Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Elforgatva teszi fel a képeket

Nem tudom a kepeket megforgatni, már mindent próbáltam. Vízszintesen töltöm fel, hátha függőleges lesz.. ,de nem.. Nem tudom ez az oldal hibája e, de nagyon bosszantó. Valakinek bármi ötlete?
2020 11 30
kicsit szerkessz rá, vagy a telefon/gép alap szerkesztőjével, vagy tölts le egy alkalmazást hozzá. ha csak az élességét állítod, már elég. nekem azóta nincsenek ilyen problémáim :)
2020 11 30
> kszhshop: > Nem tudom a kepeket megforgatni, már mindent próbáltam. Vízszintesen töltöm fel, hátha függőleges lesz.. ,de nem.. > Nem tudom ez az oldal hibája e, de nagyon bosszantó. > Valakinek bármi ötlete? Velem akkor csinált ilyet, amikor "nagy méretű" képeket próbáltam feltölteni.( 2-3 MB ) Azóta leveszem mindig a képméretet maximum700x700 pixelesre (72dpi) és így már soha nincs gondom. Próbáld meg lekicsinyíteni a képeket programmal vagy lejjebb venni a felbontást/minőséget amikor készíted
2020 11 30
Köszönöm, igen, működik! Csak ugyebár annyira lerontja a minőséget.., az ember próbál élethű kepekeg készíteni, hogy a lehető legjobb minőségben kínálja a meghirdetett dolgokat, de minden hibába 😄 köszönöm az ötleteket csajok 😘
2020 12 03