Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

NE DŐLJ BE AZ ADATHALÁSZ CSALÓKNAK!

És egy másik fórum topikon is hasonló a téma: " KERÜLJÉTEK EL, HOGY VISSZAÉLJENEK AZ ADATAITOKKAL!" Ezt is érdemes olvasni, ott láttam a mail-címet,amire ilyen esetek bejelenthetők
2023 05 03
> Dressabily: > Kedves "Eladok2023": e-mailben tudsz írni az Adminoknak, vagy a gardrobcsere facebook-csoportba (ez utóbbit javasolták az Adminok itt az 1.oldalakon). E-mailben: [email protected]. > Javaslom,hogy készíts képernyőfotót, és csatold hozzá a leveledhez, mert én biztosan nem tiltanék le senkit csak úgy "bejelentésre", hiszen ahogy itt már többen is írták , akár a csalók is tilthatnának bennünket, valós és korrekt tagokat...
2023 05 10
Köszönöm a választ! Jogos az észrevétel.:-)
2023 05 10
"anitalang888" és még 10 féle verzioja az anita + bármi [email protected]ól. Egyfolytában, minden újonnan feltöltött termékemre ír. Kéri, hogy írjak közvetlen az emailcímére. Rohadtul unalmas. Nem lehet valahogy kitiltani?
2023 05 11
anita6654- valaki küldjön már rá egy vírust!!!! Vagy valami történjen, napi 20 írását már nagyon unom. Köszönöm
2023 05 13
Sziasztok, én is írtam ma egyet az adminoknak, szerintem hihetlenül gáz ez az adatlap, nem gondolom hogy ide illik és már az illegális kategóriába sorolnám, vényköteles gyógyszerek árusítása pszichés betegségek kezelésére alkalmas, felügyelettel szedhető termékek esetében kiemelten, de mindenhogyan necces, akkor is ha kamu. Tiltanám, törölném, jelenteném. íme az adatlap! https://gardrobcsere.hu/gabi86x-230202
2023 06 11
petraa77021 Adathalász!!!
2023 09 07
Sziasztok ma volt egy vevőm picit furcsa kapcsólok képet lehet csaló ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/b7857f94e5e10a10610d70d673597418.jpg)
2023 09 25
Nekem furcsa egy kicsit, h többes számban irt .Lehet h én vagyok paranoiás
2023 09 25
> SzilagyiIstvan: > Nekem furcsa egy kicsit, h többes számban irt .Lehet h én vagyok paranoiás Szia 🙂 nekem ma ugyanez a vevő írt kb 8 üzenetet ugyanígy mint Neked.
2023 09 26
Nekem is írt, egyértelműen csaló! Még fogalmazni sem tud az idiótája vagy még ahhoz is debil, hogy egy fordítóba bedobja az üzenetét, hogy legalább nyelvtanilag helyes legyen. :) Az ilyeneken csak röhögni tudok. Kapásból dobd a levelét a kukába, mert az elmebeteg, ostoba csalókra nincs más gyógymód.
2023 11 22
> AgnesT: > sofiahana662 > ..." szia, mi a cikk utolsó ára itt az e-mailem, vagy küldd el az e-mail címedet is [email protected] > Ide vele: > Női zárt átmeneti cipő - https❓/gardrobcsere.hu/items/noi/4222803/noi-zart-atmeneti-cipo" > bankszámladatokat és lakcímet kér, elég zavaros szöveggel, utalást ígér és ő akar szállítót küldeni... > kisértetiesen hasonlít az előzőekhez. :(
2024 02 11
Nekem is volt ma ilyen email. 5 termékemet "megvette" volna. Írta hogy írjak közvetlen emailcímre. Írtam hogy használjuk csak a belső levelezőrendszert. Azóta nem írt. Petra887721 néven volt.
2024 02 11
> MartaBorsos: > "anitalang888" és még 10 féle verzioja az anita + bármi [email protected]ól. > Egyfolytában, minden újonnan feltöltött termékemre ír. > Kéri, hogy írjak közvetlen az emailcímére. > Rohadtul unalmas. > Nem lehet valahogy kitiltani?
2024 02 11
> Kovacskati831: > > MartaBorsos: > > "anitalang888" és még 10 féle verzioja az anita + bármi [email protected]ól. > > Egyfolytában, minden újonnan feltöltött termékemre ír. > > Kéri, hogy írjak közvetlen az emailcímére. > > Rohadtul unalmas. > > Nem lehet valahogy kitiltani? Ma én is így jártam. 5 termékemet "megvette" volna.Kérte hogy írjak közvetlen emailcímére.Én írtam hogy maradjunk itt a belső levelezőrendszernél. Azóta nem írt. Petra887721 néven volt.
2024 02 11
1 2