztok! Szeretnénk felhívni a figyelmeteket az adataitokkal kapcsolatban néhány fontos információra. Ha gyanús linket kapsz üzenetben, ne kattints rá, hanem jelezd Adminisztrátoraink felé! Ha olyan felületre szeretnének irányítani, ahol bankkártyád adatait, biztonsági kódját, esetleg egyenleged kell megadnod, semmiképp ne add meg azokat! Köszönjük együttműködésed és hogy együtt teszünk a biztonságos online vásárlásért! ℹ️⬇️ Elérhetőségeink: [email protected] Kövessétek be, hogy mindig gyorsan elérjétek: AdminGCS: https❓/gardrobcsere.hu/admingcs-43897 Facebook: https❓/www.facebook.com/gardrobcsere.hu/
2022 01 31